Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. [quote name='Sarunia-Niunia']I ja będę dziś rozmawiała ze znajomymi, którzy właśnie stracili 10 letniego przyjaciela... Może tam Toluś znalazłby domek...[/QUOTE] I co u Tolusia? I jak znajomi?
  2. Towarzyski kawaler! :):) Wtedy widać jak bardzo mu człowieka trzeba :(
  3. Morduchno śliczna, zdrowiej jak najszybciej!
  4. "a ja dzis mialam banalnego maila o rufiego... czy jest mixem yorka :-D" Wy się nie śmiejcie- bo mnie ta kochana morduchna też nieco morduchnę yoreczka przypomina! Może tylko trochę...większa, ale tak samo słodka :):)
  5. Toluś śliczny jesteś. Gdzie ten domek dla ciebie?
  6. Magiczku- odwiedzam cię. Przynajmniej tyle :(
  7. Śliczna jest. I nie piszcie, że 8 lat to "starszawa" . Mój Cziko ma 8 a ja do niego ciągle-" moje maleństwo" i "mój dzidziulek" :):)
  8. [quote name='gosia2313']Adoptowana została kilka dni temu, wątek nie ja zakładałam, więc nie mogę w nim "grzebać", musimy poczekać na Angelikę ;)[/QUOTE] Oby tak było! Jest taka śliczna!
  9. Czy to się kiedykolwiek skończy?....:( patrzę potem na moją psiulkę i rycze jak głupia!
  10. Dziewczyny jesteście wielkie! Oby mu się poszczęściło.
  11. Dziewczyny jak ja Was podziwiam za to co robicie. Ja w swym życiu uratowałam tylko jedną labradorkowatą psinkę i udało mi się ( sukces!) znaleźć domek bajeczny i kochający! Teraz czytam i czytam te wątki o bidulach i ryczę jak bóbr i spać w nocy nie mogę! Aż "zła" jestem czasem na moją psikulkę, że on lepiej ma niż niejedno dziecko! Czemu te inne kochane mordeczki tyle muszą w życiu wycierpieć! Za co to wszystko!!!
  12. Przeczytałam ten wątek od A do Zet. Rufi jest słodki, prześliczny z mordką do przytulania.Czemu go dotąd jeszcze nikt nie chciał! Jak człowiek nic nie może tak jak ja- to szlag mnie trafia.
  13. Choćby i łyse placuszki pozostały, najważniejsze, aby nic nie bolało.
  14. Trafiłam tu do Was przypadkiem i nie mogę uwierzyć! Jak można obiecywać i potem sie zwyczajnie ulotnić! Dobrze, że są tacy ludzie jak Mona- i podziwiam za domki tymczasowe niepłatne. A staruszek jest przekochany...
  15. A co z tą jego pupką? Bo w tytule to brzmi upiornie.... :(
  16. Prześliczny ten Magiczek. Miałam takiego labradorkowatego przez 4 miesiące u siebie zanim udało mi się znaleźć dla niego kochającą rodzinkę po tym jak przybłąkał się pod naszą bramę i został pod nią leżeć. Wyglądał wtedy jak śmierdzący szkielecik! Taki słabiutki i chudy, że nawet ze szczepieniami trzeba było poczekać. Ale teraz odwiedzam go buszującego w ogródku u super rodzinki!:multi: Oby Magikowi też się tak udało!
  17. Pomysł fajny. Ale czy jesteś pewna, że twój rozpieszczony piesio zaakceptuje innego czworonoga?
  18. Te zdjęcia są wszystkie przecudne! Napatrzeć się nie mogę :) :)
  19. Oj jak dobrze się czyta takie wątki! Oby jak najwięcej takich zakończeń!
  20. Słuchajcie- ja nie uważam żeby to był amstaf winny. To jedynie wina właściciela a niejednokrotnie" szczuciciela" psa. Ja mam yorka, który wiele razy wspaniale bawił się z amstafem mieszkającym w sąsiednim bloku. Amstaf chowany jest przez normalnych ludzi, jest pełen miłości i oddania. I nie mówcie , że to rasa przesądza o agresywności psiaka. w pewnym sensie może tak, ale to głownie właścieciele przyczyniają się do agresywności psa.
  21. [quote name='arabek']Witam wszystkich! Zalogowałam się na tym forum niedawno, a to jest mój pierwszy post. Mam na imię Paulina i jestem szczęśliwą posiadaczką yorka o imieniu Nala :)[/QUOTE] Witaj Paulina. Jestem pewna,że twoja yoreczka ( sądząc po imieniu) jest najukochańsza, najsłodsza i najpiękniejsza itd. jak wszystkie zresztą nasze yoreczki i cała reszta psich kundelkowatych piękności. A tak do wszystkich- czy jakaś psina może być brzydka???:razz:
  22. ok, postaram się ;)
  23. A mój yoreczek- psiuczek wabi się Chico ( czyt, Cziko).
  24. Co do czekolady- to wiem i o czekoladzie nie ma mowy, aby dostał. Pisząc słodycze- miałam na myśli ciasteczka, czyli herbatniki najzwyklejsze bądź biszkopty. Ale to naprawdę bardzo niewiele.
  25. Czytam te wszystkie miłe powitania- więc i ja powinnam się przywitać:) Jestem na forum zalogowana od paru dni, ale zaczytana w Waszych psich tematach od bardzo dawna :razz:. Jestem posiadaczką yoreczka już 7-letniego!Oczywiście najwspanialszego na świecie :eviltong:.( i wiem że każda z nas sądzi to samo)
×
×
  • Create New...