Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='kiyoshi']moim zdaniem troszke przesadzacie.... piesek jest w nowym miejscu, świeżo po kastracji, to kolejny dom w krótkim czasie, w dodatku z nowym psem... na pewno czuje się bardzo niepewnie, może nawet zagrożony, więc pokazuje zęby!!!! żaden ze mnie behawiorysta...ale tak to widzę... 10 kg psa na smyczy można bez problemu utrzymać...dla stepelki to jest większy problem, bo jak wychodzi z dwoma- to tak, wtedy one się nakręcają nawzajem i jest prawdziwa tragedia... ale ogłaszać go można z zaznaczeniem, że JEST TO IDEALNY PIES OBRONNY:D (oczwiście, pół żartem)...i znaleść mu dom, gdzie będzie jedynym psem!...sprawę warczenia przy misce też przekazać, ale i tu nie widzę tragedii.... pamiętam jak byłam dzieckiem i mieliśmy psa- Dżekusia, kiedyś jako dziecko podeszłam do jego miski (nieświadomie) i Dżekuś mnie ugryzł! nie do krwi, ale jednak... moja babcia nie zbiła psa, nie kazała go uśpić, tylko nachyliła się nade mnie i dokładnie wytłumaczyła, bym nigdy więcej tego nie robiła, bo psy tego nie lubią!!! (tą starą mądrość przekazać nowym opiekunom):) w domu gdzie Czaki będzie jedynym psem, jakieś 90% problemów o których wspominacie zostanie wyeliminowana...a przy odrobinie miłości- piesek całkowicie dojdzie do siebie!!![/QUOTE] Zgadzam się z kiyoshi, Czaki wiele przeszedł w ostatnim czasie, nie czuje się pewnie. U mnie nie wykazywał agresji, był uległy. A może on na spacerach szczeka i zaczepia ludzi, bo po prostu broni stepelki i Koki, nie wiedząc że robi źle.
  2. Ja się tylko martwię, co będzie gdy Czaki znajdzie DS i będzie się tak zachowywał jak teraz. Trudno będzie na szybko znaleźć kogoś odpowiedniego, kto popracuje nad jego zachowaniem. Ludzie często myślą, że psiak jest jak pluszowa zabawka, albo że jest bezproblemowy. A co jeśli (odpukać) nie uda się w najbliższym czasie znaleźć domku????
  3. [quote name='michelle04']Stefka ma się wyśmienicie, tak się zadomowiła u nas, że już nie intresuje jej co tam za ogrodzeniem jest, teraz najważniejsze jest psie towarzystwo i zabawy, odgryzanie sobie rożnych członków, gonitwa, aż do wyzionięcia ducha, skakanie sobie na głowy albo zapasy w śniegu. Doskonale dogaduje się z nimi, więc przyszły domek też może posiadać jakiegoś psiaczka do towarzystwa :)[/QUOTE] Michelle, dziękujemy za wspaniałe wieści. Wg mnie domek, w którym jest piesek wskazany, żeby Stefunia miała towarzysza do zabawy Wpłynęło 30 zł od cioteczki Wercyngetoryks, bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose:
  4. [quote name='terra']Gdzie się człowiek nie obejrzy, tam pełno psiej biedy. Ludzie nie szanują ani psów, ani kotów, ani ludzi, niczego.[/QUOTE] Niestety to prawda:-( A najlepiej wziąć pseudorasowego szczeniaka dla szpanu, a jak nie spełni oczekiwań to won:angryy: Jak u mnie w DT była Nutka, która 6 lat spędziła w schronisku niektórzy patrzyli na mnie jak na wariatkę, że ją wzięłam. Jedna baba zadała mi pytanie: " To po co pani ją stamtąd brała??????????:angryy: Może trzeba napisać Adasiowi jakiś tekst mocno chwytający za serce
  5. Melduję się u sunieczki. Jak się widzi wesołe psiaki poza schronem, a potem smutne i przestraszone za kratami to serce pęka:-(
  6. A czy jeśli będą chętni, by adoptować Viktorka zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna???
  7. [quote name='paula_t']Zwróciłam Kudelkowej Skarbonce pieniążki za Czakusia:)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Stepelko, jak tam Czaki????
  8. [quote name='Martika@Aischa']Gabi jestem pewna że takie cudeńko :loveu: szybciutko znajdzie najlepszy domek na świecie :)[/QUOTE] Marticzko, mam taką nadzieję
  9. [quote name='kolejna kobietka']no nie dziwie sie, na pewno jestes mega podekscytowana!!! :) ...zazdroszcze :)[/QUOTE] Oj bardzo, tak się cieszę, że Nutunia trafiła do wspaniałych ludzi.
