-
Posts
4362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jota67
-
Poobiednie hopśnięcie... Idę kotom miseczki napełnić bo jakieś obce olbrzymie kocię się przez podwórko przewinęło. Może głodne...
-
Chciałam skusić śnuadankiem, ale nie umiem dzisiaj wstawić zdjęcia więc skromnie bardzo.
-
Widzę, że ostatnia wczoraj i pierwsza dzisiaj.... Przydałby się większy ruch.
-
Rzadko kiedy chodzę tak późno spać. Ale dziś mi się tak zdarzyło . Dobranoc
-
Nie wiem czy słodycz będzie odpowiednia . Ja nie słodzę. Ale cukierki wciągam bez opamiętania
-
Masz posypane cynamonem i cukrem waniliowym
-
A ja już dzień dobry. Obudziłam się jak do pracy. Chociaż raz pierwsza jestem
-
Dzielę się kolacją. Ja jadam wcześnie Tortilla z serem i szynką. Jeśli ktoś w piątki szynki nie jada to proszę wyjąć we własnym zakresie
-
Tak! Już umyta. Na szczęście to tylko moja broda była
-
Aż się kawą oplułam!
-
Przez przypadek dzieje się czasem dużo dobrych rzeczy
-
Druga! W drodze do pracy. Kawy nie zrobię
-
I dobrej nocki bo już jednym okiem patrzę
-
Też się cieszę! I proszę nr 1 za wyw. Trzeba przełamać pierwsze lody
-
Paczuszka odebrana! Fanty rewelacja!
-
A mnie jakoś tam razem podsumuj z trzech różnych miejsc
-
Co z tym dogo... Dlaczego tak się dzieje? Mnie tu kiedyś wszystko falowało. Nic nie mogłam napisać Ale to już jakiś czas temu.
-
Tu przynajmniej wesoło. Trochę odskoczni od codzienności. FB to nie to samo...
-
Czekamy na następny!
-
A miało być " na niby"?