Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Zosia123']Ale maleństwo - to i pewnie zainteresowanie Cioteczek intensywne :)[/QUOTE] Dzięki Zosiu za zajrzenie do Uszki:loveu:
  2. [quote name='Beatkaa']dziękuję Gabrysiu za zaproszenie :) Kajtek z Uszką pięknie się razem prezentują na pewno :loveu:[/QUOTE] Dzięki Kochana, że jesteś, zaglądaj proszę do Uszki jak najczęściej:loveu:
  3. [quote name='Zosia123']Dziękujemy w imieniu Emusi Cioci Gabi za pieniążki!!! :):) Nie ma za co, przepraszam że za sierpień z opóźnieniem Przy okazji zapraszam na wątek Uszki, która jest u mnie na BDT, gdyby ktoś chciał wspomóc grosikiem na karmę i weta to bardzo proszę http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-ma-szans%C4%99-na-BDT-Potrzebne-na-transport-karm%C4%99-i-weta-%28 mam nadzieję, że Emusia mi wybaczy:lol:
  4. Ja sobie pospałam do ósmej:evil_lol:
  5. Acha wczoraj przelałam Pati-c za transport 100 zł:lol:, prosiłam o potwierdzenie tu na wątku
  6. To ja też zaciskam kciuki!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='AgusiaP']Jak została sama to nie wyła :roll: jak została z Michałem dała koncert :roll: no proszę, czyżby towarzystwo Michałka jej nie pasowało :evil_lol: Gabi pewnie Ciebie wybrała sobie na Swoją Pancie i Tobie ufa:lol:[/QUOTE] Cioteczki ona została z Kajtuniem, Michała nie było
  8. Tak tu nas mało na wątku, a przecież Uszka nadal potrzebuje pomocy w znalezieniu ds. Chciałam zrobić to przeksięgowanie 160 zł z mojej byłej tymczasowiczki na Uszkę, ale mod jeszcze nie przyznał mi posta. Uszka dzisiaj się popisała.... Rano była o 5 z Tz-em, ja jak wstałam poszłam najpierw do sklepiku u nas w bloku. Jeszcze nie zdążyłam dojść do windy, a Uszka zaczęła przeraźliwie wyć. Wyła dopóki nie wróciłam:-( Zjadła sobie na śniadanko ryż z mięsem, była drugi raz na spacerku, teraz śpi, bo pogoda nieciekawa
  9. Nareszcie udało mi się wejść do internetu. Uszka jest wspaniała:loveu: Była już dzisiaj na trzech spacerkach, na ostatnim ciągnęła do klatki schodowej, już zapamiętała gdzie trzeba iść, nie boi się już wchodzić do windy. Noc przespała na fotelu, a rano przyczołgała się przez całą kanapę, żeby dać buzi na Dzień Dobry!!! Kajtuś jeszcze niestety się jej boi, mała powarkuje na niego, jak Kajtuś próbuje podejść do jej miseczki. Uszka wcale nie reaguje na imię już próbowaliśmy różnych i nic, reaguje na cmokanie. Piesków raczej nie zaczepia, tylko wczoraj w parku jak siedziała mi na kolanach zawarczała na przechodzącego pseudo labradora i dużego kudłacza. Ale dzisiaj rano labrador ją obwąchiwał i merdała ogonkiem. Dzisiaj została sama w domu na około 4 godz. i jak wróciłam szalała z radości. Co jakiś czas podchodzi, wskakuje mi przednimi łapkami na kolana i prosi, żeby ją głaskać. Jakby sprawdzała, czy istnieję naprawdę, czy to jej sen. Pies ideał, tak można Uszkę podsumować i tyle lat zmarnowanych w schronie............. Napisałam już do moda o przyznanie mi posta Toyoty i czekam. Tylko czy mogę wiąć pierwszy???????????? Na konto Uszki wpłynęło[B][COLOR=#FF0000] 50 + 20 = 70 od Ewu:loveu: oraz 100 - na transport od obiezyswiat75[/COLOR][/B]:loveu:[B] - przelane na konto pati-c 12.09. [COLOR=#000080]Pati-c podała mi smsem nr konta i zaraz jej przeleję te 100 zł[/COLOR] [/B][COLOR=#000080]Toyota czy przyślesz mi książeczkę Uszki w najbliższym czasie?[/COLOR] Muszę iść z nią do weta na "przegląd" i obciąć te pazurki, bo zwłaszcza u przednich łapek ma długie i podejrzewam, że źle jej się chodzi. Właśnie kilka razy zagrzmiało i Usia się wystraszyła, piszczy i chodzi nerwowo z miejsca na miejsce
