-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']Często rozmawiam z panią Agnieszką, bo dzwonię pytając o Ksenię. Pani Agnieszka nigdy nie wspominała o żadnej podwyżce. Nawet kopanie dołów, w których znikała Ksenia jej nie przeszkadzało, Ksenia ma tam ogromny wybieg, na którym może się wybiegać bawiąc się z kilkoma kolegami, myślę, że jest tam szczęśliwa, poznała ludzi, teren, czuje się tam bezpiecznie. Jednak problem finansowy jest poważny i na dłużej nie do udźwignięcia :( nie próbowałam nigdy prosić o obnizkę czynszu - z jednego powodu tylko - nie potrafię prowadzić takich negocjacji :([/QUOTE] Doskonale rozumiem, ja też nie umiem tego robić... Żal mi Kseni, kiedy pomyślę, że musiałaby znowu zmieniać otoczenie. Skoro ma takie dobre warunki u pani Agnieszki, to byłoby super gdyby jednak mogła tam zostać do czasu znalezienia domu... Rozsyłajmy wątek, zbierajmy kolejne deklaracje, może się uda? -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, potwierdzę jak tylko dotrą :) -
[quote name='Tola']:multi:Wspaniałe wieści! Ja dodam kolejne - wczoraj cała psia rodzinka spod barakowozu (3 szczeniaki i suczka) pojechała do Dt w Poznaniu:multi: Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w ratowanie maluchów i ich mamy.[/QUOTE] To wspaniale :) Tolu, ja odsyłam ludzi na Twój nr tel, bo dzwonią do nas w sprawie szczeniaków. Nie masz już żadnych?
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Zadzwonie jutro i porozmawiam . Myślę ,że będzie podwyżka niż opuszczenie kilku groszy. ;/(Od Nowego Roku) Zapytam się o Ksenie jak się zachowuje oraz poproszę o kilka zdjęć.[/QUOTE] Kurcze, szkoda, że Pani Agnieszka jest taka nieugięta. Poznała Ksenię, sunia jest u niej już tak długo i nie ma dla niej żadnej litości?, żeby nawet zostawić starą cenę? Przecież widzi, że Ksenia to specyficzny przypadek...Nie znalazła chwili żeby zalogować się na dogo i napisać słówko o niej? Znajdźmy może dla niej coś innego, nawet w tej samej cenie, może Maciek nam coś zaproponuje? ;-) Jeśli będziemy wiedziały na czym stoimy, to zaczniemy szukać nowych deklaracji. Co znaczy dla nas te 10 zł miesięcznie....wiem, że każdy ma dużo wydatków, ale 10 zł to naprawdę nieduży wydatek w porównaniu z tym ile zostawiamy w sklepie codziennie, nawet spożywczym... Pomyślmy, ile szczęścia da nam to, że Ksenia będzie najedzona i wybiegana... to będzie bezcenne ;-) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']LAdymonia .Dusje jest moja przyjaciółką ,która znam w realu . Jest to człowiek o wielkim sercu . PIsze co myśli i co widzi .Wybacz ,ale mnie się podobnie wydaje ... ALe zostawmy temat szarpania się i znajdzmy dla niej rozwiązanie . Bo skoro mamy kolejne 10 zł od Dusje to znaczy ze bedzie już mniej brakowało do pełnej kwoty,\ Ps .Ladymonia zadzwoń do P.Agnieszki i zapytaj czy nie opuściłaby parę groszy na czynszu ....a nóż widelec ?:oops: Kto pyta nie bładzi.Moze to i głupio ,ale gra jest warta tego bo gdyby opuściłą choć 30 zł to już bedzie dobrze .[/QUOTE] No, no, nie tylko Twoją :eviltong: ;) moją też :loveu: -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Mnie daleko do czulosci/ slodzenia -mam porzadnego chlopa,jeszcze daje rade. :cool3: No wlasnie, wiec dokad pojedzie Ksenia?[/QUOTE] Dusje, kochana, dziękuję, że dołączyłaś do wątku Kseni :) Bardzo miło Cię widzieć :) Razem na pewno coś wymyślimy :) -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie jak Piracik wczasuje u Niny25 :) [IMG]http://imageshack.us/a/img42/6379/7t5y.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img837/9140/rlq8.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img543/138/506d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img15/511/jidv.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img6/741/uvtd.jpg[/IMG] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jeśli wiemy już tyle o tym hoteliku, czy dt, to moim skromnym zdaniem nie możemy oddać tam Kseni. Zresztą od początku powątpiewałam w dobre warunki za taką kasę...za dużo razy się zawiodłam i nikomu już nie ufam. Jak pisze Marinka, musimy koniecznie znaleźć dla Kseni inne rozwiązanie. Z tego co wiem, to mamy deklaracje na połowę sumy dotychczasowego hotelowania :( Może szukajmy jeszcze dodatkowych deklaracji. Ja podwajam moją deklarację na 20 zł, wiem, że to niewiele, ale może ktoś jeszcze mógłby? -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam niecierpliwie :) -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dużo dzieje się na fb, a tutaj nikt nic nie pisze ;) Nina właśnie zakochała się w Marli i nie wiem czy odda jutro :evil_lol: Te psiaki mają coś w sobie takiego, że urzekają od samego początku :) -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Aktualizuję sprawy finansowe psiaków: [B]Wpłaty:[/B] Kryzia - 25 zł Anna S. z Puław - 20 zł Jolanta08 - 30 zł magenka 1 - 30 zł mój bazarek - 84 zł wpłata od mojej znajomej, która jest spoza dogo - 50 zł [B]Razem 239 zł[/B] [B]Wydatki:[/B] transport suni do Leszna - 140 zł (Żułów - Lublin - 60 zł, Lublin - Łódź - 30 zł, Łódź - Leszno - 50 zł) karma dla suni i szczeniaka, którą przekazałyśmy Magdzie - 19,70 Stan konta psiaków: 79,30 Wstawiam paragon za karmę. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/el4m.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7172/el4m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Funia, dogadałam się z dziewczynami z fb, że zapłacimy za czwartkowy transport suni, za część opłacimy faktury, a jeśli coś zostanie to kupimy karmę dla Buni. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jednak dobrze rozumiem, trzeba dopłacić za faktury. Ale mamy trochę pieniędzy, damy radę. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nina25']Jaki dlug? Przeciez sterylki oplacone a oprocz tego chyba nic nie bralyscie. Bo jezeli chodzi o ta pania co zrobila te dlugi to onaa ma je zaplacic, mamy skany rozmowy w ktorej sie zobowiazala do tego.[/QUOTE] Ja na fb wyczytałam, że nie cała faktura za leczenie będzie opłacona. Coś ok 140 zł zostaje niezapłacone. Może źle rozumiem? -
[quote name='Ty$ka']A już myślałam, że to mi coś poczta szwankuje ;). W takim razie czekam cierpliwie.[/QUOTE] Dzisiaj się udało. Trzymam kciuki :)
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Na razie nie ma nowych wplat na koncie. Finanse tych psiaków na chwilę obecną na moim koncie przedstawiają się następująco: Kryzia - 25 zł Anna S. z Puław - 20 zł (nie wiem która to cioteczka po nicku ;-)) Jolanta08 - 30 zł magenka 1 - 30 zł mój bazarek - 84 zł wpłata od mojej znajomej, która jest spoza dogo - 50 zł [B]Razem 239 zł[/B] Wiem, że jest dług w lecznicy, który trzeba zapłacić. Może część z tych pieniędzy przeznaczymy na transport, a drugą część na dług? Dotrą jeszcze inne wpłaty, może damy radę. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='nesiata']Witam wszystkich zebranych. Jestem nowa na Dogo jednak od początku biorę udział w wydarzeniu dotyczącym tych biednych psiaków, na fb. Nie ukrywam, że konto tutaj założyłam specjalnie po to, żeby mieć wgląd w Wasze ustalenia. Do tej pory działało to tak... Wy sobie, my sobie co wprowadzało, delikatnie mówiąc, wielkie zamieszanie. Już kilka razy apelowałam ( jeszcze na starym wydarzeniu ) o to, żeby ktoś z Waszego szacownego grona dołączył jako Wasz reprezentant do wątku na fb. ( oczywiście najlepiej byłoby gdyby uczestniczyli wszyscy z Was ). Niestety, tak się nie stało więc chciał, nie chciał ja dołączyłam tutaj. Może zacznę od tego, że w wydarzeniu wspomaga nas fundacja Mondo Cane i nasze ( tzn.uczestników z fb ) wpłaty trafiają na udostępnione przez nich konto bankowe. Z Waszych postów wyczytałam, że również Wy dysponujecie jakąś tam kwotą, którą chcecie przekazać na pomoc dla psiaków. Warto byłoby tylko może uzgodnić na co chcecie przekazać swoje fundusze a na co przeznaczamy my ( tzn.ludzie z fb ). Powód jest prosty... nie chcemy chyba, żeby pieniądze były podwójnie blokowane przez Was i przez Nas na te same wydatki. Jeśli chodzi o same psiaki.... dwie sunie, tzn.Rudzia i Lili obecnie przebywają w płatnym hoteliku. Z informacji jakie dostałam wynika, że koszt pobytu suń będzie oscylował w ok.315 zł. Rudzia prawdopodobnie ( o ile okaże się, że dogaduje się z kotami ) znajdzie ds w Warszawie. Lili po wyjściu z hoteliku ma zapewniony bezpłatny dt ( ponosić będziemy jedynie koszt karmy i opieki wet. ). Jeśli chodzi o Pirata to znalazł dt u Nina25. Z Waszych postów wyczytałam, że jest propozycja dt dla Marli w Lesznie. Czy mógłby ktoś z Was naświetlić tą sprawę na wydarzeniu bo już i tak jest bałagan w przepływie informacji ? Jeśli zaś chodzi o dotychczasowe koszty będą wynosiły 315,00 hotelik + 145,00 zł ( dotychczasowe leczenie psiaków oprócz sterylki, którą jak wiem zasponsorowaliście Wy ) a preparaty na odrobaczenie i spray Firex zafundowało Mondo Cane. Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o wyznaczenie osoby, która będzie mogła umieszczać i konsultować Wasze propozycje i dyspozycje z osobami z fb :smile:[/QUOTE] Witaj :) Myślę dokładnie tak samo. Musimy uzgodnić w końcu razem na czym stoimy i ile wspólnie mamy już pieniędzy uzbieranych na te psiaki. Ja zaraz zajrzę na konto i zobaczę czy coś jeszcze wpłynęło. Jestem na wydarzeniu, ale przyznam szczerze, że zawsze mi to szusowanie po fb topornie idzie :oops: ale zaraz postaram się tam napisać :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja deklaruję dla Kseni 20 zł miesięcznie. Wolę, żeby została gdzie jest, niż ma zmieniać miejsce. Nie wierzę w cuda i w to, że duży pies będzie miał dobrze za 250 zł z karmą i szkoleniem jeszcze. To na pewno nie jest dobre wyjście dla Kseni. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nie można tego bagatelizować. Hotelik ze szkoleniem za 250 zł brzmi jak piękny sen, niestety rzeczywistość może okazać się bardzo inna :( -
Nie wiem co się stało, ale nie wchodzą mi zdjęcia w ogóle. jutro spróbuję.
-
[quote name='Ty$ka']W takim razie prześlij mi na maila z kontaktem w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - podeślę im, może wpadnie oko.[/QUOTE] Tzn, mam wysłać zdjęcia z moim nr tel? Jeśli dobrze rozumiem, to już wysyłam :)
-
Mam dużo zdjęć, jakby co to pisz :) Sunia jest na wsi u chłopa (lekko upośledzonego) w Barchaczowie. On chce się jak najszybciej pozbyć...:(
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']30zł... mogłabym podesłać jak będzie trzeba, bo ważne by iść za ciosem: niech psy będą już bezpieczne.[/QUOTE] Dzięki Tyśka :) Super :loveu: -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Na początek powinna wypowiedzieć się Macia, czy na pewno pewny jest ten dt, bo ostatnio nic się nie odzywa (pewnie czeka na nasze kroki, ale potwierdzenie by się przydało :)) Jeśli podtrzymuje, to trzeba uzgodnić z facetem, że złapie nam sunię. Potem trzeba znaleźć transport z Zamościa czy z Kalinówki w czwartek do Lublina. -
Polecałabym dla nich tą drugą sunię, jest przekochana i bardzo chętna do zabawy. Ale oczywiście ludzie muszą być świadomi konieczności sterylizacji w odp. czasie. No i oczywiście wizyty PA.