-
Posts
2489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Culineo
-
mój i tak wykosi wasze dwa więc skończcie licytacje :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Culineo replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']wiesz jak jest. Zawsze mógłby jeszcze trochę pożyć.[/QUOTE] no wiadomo -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Culineo replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']to znajda była kolo 12/13 lat[/QUOTE] jak na dużego psa to i tak wydaje mi się sporo :) -
[quote name='Avaloth']jeje ale będzie zabawa, już się nie mogę doczekać :loveu: Culineo, musimy wcześniej jakiś plan ustalić, w jakiej kolejności etc. żeby ją wykończyć :diabloti:[/QUOTE] hahah wyobraź sobie ona stoi i ty ją laciem, a ja w nere i tak na zmaine :D hahahah :evil_lol: no a jak zginie marnie :diabloti:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Culineo replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Klaudia- to wzdychnięcie "heh" Fredzia w sumie nie za wiele wiem... wczoraj rano był słaby bardzo pod kroplówka leżał a dziś dostałam tylko taka informację ze już go nie ma.[/QUOTE] a ja pomyślałam o czym innym :) szkoda pieska ;/ ile miał ? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Culineo replied to Saththa's topic in Foto Blogi
biedny :( biegaj za TM :( ale dzięki tobie Tazzik tańczy oberka :) rozśmieszyło mnie 'heh' w każdym zdaniu :lol: -
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]na zootechnika byłach na rezerwie i niestety...a tak chciałach iś... na ochrona ida no bo cza gdzieś iś matko to jo tego nie przeżyja na pewno:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] a za rok bedziesz próbować ? :) życie :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]ta na wszystko;) na politechnice na socjologia był wos (kerego nie zdawałach) i angol i tak sie dostałach:evil_lol: a na zootechnice ino biola no ba, że morderca jo sie boja zasnąć:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] na zoo się dostałaś tez ? :D bój się bój :D mnie i Iśki też, bo na zlocie masz być bodnięta w nere i walnięta laciem :D:D
-
[quote name='Saththa']:shake: nie można ;) Brzydka pogoda była :lol!:[/QUOTE] hahahahahah :roflt:
-
[quote name='wilczy zew']wybierając szkolenie upewnij się czy szkoleniowiec ma dobrą opinię,bo namnożyło się tego; koniecznie zainwestuj w tę linkę[/QUOTE] [url]http://champion_legnica.republika.pl/[/url] jeżeli się uda to idziemy tu na PT :)
-
[quote name='Avaloth']sama se nie umiesz siroto? :D mam, mam, ale jednak klikanie w baner większą radość przynosi :evil_lol:[/QUOTE] [B]umiem, ale coś mi nie chce zahasać :D radość kurde jak w święta :D [/B] [quote name='Tepes'][COLOR=blue]już jest ok:evil_lol: na Uniwersytecie Śląskim tam na co składałch to na wszystko;)[/COLOR] [COLOR="black"] [B]na wszystko ? ;o[/B] [/COLOR] [COLOR=blue]z Hanibalem mi sie tyn av skojarzył:evil_lol: dobra już jest wszystko jasne ida normalnie na ochrona środowiska:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [B]a jak :D moj pies to morderca przecież :D no i dobrze :D[/B]
-
[quote name='Avaloth']Ty, Culineo, jaki masz avatar full wypas:loveu::evil_lol: Za to baner nie podlinkowany, i niby jak ja mam do Twojej galerii wchodzić?[/QUOTE] [B]se zasubskrybować trza było :D admin ma mi podlinkować :D[/B]
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]a Ty myślisz czy jo wiem trzeba tam zadzownić i sie dowiedzieć:evil_lol: jo jest genialno:D[/COLOR][/QUOTE] nie no nie ma jak to złożyć papiery na inny kierunek xd a na co patrzyli na maturze w sensie przedmioty:D
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]miała być ochrona środowiska a jest kuźwa biologia:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] ło ;o i co teraz?
