-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='agucha007']Gabryś nie będzie u mnie hotelował, tak pobieżnie oglądałam hoteliki, bo chciałam najpierw wiedzieć czy w ogóle będzie jakiś odzew w sprawie Gabrysia. 350zł - przynajmniej tyle musimy mieć miesięcznie... Banerek zadziała jeśli go podlinkujesz, ja tak zawsze robię :) wklejasz obrazek w sygnaturze, zaznaczasz go i klikasz w globus "link", wklejasz link z wątku i gotowe :)[/QUOTE] Przepraszam, miałam zamiar zacytować wpis Monia89, źle kliknęłam, jestem dzisiaj totalnie zakręcona. Dzięki za podpowiedź odnośnie banerka
-
[quote name='asiuniab']no taki biedak, ktoś Go musiał tak wystraszyć i się teraz boi:([/QUOTE] Gacuś jest śliczny. Może on po prostu nie był uczony chodzenia na smyczy, dlatego się boi. Niestety znam przypadek, gdy mała sunia nie była nauczona chodzić na smyczy, nie znała nawet obroży. Gdy jej pani zmarła sąsiadom cudem udało się suni założyć obrożę, a ona stała bez ruchu jak posąg
-
[quote name='cisowianka']Witamy na wątku ;) Jakiś czas temu wspominałam że w okresie zimowym mogłabym dać suni schronienie oczywiście bdt i oczywiście po sprawdzeniu przez Was moich warunków mieszkaniowych ;). Pisałam też że nigdy nie tymczasowałam żadnego psiaka a mam dwa sierściuszki starszego psa (ok.10 lat) i sunie(trójłapkę ok. 3 lat), pies czeka na zabieg kastracji i wiedząc że sunia nie ma sterylki nie wychylałam się już z propozycja, dopiero na fb dowiedziałam się że sunia miała zabieg ale nikt tego tutaj nie potwierdzał ;). Więc jeśli nie znajdziecie niczego lepszego to zapraszam. ps. Mieszkam nieopodal Falenicy ;)[/QUOTE] Dawno tu nie zaglądałam, ale widzę że u Misi wszystko idzie w dobrym kierunku. Cisowianko, bardzo się cieszę z Twojej propozycji bdt. Przekonasz się, że to cudowna sprawa, tylko potem trudno się rozstać. Ale jak psiak znajduje wspaniały domek, wtedy chce się skakać pod sufit z radości i nabiera się energii do dalszej pomocy futrzakom.
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Wczoraj wpłynęło na konto Tolusi z bazarku Beatki 98,50:loveu: Mocz Toli zbadany - wszystko ok. Wyniki Kajtunia też w porządku, ma zaleconą w dalszym ciągu karmę EN Purina i przez kilka dni ranigast. Odetchnęłam z ulgą. Kupiłam ten spray, o nazwie adekwatnej do zastosowania - AKYSZEK. Tolunia i Kajtuś pozdrawiają wszystkie cioteczki:loveu: -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Gabi79 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Koleżanka. :)[/QUOTE] Śliczna ta koleżanka!!!!! Parka z nich piękna, a Szołek odmłodniał:loveu: -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Gabi79 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie na wątku 2 tygodnie. Dzisiaj przeczytałam tytuł i nie mogłam uwierzyć. Szoł taki szczęśliwy i ma psiego ślicznego kolegę do towarzystwa. Ale się cieszę:loveu::loveu::loveu: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']podobno chętnie i jako pierwsza wystartowała do przywitania gości:)[/QUOTE] Kochana Lalunia, wyczuła o co chodzi:loveu: To mądra istotka, szybko zrozumie, że jest "u siebie" -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']z 30 letnią panią i jej mamą z tego co zrozumiałam[/QUOTE] Czyli na codzień będzie miała dwie pańcie do kochania. Ciekawe, co Lalunia teraz porabia i czy chętnie pojechała:lol: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Grażynka nie napisze bo nie jest przy kompie to ja napiszę:) Ludzie bardzo fajni, przyjechali całą rodziną z kompletną wyprawką dla Lali: smyczką, obróżką, posłaniem, szamponem itd. Po prostu byli zdecydowani na Lalę w 100 %. Poprzedni piesek odszedł im na nowotwór. Psiolubni, od razu się zintegrowali z całą psiarnią Michelle, uparpanie białych spodni przez któregoś nie stanowiło problemu. Grazia jest dobrej myśli, a jutro do nich i tak pojedzie bo zapomniała książeczki zabrać jak jechała do Michelle. Zapowiada się wszystko dobrze, więc myślę, że możemy odetchnąć:):)[/QUOTE] Wspaniała wiadomość, a z kim będzie mieszkała Lalunia. Tylko z tą panią, która dzwoniła, czy z liczniejszą rodzinką?????? Powodzenia w nowym domku KOCHANA LALECZKO:loveu: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Ja już świruję z nerwów:stupid::stupid::stupid: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Beatkaa']Gabrysiu przelałam pieniążki z bazarku - 98,5zł na Tolę,potwierdź proszę na bazarku jak dojdą. :) Trzymam nieustannie kciuki za Tolę i Kajtunia!!!! ps.Burze podobno mają nas raczyć w najbliższym czasie często :shake:[/QUOTE] Dzięki Beatko, potwierdzę zaraz jak tylko dojdą!!!! Burze mi nie przeszkadzają, ale ich nie lubię ze względu na to, że wiele psiaków się boi. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/SERCA%20PARY/serca.gif[/IMG]scskamy serduszkowo za Kajtunia i Tolunie[/QUOTE] Dzięki Kochana Ewuniu -
