Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Acha, ale wcześniej też jakąś wysyłałaś, czy tylko tą? Bo jedną dostała już od Ciebie. Może to ta? Tylko Krystyna mówi, że już dawno przyszła?
  2. [quote name='agusiazet']Czy paczka ode mnie już doszła?[/QUOTE] Agusiu, właśnie miałam pytać. Kiedy wysłałaś, bo Krystyna mówi, że teraz nic nie doszło. Jakiś czas temu doszła paczka z Twoim nazwiskiem, ale to było dawnej. Wysłałaś jedną czy dwie?
  3. [quote name='DORA1020']Dzwonila Krystyna i prosi o bude dla Franki buda nie bedzie w kojcu,tylko na zwenatrz,przy kojcu a ona mowi,ze ta buda rozlatuje sie,zgnila i przy najmniejszym ruchu rozleci sie Aniu,moze te pieniadze przeznaczyc na nowa bude,oczywiscie bedzie to malo,ale moze by zebrac brakujaca kwote?[/QUOTE] No niestety ja już 60 zł z tej kwoty przesłałam Krystynie, bo nie miała karmy dla kotów. Wstawię paragony, jak tylko od niej odbiorę. Ale może coś jeszcze wpłynie, wtedy zobaczymy co da się zrobić.
  4. Znalazłam wątek :) Dopiero niedawno wrócilam od psiaków. Funia nagrała filmiki jak psiaki jedzą, tragedia :( Jutro wstawimy.
  5. Zakończyłam mój bazarek w 10-ciu% [B](wyszło 50,50 zł) [/B]przeznaczony na potrzeby pani Krystyny i jej zwierząt. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245125-Koniec-rozliczamy-dla-Argo-i-innych-psiak%C3%B3w-do-16-go-lipca-Zapraszamy[/url]!!! [B]Na moim koncie dla pani Krystyny jest teraz 74,50 zł[/B]
  6. Zakończyłam mój bazarek. Na konto Argusia wpłacam 252,50 zł. Marysiu, potwierdź jak pieniążki dotrą :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245125-Koniec-rozliczamy-dla-Argo-i-innych-psiak%C3%B3w-do-16-go-lipca-Zapraszamy[/url]!!! Z tych pieniążków trzeba będzie opłacić wizytę i rentgen u lekarza oraz Arhroflex kupony w hurtowni. Funia poda kwoty i prześle faktutry :)
  7. Jezu!!! Jakie chude biedactwa :( Szok. Dobrze, że już w miarę bezpieczne.
  8. [quote name='mari23']widzę nowy tytuł - i bardzo mi się podoba !!!![/QUOTE] Mi również :) bardzo Mam nadzieję, że to już ostatnia zmiana tytułu ;)
  9. Dziękuję bardzo :) Dam znać jak dojdzie :)
  10. [quote name='funia']Argo za to apetyt ma zawsze. Na dniach kupimy Arthroflex bo Handzia zakończyła bazarek . Argo utyka ,ale nie jakoś mocno .Biega swobodnie więc chyba bólu nie czuje .Kończą sie wit.które mu kupiłam i trzeba bedzie zrobic zakup.[/QUOTE] Jeszcze nie rozliczyłam do końca bazarku, ale lek można już kupić. Część pieniędzy już wpłynęła, więc mogę zapłacić.
  11. [quote name='agusiazet']Mam już prawie spakowaną paczkę dla Pani Krystyny, wyślę na tygodniu. W paczce są rzeczy i dla ludzi i dla zwierząt:)[/QUOTE] Agusiu, bardzo dziękuję w imieniu pani Krystyny. Przekażę jej i potem potwierdzę jak dotrze :)
  12. Dzisiaj w pracy, nowa dziewczyna (stażystka) słysząc, że ja o psach co jakiś czas nawijam :roll: powiedziała mi ciekawą rzecz. Ona pochodzi z gminy Grabowiec, rok temu błąkała się tam jedna suczka, ludzie zgłaszali to do gminy, do wójta. Lecz, jak się można było tego spodziewać, gmina odmówiła pomocy wymawiając się brakiem funduszy....W wyniku tego, biega teraz sobie wolno 17 szt bezdomnych piesków....:angryy: za rok pewnie ich ilość wzrośnie do 100 albo więcej, w zależności od tego ile zginie przeganianych przez okolicznych wieśniaków...Podobno już niewiele ludzi ma jakieś kury czy kaczki. Sfora poluje na wszystko co się rusza, jest bardzo wygłodniała...Nie wiem jak to ugryźć, trzeba im jakoś pomóc. Najgorsze, że to pewnie wszystko zdziczałe jest... Postaram się o zdjęcia tych psów.
  13. Dziękuję za zaproszenie :) Fafiś ma ode mnie 10 zł co miesiąc. Mam nadzieję, że długo nie popłacę, bo domek się znajdzie migiem ;)
  14. [B]Na moim koncie jest 146 zł. [/B] Wysyłam dzisiaj 122 zł na konto Fundacji Kastor. Kastor opłaci wtedy w całości fakturę za leczenie zwierzaków Pani Krystyny. [B]Na moim koncie zostaje 24 zł.[/B]
  15. To świetnie :) Zdjęcie moze być zrobione później, nie ma takiego pośpiechu :)
  16. Dzwoniłyśmy do schroniska. Szczeniak to sunia, została odrobaczona. Mam nadzieję, że więcej nic jej nie dolega.
  17. Dzisiaj na Plantach w Zamościu został znaleziony maleńki szczeniak. Szukałyśmy jakiegoś rozwiązania, niestety ludzie, którzy go znaleźli, pośpiesznie zgłosili sprawę do SM, a ta zawiozła go do schronu. Szczeniak podobno wymiotował robakami...:( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/22/lo1a.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2569/lo1a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  18. [quote name='arim']Doszła paczka?[/QUOTE] Tak doszła. Pani Krystyna bardzo dziękowała przez tel :)
  19. Pytałam :) Karma Purina doszła. Dzięki serdeczne.:)
  20. [quote name='Tola']Wczoraj [B]Fifi/Fionka[/B] zamieszkała w swoim nowym domu z ogrodem w Zamościu:) Rodzinka bardzo psiolubna; w domu jest już dorosła suczka - zadbana, kochana (jakiś czas temu z powodu problemów ze stawem biodrowym leczona aż w Warszawie). Havanka - terra - bardzo dziękuję za ogłoszenia. Terra - wysyłam pv. Fifi vel Fionka jeszcze u zadry [IMG]http://imageshack.us/a/img22/7310/bwry.jpg[/IMG][/QUOTE] Bardzo się cieszę :) Życzę szczęścia ślicznej Fifuni :loveu:
  21. Wellington, bardzo dziękuję Ci za wstawienie zdjęć :loveu: Przepiękne zdjęcia :)
  22. Aga, wieczorem wstawię zdjęcia. Wczoraj nie miałam czasu, bardzo przepraszam. Naprawdę Cię podziwiam za Twoją cierpliwość jaką masz do Pomponika :)
×
×
  • Create New...