-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
[quote name='AgaG']Mój Ukochany maleńki Pomponik nie żyje. :-(:-(:-( Przez kilka dni mieliśmy nadzieję, że nocne jęki to tylko kolejny przejaw demencji i problemów neurologicznych. Niestety. Przestał jeść i pić, coraz bardziej popiskiwał oraz trząsł się.Relanium nie pomogło. Przedwczoraj dostał drgawek, a potem już tylko kręcił się i wydawał z siebie odgłosty świadczące o wielklm cierpieniu. Z płaczem dzwoniłam do jednej z moich wetek doktor Dominiki, która pomimo przebywania poza granicami miasta i późnej pory przyjechała do gabinetu. Z jej pomocą Pomponio utulony i wycałowany przeze mnie odfrunął do krainy, gdzie się nie cierpi. Odfrunął ze swojego przedziwnego świata, którego nie mogłam czasem pojąć. Ale przede wszystkim odszedł z mojego świata bardzo teraz pustego. nigdy o nim nie zapomnę i nigdy nie przestanę go kochać.[/QUOTE] Aga!!! Tak strasznie mi przykro :( Kilka dni nie było mnie na dogo, a tutaj taka wiadomość :( Wiedziałam, że ta chwila jest już bliska, zawsze z bijącym sercem wchodziłam na ten wątek... Aguś, pragnę jeszcze raz podziękować Ci za to, że podarowałaś naszemu Pomponikowi najwspanialszy dom jaki mogłyśmy sobie dla niego wymarzyć. Nie umarł wtedy pod tym nieszczęsnym mostem, tylko odszedł kochany wśród uwielbiających go ludzi. Żegnaj Pomponiku (*)
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/22/9gdk.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5930/9gdk.jpg[/IMG][/URL] To zjęcie jest cudne :) Wspaniała kobieta ze słabym, starym, chorym pieskiem i jeszcze kundlem do kompletu....:) Niestraszne jej ironiczne spojrzenia dumnych właścicieli "pięknych" yorków :) (pełno ich nad naszym morzem, miałam sama okazję się przekonać w tym roku, brrrrrr) Brawo, Aga !!!!!!
-
Dzisiaj koło południa jadę do lasu i jeśli nie znajdę choć jednego grzyba to normalnie się załamie...:placz: Ps. za te 300 prawdziwków...:mdleje:
-
Bianko :) resetowanie się z Tobą i funią to była czysta przyjemność :evil_lol: Ps. Zdradzę małą tajemnicę ciotkom, widziałam spiżarnię Bianki :crazyeye: tego się nie da opisać słowami, po prostu zawrót głowy. Jeszcze czegoś podobnego w życiu nie widziałam. Do tego jeszcze jakie pyszności....dała nam popróbować :) Bianka jest niesamowita :loveu:
-
Tolu, widzę że yorczek znalazł już domek :) Ale wstawię zdjęcie, które mi przesłałaś bo jest super :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/t1qm.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8449/t1qm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='arim']Przelałam 50zł dla P.Krystyny (konto Anny K ).Są to pieniążki,które Innga.m musi rozliczyć ,po zamknięciu Skarbonarii. Proszę o potwierdzenie na FB wpływu pieniążków,z zaznaczeniem na jaki cel będą przeznaczone. [URL]https://www.facebook.com/events/502280176531119/502951756463961/?notif_t=event_mall_comment[/URL][/QUOTE] Pieniążki już są na moim koncie. Zaraz potwierdzam na fb. Przeznaczymy je oczywiście na karmę dla zwierząt, którymi opiekuje się pani Krystyna.:) Bardzo dziękujemy :loveu:
-
[quote name='agusiazet']Postaram się dzisiaj podjechać do Tesco i zakupić jakieś karmy, ale jak wyrobię z wysłaniem to nie wiem, praca, praca i jeszcze raz praca![/QUOTE] Agusiu, bardzo Ci dziękuję za te zakupy, ale może lepiej by było, gdybyś wysłała pani Krystynie parę groszy, które planujesz wydać na karmę w Tesco? Szkoda pieniędzy na przesyłki. :)
-
[quote name='wiolhelm170']z przykrością stwierdzam , że kojec nie został złożony ;( Kiedy kupowaliśmy go pani Krystyna mówiła , że będzie miał jej kto zlożyć.Niestety ta osoba wycofałą się ze swojej obietnicy i kojec leży niezłożony ;([/QUOTE] No to faktycznie beznadziejnie. Tyle już udało się zrobić, pozostało tylko złożyć :shake: Pani Krystyna dzwoniła do mnie z pytaniem, czy coś zostało na moim koncie, niestety wszystko zostało już wydane na karmę. Płacze, że nie ma nawet ziarenka karmy, w lecznicy znowu dług...Nie wiem jak to dalej będzie....
-
Fionka od razu skradła moje serce:) Jest prześliczna, cieszę się niezmiernie, że taki wspaniały domek jej się trafił:loveu:
-
Wstawiam zaległe paragony za karmę, którą pani Krystyna kupiła za pieniądze, które jej wysłałam: (przepraszam za jakość, ale moja komórka wieczorem robi kiepskie zdjęcia) Jutro w dzień cyknę lepsze. Jakby ktoś chcial już dzisiaj odczytać, to są to paragony z przychodni wet. "CANIS" w Zamościu. Zakupy były robione 19 i 29 lipca. Kwoty widać ;) Brakuje mi jeszcze paragonu na 15 zł. Jak pani Krystyna mi go podeśle, to niezwłocznie wstawię :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/ewy9.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1552/ewy9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
INTERWENCJA - dwa psy husky w fatalnym stanie -PILNIE POTRZEBNA POMOC
handzia replied to nira13's topic in Już w nowym domu
Piękne macie tam tereny :) Psiaki nareszcie się doczekały wyjazdu i teraz będą już pod najlepszą opieką :) Bo do tej pory miałyśmy jedynie możliwość jeździć do nich dwa razy dziennie na karmienie i spacer...poza tym siedziały same... Powtórzę co napisałam na fb, to Wam należą się podziękowania :loveu:, bo gdyby nie Wy, nie miałybyśmy gdzie ich podziać... -
[quote name='terra']Maleńkie sunie ogłosiłam na tablicy, gumtree i morusku. Chyba nie będą długo czekały na domki :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję za ogłoszenia :loveu: Prawie nic nie robię, tylko odbieram tel, dużą furrorę psiaczki zrobiły :) Pan już się do mnie dodzwonił, miałam rozładowany tel przez chwilę. Do weekendu wszystkie będą pewnie w domach :)
-
Mam prośbę do cioteczek, które robią ogłoszenia. Jeśli znajdziecie chwilkę, to bardzo proszę o ogłoszenia dla czterech maleńkich suczek. Mają 6 tygodni, są mixem jamnika z ratlerkiem... Najlepiej na lubelskie, tel. 887 074 603 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/95xf.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3168/95xf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/z7k2.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1228/z7k2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/jn5j.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2384/jn5j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/153/pmk6.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7905/pmk6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/f6c8.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6735/f6c8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Kilka dni miałam inne psiaki na głowie i nawet nie zauważyłam, że Faficzek ma już domek. Bardzo się cieszę i życzę szczęścia psiaczkowi :loveu:
-
Nie! No nie wierzę :crazyeye: Fafik już w domu??? Wspaniałe wieści :loveu: