Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Kilka osób zaoferowało tutaj pomoc finansową. Jeśli się zgodzicie wyślę nr konta i będę zabierać na ten transport. Z mojego ostatniego bazarku zostało jeszcze 84 zł. Też przeznaczę je dla tych psiaków.
  2. Przepraszam za jakość zdjęć, ale nie mam w telefonie lampy i zdjęcia po zmroku takie wychodzą. Sunia jest czarna i tym bardziej trochę źle ją widać. Ale jest śliczniutka, taka dropiata właśnie :)
  3. Mam zdjęcia suni Czarnulki, tej dzisiaj sterylizowanej. Sunia jest przemiła i przekochana. Tutaj jeszcze w lecznicy. Niestety zdjęcia nie są najlepsze, bo nie mam w telefonie lampy :roll: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/v2hu.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4609/v2hu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zobaczcie jaka jestem grzeczniutka :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/fkqu.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8928/fkqu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Jeszcze nigdy nie leżałam na takim posłanku :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/lobs.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/864/lobs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  4. Dziewczyny spokojnie, funia nie może się zalogować na dogo. Od rana non stop siedzi na telefonie w związku z tą sprawą. Kudlataja z Niną od rana szarpią się z facetem, zakopały się w błocie. Funia jest z nimi w kontakcie, wetka czeka od rana na sunię do sterylki. Sytuacja jest ciężka, facet wyzywa, drażni się z dziewczynami. Wypuścił na pole szczeniaka, dziewczyny próbują go złapać. Bardzo dziękujemy a Waszą propozycję. Jak najbardziej chcemy z niej skorzystać, każda pomoc jest na wagę złota w sytuacji tych psów....Niestety nie mam środków na transport, a to kawał drogi od nas...Musimy nazbierać na ten transport. Jeśli się zgodzicie mogę użyczyć własnego konta.
  5. Zgłaszam biedactwo do sterylki. Boże jakie te zdjęcia są przygnębiające. Polska, wiejska rzeczywistość :( [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6606/bzsv.jpg[/IMG]
  6. Z braku jakichkolwiek odpowiedzi wnioskuję, że nie mam o co prosić. Dziękuję wszystkim za uwagę. Ps. Jak zwykle dogomania mnie nie zaskoczyła. Sprawa głaskania po szyjce czy po dupce wzięła górę nad cierpieniem łysiejących szczeniaków.
  7. Sorry, ale ostatnio mam złe dni. Dogomania działa na mnie jak płachta na byka...Muszę od niej odpocząć, za dużo nerwów mnie to kosztuje, nie nadaję się po prostu, za miękka jestem...Człowiek chce pomóc, ale i tak zawsze wg innych postąpi źle i spotka się z ciągłą krytyką... Zamykam powoli swoje sprawy tutaj, chcę się rozliczyć z pieniędzy, nie chcę się wciągać w kolejne przepychanki słowne. Nie wracajmy do tego. [B]Proszę o odpowiedź co do pieniędzy, które już od pół roku leżą na koncie ZEA. Zostało 300 zł. Czy można przeznaczyć np. 100 zł na leczenie psów, o których wcześniej wspomniałam? Bo nie wiem co mam jutro powiedzieć dziewczynie, która przywiezie szczeniaki do weta.[/B]
  8. [quote name='handzia']Odejdę na chwilę od tematu psów pana Andrzeja. Na ich koncie zostało ok 300 zł. Dotychczasowe koszty tych psów pokrywałyśmy z tego konta. Pan Andrzej nie ma beznadziejnej sytuacji, ma środki na ewentualne leczenie zwierząt, które u niego zostały. Koszty leczenia Łasiczki pokrył z własnych środków. Inne koszty też staramy się na nim wymuszać, dostał i tak bardzo dużą pomoc od dogomanii. W związku z pozostałymi pieniędzmi, mam pytanie. Czy część z tej kwoty, która pozostała (ok 300 zł) można by przeznaczyć na inne potrzebujące psy w naszym regionie? Nawet 100 zł byłoby dużą pomocą. Wkleję tu z zamojskiego wątku te potrzebujące psy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/page427[/URL] post 10657 i dalej.[/QUOTE] Na razie zacytuję sama siebie. Bardzo proszę o odpowiedź osoby, które brały czynny udział w tym wątku, czy zgadzają się pomóc tym zwierzakom. potrzebuję odpowiedzi do poniedziałku, bo wtedy dziewczyna wiezie psy do weta.
