Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. U mnie dzisiaj na obiad będzie jajeczko, szpinak i ziemniaczki. Ktoś reflektuje? Ewentualnie dokładam jeszcze kubek maślanki!
  2. Przyjemnej soboty. Bez balowania się dobrze wstaje
  3. Ja już chyba powiem dobranoc. I przyjemnych snów...
  4. Nasze pierwsze też było z piecem w kuchni i piecem kaflowym w pokoju. A za modną wtedy mablościanką na północnej ścianie...grzyb
  5. No. Z dzisiejszą młodzieżą różnie bywa. Nawet z tą młodszą
  6. A wczoraj się szkoliłam z zachowań opozycyjno- buntowniczych
  7. Dzień dobry. Trochę już późno, ale nie dałam rady wcześniej zaglądnąć
  8. Tak wydedukowałam resztką sił inteligentnych, że być to może narzuta, która ząbkami psicy zostać może zepsuta...
  9. Wieczorne, domowe pozdrowienia. Zrobiłabym kolację ale padam na.... Siedzę przy miętowej herbatce. Mogę poczęstować ewentualnie chętnych.
  10. Święta mogą być, ale Sylwestra nie cierpię.
  11. U nas też zasypało. Ale taki mokry... Ja isobiście chcę już koniec zimy...A ona się jeszcze tak faktycznie nie zaczęła
  12. Pójdzie w oponkę- ale co tam. To chyba jedyny mój nałóg- słodycze
  13. Ja dopiero teraz się witam. Więc miłego reszty dnia
  14. Zaczytywałam się we wczesnej młodości. Zresztą stoi u mnie na półce.
×
×
  • Create New...