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"] o zajebiście przyszło mi pismo z uczelni, że mie przyjeli i wgl ale chyba źle papiery złożyach i jestżem na czym innym O BOŻE:diabloti: brawa dla mnie:loveu::loveu::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] na czym :roflt:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Culineo replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
jaka słodziutka :loveu: [url]http://img703.imageshack.us/img703/6105/dsc2308h.jpg[/url] -
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"] to tak samo jak na Apo dziołcha stanik niby wrzuciła i wgl cieszy sie jo pacza na filmiku o jest OO NIE WPOD! jak mi przykro:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] hahaha biedna :diabloti:
-
[quote name='wilczy zew'][B]Klaudia[/B],Rekinek w walizce wymiata,świetnie wygląda gdy z wody wystaje mu głowa i ogon :lol:[/QUOTE] dzięki :lol: [quote name='dog193']Twój głos na filmiku przywołał wspomnienia... :evil_lol:[/QUOTE] jakieee :siara: [quote name='Tekla64']ja jednak mysle ze najlepiej by bylo gdybys trafila do grupy szkoleniowej gdzie bedzie instruktor i na biezaco bedziesz mogla poprawiac i wprowadzac nowe spososby, a podpatrywanie jak to z innymi psami jest tez wiele pomaga, kazdy reaguje zupelnie inaczej, kazdy potrzebuje innej zachety , kazdy ma inne zapatrywania na zycie i szkolenie ale ty i tak musisz najpierw zobaczyc jaki i co mozna zrobic bo z samych opisow nie zawsze wychodzi pozytywny efekt. [B]jestem na etapie : 'TATOOOO ! TO SZKOLENIE JEST MU BARDZO BARDZO POTRZEBNE !' :lol: i etapie, że nie ma jak dojechać ;/ [/B] no male w walizce mnie powalilo , zdjecia piekne wodny potwor przelamal juz wsie bariery i plywa jak ryba ale fajnie mialo psisko czekamy na reszte zdjec[/QUOTE] nie ma już zdjęć :-( a za pochwały dziękujemy :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]prawdziwa dresiara nawet się kąpie w dresie ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR="black"][B]łoj tam, łoj tam :lol:[/B][/COLOR] niedobra pańcia! kup mu większą walizkę...przecież się ledwo mieści :shake: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz008-8.jpg[/url] cudowna zmokła kura :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] chamstwo, ja nie wiem wgl jak ja mu jeszcze mogłam nie kupić własnej walizki :shake: [quote name='Doginka']Po obejrzeniu filmików stwierdzam: ZA MAŁO ENTUZJAZMU W TWOIM GŁOSIE PRZY POCHWAŁACH, i w ogóle ZA MAŁO CHWALISZ SWOJEGO PSA;-) A tak poza tym foty super:lol:[/QUOTE] staram się go coraz więcej chwalić :) jst coraz lepiej, ale jak widać- jeszcze nie za dobrze :) dzięki ;)
-
zabawy astów to jest to ! :D a Andzia nie ma żadnych nieprzyjemności na wystawach z powodu blizny ? :)
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Culineo replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[quote name='Avaloth']Oj no, chciałam raz być miła i Cię wyjątkowo nazwać po imieniu:evil_lol:[/QUOTE] hahaha ja na tym wątku jakoś nie reaguje na to :D bo Klaudia to jest ClaudiaAnna :D -
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Culineo replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[quote name='Avaloth'][CENTER][B]Klaudia[/B] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZnNNjW47KQg/TjW6h-Ppq1I/AAAAAAAAD1Y/38SsUYVTr4s/s512/IMG_7377.JPG[/IMG][/CENTER][/QUOTE] ktoooooo ?! ?! nie znamy tu takiej :mad: -
[quote name='Fides79']aaleee zatrzęsienie zdjęć, fajnie sobie dupinke wymoczył :p [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz030-5.jpg[/url] potfffór z LochNess :lol:[/QUOTE] moczenie dupki to jest to ! :lol: no potffór to on jest :D
-
a tu dzidzia udawała, że ma welon :D [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz004-11.jpg[/IMG] lulu :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz005-6.jpg[/IMG] THE END :hand:
-
[IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz060.jpg[/IMG] pańcia zgubiłem coś :nonono2: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz062.jpg[/IMG] wołasz ? :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz063.jpg[/IMG] płyń ;) [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz066.jpg[/IMG] zmarzlinek CD:evil_lol: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz001-7.jpg[/IMG]