  9. Może się wcale nie głaszcze? Jeśli masz takie doświadczenie, może wzięłabyś ją na tymczas do siebie? Na pewno szybko by się otworzyła, bo tam większość była w takim stanie. Razem z Funią wyprowadziłyśmy sunię, która tak samo czołgała się po ziemi i jeszcze sikała od siebie, bodajże Ósemka się nazywała i mieszka sobie teraz nad Bałtykiem :) Myślę, że nawet ją głaskałyśmy....ale jakoś się udało....
  10. [quote name='wilczy zew']Psa,który się boi nie głaszcze się po glowie ani z góry po tułowiu.[/QUOTE] A po czym? To był zwykły odruch. Nie jestem behawiorystką, niestety.
  11. Odejdę na chwilę od tematu psów pana Andrzeja. Na ich koncie zostało ok 300 zł. Dotychczasowe koszty tych psów pokrywałyśmy z tego konta. Pan Andrzej nie ma beznadziejnej sytuacji, ma środki na ewentualne leczenie zwierząt, które u niego zostały. Koszty leczenia Łasiczki pokrył z własnych środków. Inne koszty też staramy się na nim wymuszać, dostał i tak bardzo dużą pomoc od dogomanii. W związku z pozostałymi pieniędzmi, mam pytanie. Czy część z tej kwoty, która pozostała (ok 300 zł) można by przeznaczyć na inne potrzebujące psy w naszym regionie? Nawet 100 zł byłoby dużą pomocą. Wkleję tu z zamojskiego wątku te potrzebujące psy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci/page427[/url] post 10657 i dalej.
  12. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/xvbm.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9196/xvbm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/513/sk5m.jpg/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2561/sk5m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/waxn.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8224/waxn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/lc1m.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6683/lc1m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/URL]
  13. Byłyśmy u pana Andrzeja. Łasiczka jest już po zabiegu, okazało się, że to nic groźnego, żaden nowotwór czy coś podobnego. Jakieś niewielkie ciało obce wbiło jej się w brzuszek, wetka wyjęła i oczyściła. Najgorsze jest to, że sunia jest bardziej dzika niż się spodziewałyśmy. Nie na darmo nazwałyśmy ją Łasiczka, ponieważ nienaturalnie jak na psa wyciągała szyję w stresie... Funia znalazła dla niej dom, ale w ostatniej chwili okazało się, że coś tam nie wypaliło. Może to dobrze, bo pojechałyśmy potem, pod nieobecność pana Andrzeja (był w szpitalu przez 3 dni). Chciałyśmy ją wyprowadzić na spacer, jednak to była porażka. Sunia ze strachu leżała na ziemi jak długa, nie załatwiła swoich potrzeb, trzęsła się jak osika. Najprawdopodobniej byłby zwrot z adpocji :( Tragedia :( Zaraz poszukam zdjęć. U suni nie ma krzty agresji, podnosiłyśmy ją, nawet nie zawrczała. Bardzo jej szkoda, to taka śliczna sunia. Ma dużą szansę na wspaniałe życie, ale nie ma szczęścia niestety...
  14. Aguś, oczywiście zgadzam się z Tobą. Wiem, że tak wszyscy powinni postępować, ale wiemy niestety, że takich ludzi jak Ty ( ja nawet do pięt Ci nie dorastam w pomaganiu) jest bardzo mało. Dlatego tak bardzo ta cecha, czyli wrażliwość na cierpienie innych, jest cenna.