Weszłam tu przez przypadek. Wspaniale, że Pokerek zostaje w dt na stałe. A z tą paniką u weterynarza u mojego Kajtka jest tak samo. Buziaczki dla Pokerka:loveu:
-
Weszłam tu z wątki Cypiska i Alfika. Jaki ten Misio śliczny, kurczę, gdyby ktoś dał mu dt byłoby wspaniale. Popytam
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Dzieki Gabrysiu juto wszystko uzupełnię;) teraz nie mogę się skupic...[/QUOTE] Wiem nawet czemu.... Ja też się denerwuję jak diabli -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Agunia, nie martw się, poczekajmy spokojnie na wizytę.[/QUOTE] Czekamy, ale spokojnie się nie da:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Ja z wrażenia przeczytałam, że to pan dzwonił, dopiero czytając drugi raz dla upewnienia się, że dobrze widzę zauważyłam, że chodzi o panią -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Telefon o Lalunię wreszcie zadzwonił, Pani ze Świdnicy. Ma podjechać dzisiaj między 16 a 17-tą. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Myszko, zawsze jak zobaczę Twój wpis od razu serce mi podchodzi do gardła, bo mam nadzieję, że ktoś zadzwonił w sprawie Laluni. A jakie pani wywarła na Tobie wrażenie, co mówiła, o co pytała??????? Kciuki zaciśnięte:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Znacie może kogoś kto robi ładne plakaciki? Może bym porozwieszała u wetów ;) Co o tym myslicie?[/QUOTE] To świetny pomysł Tolci też by się przydał plakacik, było by wspaniale, gdyby był taki bazarek, lub gdyby któraś z cioteczek wyczarowała -
Zaglądam do ślicznej Tinki i przesyłam buziaki!!!!!!!!!
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Gabi tak grzmociło i trzepało gradem po parapetach że nie można było spać ...ależ Ci zazdroszczę takiego snu :-o ja wyłączałam alarm samochodu 6 razy bo wył jak opętany ![/QUOTE] Będąc rano na spacerze z Kajtkiem spotkałam taką znajomą panią od suni Diany. Sunia jest pełnoletnia i pani się bała, że nie przeżyje tego upału w dzień, a potem tej burzy w nocy. Ale Dianka była dzielna - nie dała się pokonać pogodzie;) Ja nic a nic nie słyszałam:evil_lol: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Rozliczenie na bieżąco w poście trzecim[COLOR=#ff0000][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/COLOR] -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Cioteczki, tak jak napisała Agusia, wyników jeszcze nie było. Kajtuś dostał 1 zastrzyk i niestety miał podwyższoną temperaturę Oddałam mocz Tolci do badania. Zdaniem weta mocz jest za jasny i trochę mętny. Zobaczymy, co się okaże, mam nadzieję, że Tolcia nie jest chora. Jej zachowanie na to nie wskazuje. Wczoraj nad ranem zrobiła ogromną kałużę na łóżko, w kuwecie miała czysto. Ja już mam jakąś obsesję z tą kuwetą, np. jak się przebudzę w nocy to idę sprawdzić, czy się nie załatwiła, żeby cały czas miała czysto. Wczoraj jeszcze przed wizytą u weta kupiłam za 20zł kuwetę, taką z nakładanymi brzegami, żeby Tolka nie rozsypywała żwirku. Dotychczas miała tą pożyczoną od naszej kochanej Iwonki, ale tak szalała, że żwirek był rozsypany po całym mieszkaniu i non stop musiałam odkurzać. Do nowej kuwety Tolka na dzień dobry walnęła ogromną qpę. Ja po wczorajszej wyprawie do weta autobusem i wcześniejszych trzech spacerach z Kajtkiem wieczorem zasnęłam jak zabita. Nie słyszałam burzy, uwierzycie??????????? Tak to jest, jak człowiek przez kilka tygodni jest unieruchomiony - totalny brak kondycji. Jutro czeka mnie wizyta u chirurga, a o 15.30 z Kajtkiem u weta. Nadal się martwię Kajtuniem i jeszcze Tolcią. Acha, jeśli chodzi o ten odstraszacz dla kotów, to pani w sklepie zamówiła i ma być na jutro. Cena około 11-12 zł [B][COLOR=#ff0000]Wczoraj na konto Toli wpłynęło 50zł od Dancik, Danusiu dzięki serdeczne[/COLOR][/B]:loveu: -
[quote name='ceris']Nie ma piesków :shake:[/QUOTE] A niech to...............
-
6 kg NIEWIDOMY dotkliwie POGRYZIONY głębokie rany na ciele:( MA DOM
Gabi79 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dancik']Aha ...to fajnie :) Komar na jedzenie jest jak przysłowiowy chłop na baby :) Gdy tylko wyczuje jakieś jedzenie natychmiast jest pierwszy i z całych sił śmiesznie wymachuje ogonkiem żeby się złapać na jakiś kąsek ;) W sumie jakby ktoś nie wiedział to wcale by nie załapał że on słabo widzi, świetnie sobie radzi :)[/QUOTE] Buziaczki dla Komarka i reszty słodziaków.:loveu: