Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='AgusiaP']Dobre:roflt::roflt::roflt: Gabrysiu ważne, że jest fajny domek na horyzoncie;) Ja też się bardzo denerwuję, ale musimy być dobrej myśli ;)[/QUOTE] Wszystko jest na dobrej drodze, a co będzie zobaczymy
  2. Zaglądam do ślicznotki. Chętnych multum, oby Pesteczka trafiła do najwspanialszych ludzi.
  3. [quote name='Foxy2702']Jestem i potwierdzam wszystko co Mysza2 napisała :eviltong: Ciesze się że nadajemy się na DS dla Bonga :multi::multi: i już nie mogę się doczekać aż zabierzemy go do siebie :cool3:[/QUOTE] Wspaniałe wieści!!!! Miałam wczoraj pytać dziewczyn o wizytę, ale postanowiłam cierpliwie zaczekać. Foxy, gratuluję wyboru, Bongo na pewno będzie u Was bardzo, bardzo szczęśliwy. [quote name='BORYSboxer']Super wiesci...a podobno pies na dogomanii domu nie znajdzie... (to gdzies kiedys u kogos w podpisie bylo)...[/QUOTE] [quote name='ULKA12']To jest wyjątek potwierdzający regułę. Strasznie się cieszę, że wkrótce Bono będzie na swoim.[/QUOTE] To nie żaden wyjątek, bo ja mojego Kajtunia też na Dogo wypatrzyłam:eviltong: Czytałam też na jednym z wątków, że trzeba wyciągać ze schronisk te psy, które są tak krótko, a rezydentów nie ma sensu. Uważam to za bzdurę!!!
  4. [quote name='Mazowszanka']Nie, to nie jest normalne ;) A ja mam inne zboczenie. Co zobaczę to zaraz myślę czy się na bazarek nie nada. Nawet jak dostaję prezent :roll:[/QUOTE] Też dobre:loveu: Prezenty nie zawsze trafione, więc na bazarek jak znalazł:evil_lol:
  5. [quote name='iwonamaj']Nie, Gabrysiu, Savanka jest góralką :lol:. Mieszka w okolicach Wadowic.[/QUOTE] O, to świetnie!!! Wszystkiego dobrego dla Savanki i jej nowych ludzi:loveu:
  6. [quote name='kiyoshi']ja też się denerwuje... ale dni mijają szybciutko Gabi:) już niedługo..[/QUOTE] Ostatnio moje odliczanie dni wiąże się z psiakami na dogo: adopcja, wizyta, zabranie ze schroniska itp.itd To chyba nie jest normalne....
  7. Jaka śliczna:loveu: Na pewno będzie szcześliwa w takim cudownym domku. Iwonko, czy Savanka została mieszkanką Sosnowca?
  8. [quote name='Mysza2']Dasz radę Gabuniu:)[/QUOTE] Mam taką nadzieję:lol:
  9. [quote name='Raczyna']ja jestem taka brzydka, że mi już nic nie zaszkodzi :P na wieczornym wyjściu poszliśmy pod weta i na spokojnie obwąchaliśmy teren jutro pewnie będzie cyrk nad cyrki przy tym pobraniu krwi a w piątek tego usypiania do zębów to sobie w ogóle nie wyobrażam Czaki do teraz ma chyba pretensje o tę wetkę co byliśmy rano :roll: zaczęłam się dzisiaj zastanawiać, czy to nie smycz wywołuje w nim to skakanie jeśli w swoim pierwotnym domu latał luzem przy właścicielu, to wzięcie na smycz może mu się nieodmiennie kojarzyć z tym, że coś się stanie, trzeba uważać, zachować czujność i być gotowym nie ma jednak mowy, żebym go spuściła :p podejrzewam jednak, że tak to właśnie działa na razie stosujemy odwracanie uwagi (te niezawodne paróweczki!), ale wykorzenienie tego z niego to kwestia tygodni :/[/QUOTE] Trzymam kciuki za jutro i za piątek. Ja też zawsze boję się usypiania na czas zabiegu.
  10. Jestem na prośbę Gosi, jutro poczytam
  11. Ja się znowu denerwuję, a miałam być spokojna, chyba niedługo:stupid:od tego oczekiwania
  12. [quote name='obiezyswiat75']Mój mąż jest w Fidze totalnie i na zabój zakochany. Czekam, że wywali mnie z łóżka, żeby Figunia miała gdzie spać. Ech, żeby on do mnie z takim uczuciem mówił...[/QUOTE] No coś Ty, we trójkę się zmieścicie;):loveu:
  13. [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8813/wp000145w.jpg[/IMG] Jaki on śliczny. Teraz będzie już tylko lepiej:loveu:
  14. [quote name='izek77']dz Gabryś na cały śląsk:)[/QUOTE] Oby ktoś się w cudnej Myszuni zakochał
  15. [quote name='izek77']P Ania z fb zasponsorowała ogłoszenia w gazecie na cały Śląsk ,już wysłałam zdięcie i króciutki tekścik trzymać kciuki proszę :)[/QUOTE] Trzymam kciuki, dziękujemy Ani serdecznie. A jaka to gazeta???
