Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Biedna Mufcia :( , dobrze że jutro zacznie nowe życie. Trzymaj się Mała!
  2. Zaglądam do ślicznej Mufki i dorzucę się ze stałą 15 zł od marca.
  3. Też się cieszę, bałam się że Rodzina się podda. Super, że stanęli na wysokości zadania. Powodzenia Reksiu!
  4. Po cichu podczytuję i trzymam kciuki za znalezienie Liki. Osobiście nie mogę pomóc, ale poproszę nr konta to dorzucę jakiś grosik do poszukiwań.
  5. Melduję się u Pięknego, będę kibicować :)
  6. I ja się melduję :) Śliczna jest i taka ... sympatyczna, powinna szybko złapać kogoś za serducho (oczywiście oprócz anecik, bo Ją już złapała :D ). Poproszę nr konta to się jakimś grosikiem do sterylki dorzucę.
  7. Mam nadzieję, że u Anecik odzyska radość życia. O której towarzystwo ma dotrzeć na miejsce?
  8. Też się melduję :D. Tropek w domu (zakładam, że to już stały DS :) ), więc przenoszę swoją deklarację na Iryska- 15 zł stałej od sierpnia. Konto Gabi czy Alaskan ?
  9. Super, Kajtek wędkarz :D, bo przecież większa część łowienia to siedzenie i patrzenie na wodę :)
  10. Bardzo się cieszę, fajnie oglądać szczęśliwego psa na właściwym miejscu :D
  11. Dziękuję za zaproszenie- strasznie smutne ma spojrzenie. Cieszę się, że zaczyna lepsze życie :) Dam stałą 15 zł, ale dopiero od czerwca.
  12. Też zaglądam ciekawa nowin z domku Zulki :)
×
×
  • Create New...