Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='obiezyswiat75']A gdzie to wszystkie ciocie wymiotło?[/QUOTE] Jestem, jestem, kilka dni byłam bez netu. Czy wreszcie zadzwoni ten jeden, jedyny tel. w sprawie Aramiska??????
  2. zdecydowanie za krótko:-(
  3. [quote name='Beatkaa']Dzięki kochana :Rose::Rose:[/QUOTE] Przesłałam Pani link do wątku
  4. Jestem na prośbę Beatki, biedna sunia. Do mnie ostatnio dzwoniła Pani z Gliwic w sprawie Stefy, szukała dużej młodej, najlepiej długowłosej suni. Zadzwonię, zapytam
  5. [quote name='paula_t']Przepiękne zdjęcia Czakusia:loveu: Stepelko, masz talent, żeby uchwycić piękno psiaka na zdjęciach :)[/QUOTE] Popieram w 100%, nic tylko się w Czakim zakochać. Kilka dni byłam bez netu, ale już jestem u Czakunia:loveu:
  6. Michelle, Bastusiu, jestem myślami przy Was. Bastuś nie poddawaj się!!!!!!!!!
  7. Zaglądam do ślicznotki, oby wszystko udało się dograć z transportem
  8. [quote name='kolejna kobietka']Cudny Wiewióreczku wypatrujemy domku dla ciebie dzień w dzień![/QUOTE] Taki mały, śliczny słodziak i zero telefonów:placz:
  9. Żuczek jest taki kochany, czy ktoś odmieni jego los?????????
  10. [quote name='kolejna kobietka']ehhh niestety, mama by mnie tym razem juz wyeksmitowala!!! :wallbash: :sad: przykre niebycie na swoim :-([/QUOTE] Rozumiem doskonale, Wycałuj ode mnie cudowną parkę. Igiełka pewnie nic nie przeczuwa
  11. [quote name='Kryzia']Ja czekam na nową edycję bazarku ogłoszeniowego grazia68 :)[/QUOTE] Zaglądam do ślicznotki, oby los wreszcie się do niej uśmmiechnął
  12. [quote name='Sara2011']Współczuję, naprawdę. Ja po Mimi jeszcze do tej pory się nie pozbierałam:-(.[/QUOTE] To tak jak ja po Nutce i po Czakim. Czaki był u mnie tylko tydzień, a jednak trudno się pozbierać. [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7757/51442354.jpg[/IMG] Słodziaki kochane!!!! Kolejna Kobieto myślałaś o tym, by wziąć kolejnego psiaka na tymczas? Wiem, że z Igiełką to była inna sytuacja, bo już miała pewny domek. Może wzięła byś Wiewiórka, albo Ludwisia, ludzie dużo chętniej biorą psiaki z DT niż prosto ze schroniska
  13. Ja trzeci dzień jestem bez netu, weszłam na chwilę w pracy, a tu takie wieści!!!! Trzymam kciuki z całych sił!!!!!!!!!
  14. [quote name='stepelkaa']dam mu może ze 2 dni i zobaczę znowu, pewnie był zestresowany, obcy pies obcy ludzie. Co do szczepień to może lepiej zrobić tak, że po prostu zapłacimy, wet wystawi paragon i wtedy się odda pieniążki ;)[/QUOTE] Bardzo się cieszę Stepelko, że piszesz na bieżąco. Tak bardzo los Czakiego leży mi na sercu. Co do szczepień, to proszę zróbcie tak jak będzie Wam wygodnie. Ja zaraz muszę pożyczyć laptopa i odzyskam go dopiero jutro wieczorem. A co Czakuś porabia????
  15. [quote name='Marta67']U Czakiego też super wieści! Nie warto byłoby poćwiczyć z nim, żeby pozwalał grzebać przy jedzeniu? Jednak nie powinien warczeć itp jak się ktoś do miski zbliża. Moja Kora też tak robiła, ale kilka razy z nią ćwiczyłam i teraz można jej ręce do miski wkładać, zabierać a ona nawet nie mrugnie. ;)[/QUOTE] Ja mu grzebałam kilkakrotnie i nie warczał, ani nie miał nic przeciwko temu
  16. [quote name='stepelkaa']Jestem. Z Czakim lepiej, tzn już się oswaja, spał ze mną przytulił się mi do ramienia i tak sobie spaliśmy. Rano przychodził do mnie za każdym razem jak dawałam znaki życia ;) Moja Koka się derwuje, ale jest lepiej, z niej to już jest taki nerwus, że intruza musi pilnować. Na spacer Czaki wołał już o 5, w sumie wczoraj pewnie nie chodził zbyt wiele, z nami malutką chwilkę. Wyszłam z nimi na rozdzielaczu i od razu wyplątał się z szelek, bardzo się wystraszyłam bo nie reagował na imię (choć w domu przychodzi) ale był kilka kroków ode mnie i szybko po obrożę i z obrożą i szelkami naraz dokończyliśmy spacer. Narazie mam zamiar wyprowadzać go w obroży, plus drugiej z adresatką, tak na wszelki wypadek. Ale mi strachu narobił. Legowiskiem gardzi, woli podłogi dywany i łóżko ;) Zrobiłam im wątróbkę z ryżem i warzywami, asystował wytrwale ;) Zaglądał co mamy na stole i raz rzucił mi się na nogę.. Ale generalnie powiedzenie stanowczo "nie" i przestał. Raz też