-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Ojej, to strasznie daleko...Alu a tamten chłopak zadzwonił?
-
Mam nadzieję, że do tej pory dom się znajdzie...bo będzie bida straszna
-
No to nieźle....Szkoda, że ma taką słabą klatkę i zabezpieczenia...teraz Ty musisz ponieść koszty? Coś mi się wydaje, że za kilka dni każą go zabierać... Ps. Zresztą nie dziwię mu się, biegał sobie wolny i teraz nagle do więzienia trafił...:shake:
-
Przyjrzałam się lepiej tym zdjęciom ze schroniska, zobaczcie jakie on miał uszy, już pewnie wtedy się ta choroba zaczynała...najprawdopodobniej....wet schroniskowy przeoczył....:roll: wolontariuszki, które robiły zdjęcia mix wyżełkowi też... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/401/7vef.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4397/7vef.jpg[/IMG][/URL]
-
Zrobiłam wydarzenie na fb dla Dino, tak nazwałyśmy psa z nużycą. [url]https://www.facebook.com/events/226995127471865/227066494131395/?notif_t=event_mall_reply[/url]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Na fb dostałam info od LadyS, że od grudnia nie będzie mogła wspierać Kseni :( Może jednak pomóc w ogłoszeniach[/QUOTE] Bardzo to przykre i zawsze będę powtarzać, tak się po prostu nie robi, to jest świństwo zrobione osobie, która wzięła na siebie odpowiedzialność za psa i jeszcze większe zrobione temu psu właśnie. Myślcie sobie co chcecie, ale ja zdania nie zmienię. Kto wycofuje się z danego słowa, nie ma u mnie szacunku! -
[quote name='ala123']Dzwonił facet z ogłoszenia, ale aż z Człuchowa w woj.pomorskim...[/QUOTE] O kurde, aż stamtąd? Dziwne...ale może terra już zdążyła wcześniej zrobić ogłoszenia? Mam nadzieję, że da się zmienić na lubelskie woj.
-
Zakładam psiakowi wydarzenie, może znajdzie się jakiś dt, bo nawet jeśli jego właściciel się znajdzie, to nie dostanie go z powrotem.
-
Wiem że to farsa, też mi się nie podoba, ale powtarzam co usłyszałam, od siebie nie dodaję.
-
Z tego co się dowiedziałyśmy, jego właściciel to stary człowiek na wózku....Pies mu uciekł....
-
Przed wyadoptowaniem wyglądał tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/8gxw.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6513/8gxw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/0imb.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/813/0imb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/7vef.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4397/7vef.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Wczoraj spod naszego zamojskiego papieskiego szpitala koleżanka zgarnęła psa. Ludzie, oczywiście przeganiali przybłędę, bo pchała się do nich... Jutro będzie wydarzenie, jak już będziemy miały opis od weta. Kolejna psia tragedia. Weci mówią, że psa z tak zaawansowaną nużycą jeszcze nie widzieli:( Pies ma chipa, został jakiś czas temu wyadoptowany z naszego schroniska.... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/gwfe.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8647/gwfe.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/2wy3.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7390/2wy3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/gy1m.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3862/gy1m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/sly9.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3505/sly9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/36/gav7.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7673/gav7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Wysłałam jej opis, zdjęcia i mam nadzieję, że się zgodzi zrobić nam kilka ogłoszeń :)
-
Zaglądam do psiaczka. Zaraz poproszę ciotkę, która nigdy nie odmówiła pomocy przy ogłoszeniach.
-
[quote name='mari23']ależ przestań się wygłupiać z jakimiś złotówkami - tyle to żaden problem i nic nie dosyłaj!!! ale za to wyślij prawidłowy numer konta, bo ten podany na fakturze system bankowy odrzucił jako niewłaściwy i przelew nie poszedł był już kiedyś przelew do tej lecznicy z konta SHA, ale na zupełnie inny nr konta, albo zmienili, albo źle wpisali na fakturze[/QUOTE] Zapytam Aliny, bo to ona była w tej lecznicy :)
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nina potwierdź proszę, że doszła wpłata do weta w Krasnymstawie za szelki i sedalin. Funia też wstawi rachunek za karmę, na którą przekazałam 70 zł. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wklejam paragon za karmę z Royal Vet. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/rmjm.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3947/rmjm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Za karmę z Vita Wet rachunek wstawią dziewczyny z Mondo Cane, ponieważ do nich poszła faktura.