Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Poobiednie hopśnięcie... Idę kotom miseczki napełnić bo jakieś obce olbrzymie kocię się przez podwórko przewinęło. Może głodne...
  2. Chciałam skusić śnuadankiem, ale nie umiem dzisiaj wstawić zdjęcia więc skromnie bardzo.
  3. Widzę, że ostatnia wczoraj i pierwsza dzisiaj.... Przydałby się większy ruch.
  4. Rzadko kiedy chodzę tak późno spać. Ale dziś mi się tak zdarzyło . Dobranoc
  5. Nie wiem czy słodycz będzie odpowiednia . Ja nie słodzę. Ale cukierki wciągam bez opamiętania
  6. Masz posypane cynamonem i cukrem waniliowym
  7. A ja już dzień dobry. Obudziłam się jak do pracy. Chociaż raz pierwsza jestem
  8. Dzielę się kolacją. Ja jadam wcześnie Tortilla z serem i szynką. Jeśli ktoś w piątki szynki nie jada to proszę wyjąć we własnym zakresie
  9. Tak! Już umyta. Na szczęście to tylko moja broda była
  10. Przez przypadek dzieje się czasem dużo dobrych rzeczy
  11. Druga! W drodze do pracy. Kawy nie zrobię
  12. I dobrej nocki bo już jednym okiem patrzę
  13. Też się cieszę! I proszę nr 1 za wyw. Trzeba przełamać pierwsze lody
  14. Paczuszka odebrana! Fanty rewelacja!
  15. Wpadam przed spaniem. A pooglądam na dzień dobry.
  16. A mnie jakoś tam razem podsumuj z trzech różnych miejsc
  17. Co z tym dogo... Dlaczego tak się dzieje? Mnie tu kiedyś wszystko falowało. Nic nie mogłam napisać Ale to już jakiś czas temu.
  18. Tu przynajmniej wesoło. Trochę odskoczni od codzienności. FB to nie to samo...
×
×
  • Create New...