Śliczna psiulki :) A Czarka rzeczywiście podobna do Niuni :)
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-6yDR11gomZY/TfpHbhYr9LI/AAAAAAAADJ8/0iLtADq62Oc/s640/IMG_1637.jpg[/url]
Rozczulają mnie takie siwiutkie ryjuszki :loveu:
U mnie na osiedlu jest 17-stoletni kundelek, a prawie nie ma siwych włosków, w ogóle trzyma się świetnie :)