  15. Wstawiam jeszcze zdjęcie rudej suni, która ma być sterylizowana w poniedziałek. Zdjęcie jest niestety złej jakości, przepraszam. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/r96n.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/417/r96n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. Już sprawdziłam, z mojego bazarku dla Argo i innych potrzebujących psiaków z naszego regionu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245125-Koniec-rozliczamy-dla-Argo-i-innych-psiaków-do-16-go-lipca-Zapraszamy[/URL]!!! zostało mi [B]84 zł[/B] :multi: Może niewiele, ale zawsze coś. Nina, prześlij mi na pw. nr konta, prześlę Ci te pieniądze, Ty potem wstawisz mi rachunki tu na tym wątku.
  17. Aga, jesteś aniołem. Nic innego nie można o Tobie napisać. Wielki szacunek dla Ciebie i podziękowania :loveu:
  18. Nie mogę napatrzeć się na zdjęcia Tusieńki. Cudności prześliczne :loveu: Na pewno szybko ktoś sensowny się odezwie. Rumba jest bardzo dzielna i nawet nie wie jak jej się w życiu poszczęściło, że tyle osób jej pomogło :) Ale teraz niestety smutniej... Wiem, że Nina, u której są dwa szczeniaki spod Skierbieszowa ma problemy...Szczeniaczki zaczęły łysieć, trzeba koniecznie pojechać z nimi do weta. Może to nużyca, nie daj Boże świerzb, czy jakieś inne świństwo tfu tfu :( Dziewczyna nie ma pieniędzy na paliwo, co mówić na weta...Był już fajny dom dla jednego, ale w tych okolicznościach, nie wiadomo co mówić tym ludziom. Może Nina wejdzie i napisze więcej. Dwie sunie mają w poniedziałek sterylki. Ruda i jeszcze któraś, nie wiem dokładnie. Z mojego bazarku zostało jeszcze parę groszy, zaraz zobaczę ile, to przeznaczę na te szczeniaki. Wiem jednak, że to będzie mało. Pomyślałam dzisiaj jeszcze o pieniądzach, które zostały po psach od pana Andrzeja. Może choć część przeznaczyć na leczenie tych maluchów? Bo tam już dłuższy czas nie korzystamy z tych pieniędzy, próbujemy wyegzekwować pokrycie ewentualnych kosztów przez właściciela. A tutaj są potrzebujące psiaki. Muszę jeszcze napisać na tamtym wątku.
  19. Podobno ta ruda sunia jest w ciąży, trzeba ją jak najszybciej zgłosić. Tylko nie wiem jak będzie z zawiezieniem jej do weta i opieką pooperacyjną.
  20. Trudno odpowiedzieć...Cytrynki są, owszem, ale tak dzikie, że trudno to wyrazić słowami :( czy z kotami? Na pewno w pojedynkę, nie zrobi nic kotu ani dziecku, będzie się chować po kątach i robić pod siebie... One na początek potrzebują wyrozumiałego dt, które pokaże psu co i jak. Jeśli dt to już naprawdę poinformowany, że na początku będzie bardzo trudno. Ja wierzę, że każdy pies z tego miejsca jest do wyprowadzenia, tylko trzeba cierpliwości.
  21. Pewnie by przyjęła, trzeba by było zapytać. Dzisiaj zadzwonię do Krystyny i dowiem się, co nowego ustaliły z wetką Anią.
  22. Nie jesteśmy najważniejsi :) oczywiście ja, jak to przystało na beksę, tradycyjnie się popłakałam... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=eCyIDErT_hY&feature=share[/URL]
  23. Na koniec maleńki rudasek, niewiele większy od jesiennego liścia, pozdrawia :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/xxc7.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3786/xxc7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] I dobranoc ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/xhvw.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7940/xhvw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  24. Ohoho, dzisiaj internet mi śmiga za dwóch ;) Więc korzystam i szybko wstawiam resztę zdjęć psiaków spod Skierbieszowa :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/ri7g.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/694/ri7g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/ruev.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3816/ruev.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/o94k.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5531/o94k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/xjby.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4337/xjby.jpg[/IMG][/URL] Brawo dla autora tego zdjęcia :) Pięknie się psiaki ustawiły :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/82uy.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9084/82uy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...