Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32976
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='AgusiaP']ok to będziem trzepac ;)już mam troszkę przygotowane :lol:[/QUOTE] Muszę wygrzebać jeszcze coś, co się nadaje;)
  2. [quote name='AgusiaP']Ja bym nie zmieniała tekstu Edytko ;) też wydaje mi się, że kwetia zbliżających się wakacji:placz: Prosząc Dancik o tekst chodziło mi o taki tekst, który wzrusza i ten własnie taki jest ;) dzięki tobie Edytko :lol: U Dancik własnie taki teks w ogłoszeniu zadecydował, ze wzięła takiego psa a nie innego ;) Ja mam nadzieję, że jest tam gdzieś taka "Danick" :cool3: i po przeczytaniu tego ogłoszenia zakocha się,wzruszy i zadzwoni :lol::lol::lol: Lalunia musi miec wspaniały domek nie pierwszy lepszy, który zadzwoni :lol: Zgadzacie się ze mną dziewczynki prawda????:roll: A wszystkie zdjęcia super :lol:Prawdziwa fotomodelka z naszej Laluni :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Ja też mam nadzieję, że kogoś wzruszy smutna historia Laluni, a poza tym to taka śliczna i kochana sunieczka.
  3. [quote name='iwonamaj']Chyba od bazarku trzeba by zacząć ;), żeby mieć środki na szczepienia i może jakiś pakiet ogłoszeń...Na szczęście na razie nie musimy szukać DT ani hoteliku...[/QUOTE] Kurcze, jestem spłukana, ale poszukam jeszcze czegoś na bazarek. Śliczna sunieczka
  4. Może lepiej przenieść wątek do działu Transport i porozsyłać go po ludziach. Może ktoś by akurat na urlop jechał na Pomorze.
  5. A z jakiego miasta i dokąd ma jechać piesek?
  6. [quote name='kabaja']Psiaki pewnie myślą ,że są w raju ,bo do tej pory znały tylko betonowy boks a tu trawa ,przestrzeń .Bezik to taka cudna baryłka .Myśle ,że po karmie i możliwości biegania schudnie . Jestem taka ciekawa co nich teraz słychać . Jeszcze nie dotałam numeru konta na które wpłacamy a chciałabym choć tyle zrobić dla chłopaków .[/QUOTE] Bo one są w raju!!!! Jacy są zadowoleni, totalna odmiana!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='Agata69']nastepny zwrot akcji. Suczki ktore mialy trafic do mnie na dt pojechaly do innego. Tak wiec slowo sie rzeklo - kobylka u plota. Sunia moze do mnie przyjechac i zostac do 29 czerwca. Mam nadzieje ze jest pzryjazna innym psom bo u mnie 3.[/QUOTE] Wspaniale!!!
  8. [quote name='yucca']Wielkie brawa dla Fundacji Czterech Łap :klacz:[/QUOTE] Popieram, brawa za szybką i udaną akcję się należą!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='Agmarek']Nie jest zapisane, ale czasami ktoś mnie pyta po co mi tyle darmozjadów, bo przecież trzeba to wyżywić to ja odpowiadam że przecież pani z kieszeni nie wyjmuje, to o co chodzi?! Wiesz...przypomniałaś mi taki śmieszny incydent. Jakiś czas temu koło mojego podwórka przechodziła "pani z pieskiem" (dobrze że nie z łasiczką :eviltong:) więc moje psy dopadły do bramy i dawaj ujadać ile sił, a pani mówi "Boże...jak te psy szczekają!" no to się jej spytałam co mają robić-miauczeć? :evil_lol: Widzisz...i dlatego patrzą tak na mnie. Mało że mam 3 psy, to jeszcze odszczekuje się na każde słowo.[/QUOTE] Ludzie są delikatnie mówiąc dziwni i lubią się czepiać. Jak była u mnie śliczna mała Daffi w dt i ludzie mnie spotykali z dwoma to niektórzy byli bardzo zdziwieni po co mi ten drugi? A dozorczyni, która mądrością i elokwencją nie grzeszy stwierdziła cyt. "O, ma dwóch psów, żeby się tylko tamten nie zeszczał" Pozostawiłam tę wypowiedź bez komentarza. Ale nie ma co się zrażać debilami.