  10. Co do zdjęć to zrobię jakieś telefonem, bo niestety aparatu nie posiadam. Zrobiłam zakupy dla Uszki: smycz, szeleczki, szampon przeciwko insektom, miseczka i smaczek (sprasowana kostka) Kąpanie to była totalna masakra. Uszka się bała, piszczała, warczała na mnie. Raz uciekła mi z wanny i przywarła do podłogi. A tu trzeba było ją namydlić i nie spłukiwać szamponu przez min 5 min. Uszka się wiła jak piskorz. Najgorzej było przy spłukiwaniu, bardzo bała się wody. Porządnie ją wyszorowałam i spłukałam, ale jeszcze trochę śmierdzi.... Rano na spacerze ją wyczesałam, sypie się z niej okropnie i potem po kąpieli drugi raz. Teraz byliśmy we czwórkę (Ja, TZ, Kajtuś i Uszka na mega długim spacerze w parku. Jak Kajtuś biegał puszczony to Uszka patrzyła gdzie jest. Jak siedliśmy na ławce Uszka wskoczyła mi na kolana. Acha, ona chyba nie zna suchej karmy, bo jak ma w miseczce to nie je, tylko jak jej się daje z ręki. Buziaczki od Uszki dla cioteczek:lol:
  11. Jestem. Wszystko Ok. tylko Kajtuś się Uszki boi. Mam nadzieję, że mu przejdzie. Uszka wczoraj po przyjściu do domu zwiedziła kąty. Jak położyliśmy się spać kładła się na krótko w różnych miejscach, popiskując. Weszła na kanapę, ale ze względu na niezbyt ładny zapach poprosiłam ją grzecznie żeby zeszła. Ulokowała się na fotelu i na nim spała do rana. Ja zasnęłam po 1szej, po dwóch godzinach się obudziłam i potem już nie mogłam spać, nie wiem czemu może z emocji. O 6tej wstałam. Byłam najpierw na dworze z Kajtim, potem z Uszką. Sunia jest bardzo grzeczna na dworze nie boi się, grzecznie idzie na smyczy. Zrobiła kupkę i 4 x siku. Zaraz idę wypłacić pieniądze i potem do zoologicznego. Muszę małą wykąpać, ma pewnie pchły, bo okropnie się drapie. Niestety chyba Kajtuś już podłapał, bo też się drapie. Na spacerze Uszka poznała 3 suczki i była bardzo grzeczna. Opowiedziałam krótką historię Uszki kilku psiarzom z mojego bloku i jedna pani aż się popłakała. Na razie tyle relacji. Ach, trzeba by z małą iść na taki ogólny przegląd do weta, po coś na odrobaczenie i obciąć pazurki, bo ma dosyć długie.
  12. Uszka jest cudna, jakieś 20 minut temu ją odebraliśmy od Patrycji. Cały czas się łasi, przytula, merda ogonkiem, raczej nie jest strachliwa, na smyczy chodzi ładnie, nie bała się wejść. Jedyny minus, że warczy na Kajtunia i Kajtuń się boi, ale może mu przejdzie. Idę spać, bo padam na twarz. Dobranoc :lol:
  13. [quote name='kolejna kobietka']a zobaczcie jakie ja mialam ostatnio cudo w domku na tymczasie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229955-Znaleziona-mikrosunia-POMOCY%21-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229955-Znaleziona-mikrosunia-POMOCY!-([/URL] prosto z ulicy :-([/QUOTE] Cudna sunia!!!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='kolejna kobietka']tyle bid w schronach, a u mnie w okolicy widze, ze przybywa albo yorkow albo chichuachua, shih tzu itd pewnie wiekszosc za 200-400 zl z pseudo, szkoda gadac, a w schronie takie Uszatki czekaja na wybawienie egh :-([/QUOTE] Dla niektórych jest nie do pomyślenia jak można wziąć psa ze schroniska i to dorosłego, a jak słyszą o kastracji i sterylizacji, to są oburzeni. Niektórzy są po prostu niereformowalni!!!!!!!!!!!!!!
  15. [quote name='obiezyswiat75']Oj Uszatka, w skrócie Uszka :) i wszystko się zgadza. Nie wiem czemu garkotluki kupują szczeniaki w pseudo. Nigdy nie kupowalam, bo wolę psie bidy czy to ze schroniska, czy z tymczasu. Tylko ze moje psy do niczego nie podobne ;) Może to właśnie o rasę chodzi?[/QUOTE] Tylko, że te z pseudo rzadko przypominają rasowe!!!!!!! Ostatnio pewna pani ode mnie z bloku zakupiła rasowego szczeniaka . Może to by nie było takie przykre, gdyby nie fakt, że ta pani jest gruuuuuuuuubo po 70-tce i nie ma żadnej rodziny. Nie życzę nikomu śmierci, ale gdy piesek będzie miał 12 - 13 lat pani będzie miała prawie 90, nie wierzę że będzie w stanie opiekować się pieskiem. I gdzie tu logika??????????????