jadł i przesunął miskę tak, że miał za daleko chciałam ją przysunąć ale nie podobało mu się to, więc lepiej nie będę mu przeszkadzać przy jedzeniu. Generalnie Czakuś jest kochany, słodki i wygląda jak małe czarne lwiątko. Nie sądziłam też że taka chudzina z niego. Czy on od razu umial podawać łapkę? Bo właśnie mama zauważyła że umie. JEszcze jedno, jak sobie pocmokam do niego, to daje mi buziaka, kochane psisko:loveu: Chciałam jeszcze tylko zapytać czyj nr telefonu podawać w ogłoszeniach ? Bo na razie nie robiłam mu jeszcze sesji, ale niedługo trzeba będzie do ogłoszeń;) Nie zapominam też o tabletkach ;) I w ogóle to planuję ogłaszać go na świętokrzyskie, mazowieckie, małopolskie, łódzkie i lubelskie. Myślę, że będzie dobrze ;) I kiedy Czaki będzie mógł być zaszczepiony? Bo chyba już pytałam i zapomniałam...[/QUOTE] Cieszę, się, że u Was wszystko dobrze. Dziwi mnie tylko, że Czaki się zdenerwował, jak chcicłaś przesunąć mu miskę. U mnie nigdy nawet nie pisnął, gdy podczas jedzenia ruszałam mu miskę. A robiłam to z premedytacją, żeby sprawdzić jego reakcję. Wydawało mi się, że w szelkach będzie wygodniej, ja wczoraj z nim tak wyszłam i było ok. Ale to może wszystko wina stresu. Czekamy na dalsze dobre wieści. Czakuś faktycznie jest straszną chudziną, u mnie jadł sporo, ale trzeba czasu, żeby go trochę odkarmić. No i oprócz szczepienia trzeba go jeszcze odrobaczyć, ale pewnie nie na raz.
  17. Zaglądam, pomyślę..............
  18. [quote name='AgusiaP']Czakuś jesteś grzeczny prawda....[/QUOTE] Obstawiam, że jest grzeczny, tak się denerwuję, czy wszystko dobrze, biedny Czakuś na pewno jest zestresowany. Czekam z niecierpliwością na wieści od stepelki, a jak na złość wieczorem będę bez internetu.........
  19. [quote name='Mysza2']Agunia, jak Biszkopt tak śpiewał, a inne się dołączyły to ja z nim oczywiście wyszłam, Biszkopt od razu kita do góry, wypadł z lecznicy, przeszliśmy parę kroków i on jak zwykle obrót głowy i kontrola czy Zosia jest. A tu Zosi nie ma bo została w środku. I myślisz, że chciał iść ze mną? Zwrot i pod drzwi lecznicy.[/QUOTE] Kochany Biszkopcik, jak dobrze, że wszystko ok.:loveu:
  20. Dopiero dzisiaj obejrzałam filmik. Igiełka taka cudna, jak dobrze, że to co złe już minęło
  21. [quote name='kiyoshi']kurcze-:) i już mógł być domek:) Stefcia jest piękna...:)[/QUOTE] Mógłby, ale pani chciała poznać Stefcię osobiście, nie bardzo też chciała mojej pomocy w poszukiwaniu innego psiaka, sama chce poszukać. Miejmy nadzieję, że TEN JEDEN JEDYNY TELEFON niebawem zadzwoni
  22. Zaglądam, wczoraj poszłam spać przed 22gą, a o drugiej się obudziłam i nie mogłam spać. Mam nadzieję, że wszystko ok. Założyłam Czakiemu czerwone szeleczki, były kupione dla Nutki, ale Nutka w nich nie chodziła, więc są nowe. [B][COLOR=#000000] Stepelko, nie zapomnij o tabletkach [/COLOR][/B]
  23. Na konto Stefci wpłynęło 20,- od AgusiP, dziękuję w imieniu Stefuni:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  24. [quote name='Panna Marple']Ludziu, zgłoś się! Stefcia czeka[/QUOTE] Dzwoniła do mnie pani z Gliwic w sprawie Stefuni, ale chce psiaka zobaczyć na żywo i poznać, zanim go adoptuje. Pani bardzo miła, miała sunię teriera walijskiego, która żyła 18 lat. Rozmawiałyśmy dosyć długo. Pani ma jeszcze rozejrzeć i zastanowić. Potem jeszcze zadzwoniłam do pani i podsunęłam kilka kandydatur psiaków, tylko same chłopaki, a pani raczej wolała by sunię. Odesłałam panią na Dogomanię i pani powiedziała, że bardzo chętnie obejrzy psiaki w potrzebie i może któryś wpadnie jej w oko. A za Stefcię nadal trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  25. [quote name='AgusiaP']Dzwoniłam do Gabi :lol: właśnie będzie przekazywać Czakiego ;) Czakuś szerokiej drogi:lol:[/QUOTE] Czakuś przekazany, w momencie jak został ulokowany w aucie zadzwoniła do mnie pani w sprawie Stefy i nie miałam czasu rozpaczać, potem wyszłam z Kajtusiem i dopiero przed chwilą wróciliśmy. Smutno mi. Mam nadzieję, że Czaki szybko przyzwyczai się do kolejnej zmiany miejsca i będzie taki grzeczny, jak u mnie. Trzymaj się cudny Czakuniu!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...