  10. [quote name='kolejna kobietka']ale masz fajnie!!! :loveu:[/QUOTE] Już się nie mogę doczekać:loveu:
  11. [url]http://img856.imageshack.us/img856/51/dsc4214medium.jpg[/url] Jaka śliczna smutaska
  12. [quote name='Mysza2']Fajnie że domek dzwoni:)[/QUOTE] Oj tak, ja napisałam smsa z pytaniem, co nowego u Nutki, a pan zadzwonił, mało tego Państwo razem z Nutunią przyjadą do nas w odwiedziny na początku marca:loveu:
  13. [quote name='paula_t']Za dużo Gabi tego wszystkiego, nie wyrabiamy, bo jest nas najzwyczajniej w świecie za mało, a bid, które wymagają pomocy ogrom :( Właśnie piszę tekst do wydarzenia na fb i potem będę prosić o udostępnianie, bo się troszkę zaniedbałam w sprawie kotka zw na sytuację z Ferdynandem. Ciotka, nie poddawajcie się, ja jedną kotkę do sterylizacji u siebie na osiedlu 4 dni, dzień w dzień o 5 rano łapałam (o tej porze dostają śniadanie i wtedy przychodziła), ale w końcu się udało. Była tak głodna, że sama weszła do klatki łapki.[/QUOTE] To prawda, za dużo tych bid. Jeszcze jak na złość ostatnio ciągle słyszę, że ludzie chcą szczeniaka, żeby móc go cyt. "ułożyć", bo starsze psy mogą być wredne i agresywne, szlag mnie trafia jak słyszę takich kreytnów:angryy:
  14. [quote name='paula_t']Rudziu, dziękuję za wstawienie filmików :) Marudo i Jamniś Jogi, dziękujemy z całego serca, że pomyślałyście o Ferdynandzie:Rose: Ciotka i Tobie bardzo, bardzo dziękujemy:Rose: Mówiłam:razz: Gabi, ja też o niej myślę:( Ona jest malutka, kompaktowa, gdyby tylko ktoś zechciał ją przygarnąć :([/QUOTE] Paula ja mam dzisiaj kiepski dzień, gdzie nie wejdę na wątek tam złe wieści, tylko u Ferdunia wspaniałe. Myślę o tej suni. Ostatnio pytałam Cię o tego kotka, który wrócił z DS, a przedwczoraj dowiedziałam się o kociaku z chorym oczkiem na osiedlu u moich rodziców. Jak na razie nie udało się go złapać:-(
  15. Wczoraj dzwonił do mnie pan Nutuni. U Nutki wszystko w jak najlepszym porządku. Jest grzeczna, kochana, uwielbia swoich ludzi i kocich przyjaciół. Niby nic nowego, a od razu człowiekowi chce się żyć:loveu: I znowu obejrzałam zdjęcia Nutki ze schronu, a potem z DS i płaczę ze szczęścia
  16. W nim nie można się nie zakochać, cudny jest:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  17. [quote name='Mysza2']W hoteliku jesteśmy umówieni na niedzielę wieczorem:)[/QUOTE] Wspaniale, teraz tylko sunia musi szybciutko dojść do siebie, a potem do pełni szczęścia będzie potrzebny DS
  18. Jaki Ferduś słodki:loveu: Przynajmniej tutaj dobre wieści, bo ostatnio gdzie nie wejdę same złe. Myślę o tej suni, o której wspomniała Paula:-(
  19. Zaglądam do Adasia!!! Ostatnio gdzie nie wejdę na wątek tam brak dobrych wieści, oby zła passa szybko minęła
  20. [quote name='obiezyswiat75']Tak strasznie mi go szkoda. Wiem, że zle nie ma, ale mimo wszystko....[/QUOTE] Ja też ciągle myślę o Aramisku. Dobrze, że jest u p. Gabriela!!! Bo ostatnio gdzie nie wejdę na wątek tam złe wieści, oby zła passa minęła
  21. Na konto Stefci wpłynęły następujące wpłaty: dancik 20,- Maruda666 15,- Dziękujemy serdecznie:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  22. [quote name='giselle4']dzisija poleciala do Gazety Zabkowickiej.... i czekamy[/QUOTE] Zaciskam kciuki z całych sił!!!!!
×
×
  • Create New...