Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Nie wiem, co się dzieje, ale w domu na laptopie nie mogę pisać postów. Trochę mnie nie było byłam na krótkim urlopie. Dzisiaj zaznaczę wpłaty i wydatki, jak nie na laptopie, to na telefonie. Bardzo dziękuję, że jesteście u Gabuni Jak będą nowe zdjęcia zrobię ogłoszenie na olx.
  2. Witaj Bogduniu, wpłaty na konto ZEA. Dane w 2gim poście. Pięknie dziękuję
  3. Bardzo dobrze Jaaga, że o tym wszystkim napisałaś. Marina, to istny anioł. Zazwyczaj tak jest, że ludzie, którzy pomagają ( nie ważne jak i komu) nie obnoszą się z tym, nie oczekują poklasku. Serce pęka na myśl o tej suni i szczeniakach, które zostały i ogólnie o tych wszystkich psiakach tam w tym piekle
  4. Mój też. Cudna . W oczkach widać przerażenie i niepewność. Gabuniu, będzie dobrze. Każda Gabi jest silna i walczy, jak lew, w sytuacjach , gdy inni już by się poddali. Wiem coś o tym.
  5. To już dzisiaj Gabi przyjedzie rozpocząć nowe życie
  6. To prawda i nerwy coraz większe
  7. To już tylko 3 dni. Nie mogę się doczekać
  8. Dziękuję w imieniu Gabi
  9. No i poryczałam się ze wzruszenia. Gdyby każdy psiak miał takich ludzi i był tak szczęśliwy, jak Lucuś świat byłby piękny. Wszystkiego dobrego dla Was!
  10. Dziękuję Martusiu, jeszcze doślę jedno, które przed chwilą dostałam
  11. Odszukałam wątek Saruni. Sarunia żyje sobie szczęśliwie ze swoimi ludźmi i Dexiem, od adopcji minęły już 4 lata. Nie mogę uporać się ze zdjęciami...
  12. Martusiu, Anna J. z Cieszyna, to alma591
  13. Martusiu, Justyna D. to pańcia zamojskiej Saruni, Julia S. to moja koleżanka, Jolanta S. to nina65. 50,- jest prawdopodobnie od MikAga, pisała mi, że przelała. Sprawdź proszę dane w przelewie. Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty Jutro zaznaczę w drugim poscie
  14. Efekt wizyty w SPA piorunujący. Finek wygląda cudnie
  15. Bo Gabunie wszystkie są urocze (ha,ha) Witaj Olenko u sunieczki
×
×
  • Create New...