  16. [quote name='kolejna kobietka']toyota jest stalym darczynca to zglosi!!! :loveu:[/QUOTE] Fajnie, ale czy już teraz czy poczekamy aż sunia się trochę oswoi z otoczeniem????????
  17. [quote name='obiezyswiat75']A wiecie ze Maksio jest ....ze statku? Tak się dziś w przedszkolu dowiedziałam :) Moje córki wiedzą, ze pojechałam po Maksia do Łodzi, ale dla nich miasto Łódź to abstrakcja. W związku z tym logika przedszkolaka stwierdziła, ze Maksio jest wzięty z łódki. No ale łódka mała jest, a mama mówiła ze tam było dużo piesków. Czyli to była duża łódka. A każdy przedszkolak wie, ze duża łódka to statek. I zostałam dziś odpytana przez panią przedszkolankę o co chodzi z tym statkiem :)[/QUOTE] Cudne dziewczynki, opowiadały w przedszkolu o Maksiu:loveu:
  18. Bardzo przepraszam, że jeszcze nie wpłaciłam mojej skromnej deklaracji za sierpień, lada dzień zrobię przelew. Zosiu czy mogła byś mi przesłać jeszcze raz dane do wysyłki, bo sobie nie zapisałam w zleceniach stałych, a nie mogę z niewiadomego powodu otworzyć wyciągów z poprzednich miesięcy.
  19. [quote name='kolejna kobietka']Gabi mysle, ze odnosnie sterylizacji malenka bedzie mozna zglosic tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL][/QUOTE] [B] Cioteczki, a jeśli chodzi o tą Akcję, to chyba najlepiej by było, gdyby ktoś kto wpłaca tam stałe deklaracje zgłosił Uszkę, żeby dostać 100% zwrotu ( chyba, że coś pokręciłam, bo czytałam pobieżnie )[/B]
  20. [quote name='ewa gonzales']:bye::modla::iloveyou: [COLOR=#800080][SIZE=3]kolejny janiol nam sie objawil:iloveyou::iloveyou::bye::bye: Gabryniu i ja czekam calym sercem:loveu:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Oj tak, cioteczki piszcie coś, bo mi się strasznie dłuży
  21. [quote name='obiezyswiat75']Ale emocje :). Jak jechałam po Maksia to całą noc nie spalam tak się stresowałam. Będzie dobrze![/QUOTE] Maksiu jest boski!!!!!!!!!!!! Nie wiem czemu takie różne garkotłuki kupują szczeniaki w pseudohodowlach zamiast adoptować psiaka ze schronu albo dt. To daje tyle radości.:loveu:
  22. [quote name='ewa gonzales']:thumbs:[FONT=courier new]czekamy i zaciskamy ![/FONT]:thumbs:[/QUOTE] Ewunia, ja chyba zaraz padnę, już nie mogę się doczekać
  23. [quote name='obiezyswiat75']Wszyscy tu są aniołami:) Uszka słodka jest. Taka do zacałowania :)[/QUOTE] Oj tak do zacałowania, odliczam minuty, jeszcze około godziny..............................
  24. [quote name='kolejna kobietka']bo ta cioteczka obiezyswiat75 to jakis aniol!!! :multi: :iloveyou:Prime i Mokke z watku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229791-Prima-i-Mokka-jad%C4%85-do-DT-Potrzebne-na-leczenie-guza-u-Primy-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229791-Prima-i-Mokka-jadą-do-DT-Potrzebne-na-leczenie-guza-u-Primy-( [/URL]rowniez wspomogla ogromna kwota na transport! ♥♥♥♥♥♥ Na fb umiescilam apel, ze jezeli ktos preferuje inna forme pomocy niz wplate, to ty i Uszatka bedziecie ogromnie wdzieczne rowniez za przeslana karme.[/QUOTE] Popieram w 100% całą wypowiedź, cioteczka obiezyswiat75 to anioł, a jakiego cudnego psiaka adoptowała:loveu: Co do innej pomocy niż finansowa, to ja nawet bym wolała gdyby ktoś zamówił suchą kamę np. w sklepie internetowym z wysyłką do mnie. Nie musicie się obawiać, że Kajti coś z tego uszczknie, bo on je Bosch Light, gdyż mu się troszkę przytyło po kastracji.
  25. "Przydreptałam" tu na zaproszenie obiezyswiat75, Kochana, jak zobaczyłam Maksia tylko się potwierdziło moje odczucie, że jesteś cudowną osobą. Jeszcze nie przeczytałam całego wątku, bo nie mam do tego głowy, czekając na Uszkę. Obejrzałam zdjęcia, Maksiu jest po prostu boski, uwielbiam psie staruszki, bo mają w sobie magię. Oby było więcej ludzi takich jak TY i Twoi bliscy. Wszystkiego dobrego dla Was i dla Maksia:loveu:
×
×
  • Create New...