Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Ale cudne Maleństwo. Mam nadzieję, że z tą ropą to nic poważnego (tfu, tfu). Ciekawe jak drugi etap drogi do nowego życia przebiega.
  2. Ja też psim psychologiem nie jestem, ale myślę że może coś innego niż smakołyk będzie ciekawsze- zabawka, mizianie lub inny smakołyk :evil_lol: . Spróbować nakręcić go na piłkę i najpierw ćwiczyć bez rozproszeń a potem w coraz trudniejszych okolicznościach. I, jak dla mnie, nie ma opcji że nie wykonuje komendy. Powymądrzałam sie troszkę :oops:, bo pewnie to wszystko wiesz, ale Misiek jeszcze krótko jest u Ciebie i nie ma co się poddawać.
  3. No, Rodzicom zdecydowanie należy wybaczyć :lol: Co do imienia mam dokładnie takie samo zdanie, ale zapytałam z ciekawości. Przywołanie też wyćwiczycie, trochę cierpliwości i linka treningowa i będzie ok. Ale zawsze lepiej być ostrożnym, zwłaszcza z takimi pędziwiatrami jak Mimi ;). Wymiziaj Misiaka ode mnie.
  4. Trafiłam właśnie na wątek- trzymam kciuki za szybkie odnalezienie się Nico w nowych warunkach.
  5. No to chyba mało "cnotliwa" jestem :evil_lol: Dawajcie te zdjątka bo będziecie mieć nas na sumieniu :lol:
  6. No i jak sobie radzicie? Co nowego u Miśka? A swoją drogą pozostał Miskiem czy zmieniłaś mu imię?
  7. [B]deangell [/B]a gdzie można indywidualnie kupić surowicę i jaki jest jej koszt?
  8. Ja z tym strachem o maluchy to się trochę nie dziwię- moja jest średnia (11 kg) a jak parę razy te większe w zabawie, bo nie chciały jej nic złego zrobić, przeleciały po niej to skończyło się piskiem i unikaniem dużych. Co do znajomości ras, ja wcale nie mam ludziom za złe, że nie znają- ja marek samochodów nie znam i poznawać nie zamierzam :lol:, ale faktycznie czasami jest zabawnie :lol:.
  9. A co powiecie na komentarz, że mój TT to york :crazyeye:. Na usprawiedliwienie powiedziało to dziecko, ale tak 11-12 letnie :lol:
  10. Yoana

    Piłka ażurowa

    Ja też się chętnie dołączę jeśli ktoś będzie w przyszłości składał zamówienie :lol:
  11. Zadzwoni jeszcze ten odpowiedni domek :lol: No a kiedy te fotki ? :razz:
  12. [quote name='danavas']a bo widzisz ja sie pomyliłam i dwa razy do samo napisałam, więc tekst jest krótszy o połowę, ale ciachaj ile uwzasz że trzeba..:)[/QUOTE] :oops: Rzuciłam tylko okiem przed wyjściem do pracy i nawet nie zauważyłam, że 2 razy jest to samo :oops: :evil_lol:
  13. Jestem i ja, wyślę dzisiaj tekst do ogłoszeń, ale myślę, że trzeba go skrócić. Teraz jestem w pracy i zaglądam na chwilkę, wieczorkiem go trochę potnę i zamieszczę do akceptacji. Wysłać powinamm go najpóźniej jutro rano bo potem wyjeżdżam na tydzień i będę mieć problemy z netem.
  14. I jak tam Misiek? Migama porozpieszczaj nas trochę informacjami o naszym ulubieńcu :user:
  15. Zaglądam i ja do psiaków- dobrze, że na nie trafiliście.
  16. Misiek trafił 6 w totka- jeszcze raz dzięki Migama :Rose:
  17. Dobrze, że się chłopaki dogadują :multi:, baaardzo się cieszę.
  18. Ja też mam wykupione 2 pakiety po 25 ogloszeń (mialy być dla Miśka)- przeslij proszę tekst i zdjęcia Maksa.
  19. Jak tylko będziesz mogła to wrzucaj- cudnie popatrzeć na szczęśliwego psa :loveu: No i zazdrościmy Ci psa, ale... moja jest jeszcze fajniejsza, a tak w ogóle to najfajniejsza :evil_lol:
  20. Wszyscy grzecznie czekają na wiadomości od Migamy :lol:
  21. Też się przypominam z Maksem i jego ogłoszeniami.
  22. Pięknie napisałas o Dżekusiu, aż łza sie kręci. Misiu, mam nadzieję, równie pięknie zasłuży na Twoją miłość. Każdy psiak jest inny i każdy wnosi coś innego, wspaniałego w nasze życie i to jest w nich cudowne. A w awatarku są podobni :lol:
  23. Migama- pracuj, pracuj bo tu wszystkie fanki Miśka się do Ciebie wybierają :diabloti: No to Misiek "kupuje" sobie całą Rodzinę :lol:- tak trzymaj Mały! I już nawet w awatrku się Piękny zadomowił :multi:
×
×
  • Create New...