  10. Zaglądam do maluszka. Jaki przerażony bidulek. Oby się udało z dt
  11. Jakie bidulki. Gdybym nie była unieruchomiona po operacji może bym jedną wzięła na tymczas, a tak - niestety.....
  12. Z Laluni jest super fotomodelka, na każdym zdjęciu wychodzi przepięknie:loveu:
  13. [quote name='edyta2012']Zdjęcia super! A może do nowych zdjęć, zrobić też nowe ogłoszenie? Np. krótsze i bardziej optymistyczne? Co o tym myślicie?[/QUOTE] Nie wiem, to chyba nie jest kwestia treści ogłoszenia, bo przecież tamto chwyta za serce. Może rzeczywiście problem w tym, że wakacje za pasem. Ech..... Może jednak Lalunię wypatrzy jakaś dobra dusza i się zakocha w tym SŁODZIAKU!!!
  14. Ale szybka akcja, wszystkiego dobrego dla Laluni i jej nowych właścicieli.:loveu:
  15. [quote name='toyota']Gabi boi się apartu, więc trudno o weselszą minę: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg688/scaled.php?server=688&filename=dsc08048n.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg24/scaled.php?server=24&filename=dsc08050vb.jpg&res=landing[/IMG][/QUOTE] Śliczna Gabunia, moja imienniczka. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pokocha ją całym sercem i nie odstraszy go wiek suni.
  16. [quote name='giselle4']Lilu a mordke ma rudo-rozowa.....brrrr na fotkach jest duuzo ciermniejszy o nosek tez:)[/QUOTE] Wspaniale, że Rasty już bezpieczny!!!!!!!!!
  17. [quote name='giselle4']zobaczysz fotki Edytki.... to mistrzyni a Lale aparat kocha. Martika ,miejsca jest duzo na trawce i kocyk dostaniesz:):)[/QUOTE] To prawda, że Lalę aparat kocha, mogę oglądać te foty non stop. Śliczna sunieczka:loveu:
  18. Śliczne chłopaki, a Lalunia cudna. Na tym zdjęciu z podusią to już cud-miód. Tylko ją przytulać i całować.:loveu: Na kogo są namiary w ogłoszeniach?
  19. Zaglądam do Białej. Biedna sunia, całe szczęście, że jest dokarmiana. Szukam, pytam i nic:-(
  20. [quote name='AgusiaP']Moje słoneczko kochane:loveu::loveu: Cioteczki jeszcze wybiorą Ci najlepszy domek ;) tylko czemu nikt nie dzwoni... Ja tylko martwię się tym, że zaraz wakacje i pewnie będzie znowu zastój w adopcjach....[/QUOTE] Zastój w adopcjach i wysyp nowych bid, bo dla niektórych pies znowu stanie się wakacyjnym problemem, ech........
  21. Dzień Dobry, wreszcie słoneczko za oknem:multi:
  22. Lalunia jest taka wspaniała!!!!Ode mnie też proszę ją wycałować i wyściskać.:lol:
  23. Przelałam dzisiaj moją skromną deklarację dla Emusi:lol:
  24. [quote name='agucha007']jeśli coś by jednak nie wypaliło z domkiem to rozmawiałam z taka jedną Panią, która równiez jest chętna by przygarnąć Tosię. Pani jest ze śląska i ma już jednego 14 letniego pieska przy którym ciągle ktoś jest, więc Tosia miałaby zapewnioną opiekę. Wydaje się w porządku. Mam jej maila: [B][email protected]. [/B]Jesli Tosi się uda to można wykorzystać zapał tej Pani i zaproponować inną mniejszą suczkę w podeszłym wieku...[/QUOTE] Byłoby super, gdyby jakaś psina w podeszłym wieku znalazła domek. A co z Tosią???
×
×
  • Create New...