  16. [quote name='Panna Marple']Bo żona p. Edwarda pewnie chciała mieć żywą lalę, co ją można poczesać (ale włosy przy tym nie wychodzą), potulić i na kolankach trzymać (ale szczekać nie będzie w nieodpowiednim momencie) i na spacerek wyjść (najlepiej w wózeczku):angryy:[/QUOTE] To po co d... zawracała, że chce Czakiego:angryy:????
  17. [quote name='Karolcia_ko5']Ja mogę sfinansować.. nie ma problemu... Nie wiem jak mi pomóc, mam chwile to robię skromnie to co mogę... ale czasu mi brak a Adaś siedzi tam i siedzi, jest wspaniały... Czekam na wieści od Pana Marka co u niego.[/QUOTE] Poproszę halszkę, która robiła wyróżnione dla Stefci, chyba że Ty Karolciu sama zrobisz??? Trochę zmodyfikowałam tekst Kremowy Adaś przeszedł metamorfozę teraz szuka ludzi, dla których będzie najważniejszy Adaś ma około 5 lat, 55 cm w kłębie i kremowe umaszczenie. Trafił do schroniska w 2009 roku. Był nieufny, wystraszony, nie chciał wychodzić na spacery. Dzięki dobrym ludziom pojrchał do hotelu, gdzie pod okiem szkoleniowca przeszedł metamorfozę. Stał się psem, ładodnym, wesołym, pełnym energii, posłusznym. Uwielbia zabawy, domaga się kontaktu z człowiekiem, jest bardzo towarzyski. Potrafi chodzić na smyczy. Toleruje inne psy i koty. Świetnie czułby się zarówno mieszkając w bloku jak i w domu z ogrodem. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Obecnie przebywa w hotelu w Bogatyni, ale w razie potrzeby pomożemy w transporcie. Nie zostanie wydany na łańcuch. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.
  18. [quote name='AgusiaP']Magda on na tym filmiku to Ci chyba piątkę chciał przybić ;) kochany Czakuś:loveu: A do mnie dzwonił dzisiaj pan Edward, był smutny i pytał o Czakusia. Zadzwonił do mnie jak był dzisiaj w pracy i teraz jestem pewna, że o oddaniu Czakusia zadecydowała jego żona, wydaje mi się, że płakał jak pytał o niego, zatykało go strasznie, chwilami była cisza w słuchawce... Madziu kiedy wybierasz się z Czaki do weta, że zrobić mu te badania?;)[/QUOTE] Widać, że pan Edward tęskni za Czakusiem i martwi się o niego. No cóż widocznie zdanie żony najważniejsze.... Czaki jest słodki i kochany, a Raczyna spadła mu z nieba:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  19. Na gumtree - Wrocław tylko Stefka miała wyróżnione, żaden inny psiak i było aż 412 odsłon od piatku do dziś Tylko trzeba jakiś fajny tekst sklecić i poszukać sponsora Czy jest ktoś chętny do sfinansowania ogłoszeń??? Adaś bardzo prosi
  20. [quote name='zolziatko']Obie sunie już bezpieczne. Schronisko to przeszłość. Więcej napisze paula_t[/QUOTE] Co za ulga!!! Czekamy na relację Pauli
  21. Cioteczki, jeśli mogę coś doradzić, to można wykupić wyróżnione ogłoszenia na morusek.pl ok. 12 zł, gumtree 24,60 Stefcia z banerka poniżej miała wyróżnione i w ciągu 3 dni miałam 4 tel.
  22. [quote name='Celina12']Drutka już opuściła schronisko....:multi::multi: A wcześniej Joanna napisała....." [B]Śpieszę donieść, iż w schronisku są obecnie pewni dobrzy ludzie, którzy chcą udzielić Drutce tymczasowego domu, są gotowi pracować nad nią i przygotować ją do adopcji, a i mają przy tym odpowiednie doświadczenie. :) Sunia ma jechać do Sosnowca. Na pewno nowemu DT przyda się nasze wsparcie. Sunię będzie trzeba za jakiś czas poddać sterylizacji. Póki co trzeba popracować nad jej psychiką. Jak tylko będę wiedziała coś więcej, dam znać. Kochani ludzie z DT przyjechali sami po Drutkę aż z Sosnowca. "[/B] Boziu ależ się cieszę.....teraz tylko ku lepszemu idzie.....a co do imienia to pewnie zadecydują w Domku Tymczasowym-więc czekamy....i zmieniam wtedy imię w tytule[/QUOTE] Wspaniałe wieści!!!!!!!!!!
  23. [quote name='Nutusia']Też myślę, że w niebieskim jej będzie bardziej do mordki :) A z zachowaniem?... Mówią, że się pies do właściciela upodabnia. Obieżyświat grzeczna, to i psina się stara ;)[/QUOTE] Ciocia Obieżyświat to jest prawdziwy Anioł, ratuje zwierzęta adoptując je i jeszcze wspiera finansowo te których adoptować nie może:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: W dodatku pięknie pisze o swoich czworonogach
×
×
  • Create New...