Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Księżniczka Savanka zamieszkała w przepięknych okolicach! Chole.... czy wszystkie psie historie nie mogłyby się tak kończyć??!!
  2. A jak się dzisiaj maleńka czuje???? :(
  3. Żeby tylko nie cierpiała...:( Takie maleństwo- nawet nie wie co się z nią dzieje....:shake:
  4. I jak te rozmowy ?!!!! Czy poszły w naszym ulubionym kierunku? :)
  5. Czyli jutro wszystkie zaciskamy kciuki!!!!!
  6. [quote name='Andzike']"Popełniłam" szybki kopciuszkowy bazarek dla Ferdka - zapraszam wszystkie dogomaniaczki z małą stopą ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242015-Dla-dogomaniackich-KOPCIUSZKÓW-buty-rozmiar-35-dla-yorka-w-BDT-do-17-04-g-22[/URL][/QUOTE] Szkoda, że takie malutkie- bo są śliczne!
  7. Jestem u Ferdka. Jest tak podobny do mojego rozpieszczonego skarbeńka....Bidulek.
  8. [quote name='b-b']Zapraszam na bazarek dla Cziki :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241791-Francja-elegancja-36-50-dla-Zoi-i-Cziki-do-11-04-20-00?p=20683833#post20683833[/URL][/QUOTE] Zameldowałam się na bazarku :)
  9. A gdzie dokładnie jest maleńka? w jakiej miejscowości?
  10. Jestem na wątku Czikusi z bazarku cegiełkowego Livki. Trzymaj się maleńka! Tyle ciotek chce ci pomóc......
  11. Prędzej zrezygnowałabym z pracy i jadła do końca swoich dni chleb ze smalcem niż oddala swojego psa...:( Nie potrafię pojąć niektórych ludzi...
  12. Aaaa..zapomniałam napisać cioteczki. że jesteście WIELKIE i niezastąpione!
  13. Jak dobrze zakończyła się ta historia! Teraz sunia będzie żyła zdrowo i szczęśliwie obok swojego człowieka, a to dla niej najważniejsze! A że biednie...? Jestem zdania, że lepszy makaron z oliwą, ale u siebie niż frykasy wśród obcych..., a jeśli będziecie od czasu do czasu kupować Panu jakąś karmę dla psiątek to ja też się dołożę jak będzie taka potrzba.
  14. Piękna, zadbana sunia. Aż żal serce ściska :( Biedna mała- co ją czeka :(
  15. faktycznie... po cieplarnianych warunkach prosto na mróz....:(:( Ona musiałaby pod kołderkę teraz...
  16. Czy ta malizna już coś znalazła????
  17. W przyszłym tygodniu prześlę grosik dla Amora. Bidulek- zasługuje faktycznie na lepszy dom! I nie do kojca.....:(
  18. podniosę Jerrego!
  19. Wszystkiego dobrego Niunieczko! Chciałoby się cię zobaczyć bez tego paskudztwa na brzuszku!!!! ;)
  20. Wracaj Niuńka szybko teraz do zdrowia!!!!!
  21. Odwiedzam Amora i kochane cioteczki i życzę dobrej nocki :)
×
×
  • Create New...