[quote name='bianka19']to się nazywa miłość, nieprawdaż? :D
ja też rozmyślałam, nad kupieniem takiego małego "szczurka" do domu. :cool3:[/QUOTE]
Po obejrzeniu tego filmiku zakochałam się w nim na maxa :loveu:
To myśl, myśl:D Dodam jeszcze, że na sprzedaż został jego braciszek:cool3: