-
Posts
2489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Culineo
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Culineo replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
dotarli i my :) szkoda pieska chociaż nie znałam. zawsze to ogromna strata :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Culineo replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
alkozlotowiczka :diabloti: -
ja karmie mojego sznupa olbrzyma Eukanubą i to mu jak najbardziej służy :)
-
widzę lubi pływać :loveu: prawdziwy sznup ! :)
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]do roboty zarabiać na swego zajebistego foksa:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] hahahhaha xd i dobrzee :D
-
słodziaki ! :D dobrze, ze wróciły :)
-
co ? gdzie ty jedziesz Ewka ?:D
-
kazdy pies to ma deklu xd :D
-
2 lata jak pies był ileś tam razy golony i chce się wrócić do stanu sierści kiedyś :D tak słyszałam :) no na więź .. nie wiem :) mam nadzieje :)
-
[quote name='Avaloth']Ładnie Wam idzie, będą z niego ludzie :) jedyny minus tego taki, że się jajek nie pozbędziecie :D ale dacie radę i bez tego. A co z tą sierścią, zdąży odrosnąć do początku roku?[/QUOTE] tak, sierść już za ok. 1,5 miesiąca :) ale te inne sprawy przemawiają za wystawianiem za rok :) a jajek na razie nie. bo w domu normalnie się zachowuje i gadałam z hodowczynią i mówiła, że to normalne w jego wieku :) [quote name='Doginka']Całkiem logiczna argumentacja;-)[/QUOTE] dzięki :)
-
[quote name='#Etna#']Świetnie sobie radzisz:lol: Trochę ćwiczeń i faktycznie macie szanse na tytuły:cool3:[/QUOTE] dzięki :) miło mi [quote name='Doginka']A czemu zaczynacie dopiero od nowego roku?:hmmmm:[/QUOTE] bo teraz Shark był zgolony :) za 2 mc dopiero trymowanko, a składki do zwiazku są roczne nie ? to nie opłaca mi się na koniec roku płacić :D tak to rozumuje :)
-
[quote name='Doginka']fajnie Wam to wychodzi;-):klacz: Pierwsze koty za płoty:lol:[/QUOTE] trochę treningu i będziemy mistrzami :D w międzyczasie pojedziemy obejrzeć 2 wystawy i poćwiczymy w tłumie :)
-
troszkę śmiechu i rozrywki :D próby handlingu, bo chcemy zacząć zabawe od następnego roku :) vol 1 [video=youtube;FXO4hsF42x8]http://www.youtube.com/watch?v=FXO4hsF42x8[/video] vol 2 [video=youtube;yaO-1tHmdrE]http://www.youtube.com/watch?v=yaO-1tHmdrE[/video]
-
ja mam nadzieje, że pójde na PT, bo przydało by mu się [B]Doginka[/B] zn tata byłby za.. ale te pozostałe czynniki ..;) a zaraz filmik z mojego domowego handlingu Sharka :roflt:
-
[quote name='Doginka']Ze szkoleniem się uda, bo czemu niby miałoby się nie udać:niewiem::lol:[/QUOTE] bo tata bo kasa bo dojazd :lol:
-
ja też widze sznupa i to bardzo udanego :loveu:
-
rosnący sznaucer to jest naśmieszniejsze zjawisko :D najpierw łapy potem tułów potem głowa :D takie śmieszne to stworonko :) Frodo teraz ma długie łapy :loveu: ale podobny do wilczarza :)
-
o ja pierdziele. nie jade. Czika nas pozabija
-
eee mój młody :diabloti: za rok bd szerszy, bo będzie doroslejszy :loveu: w Bobolinie będzie masakra... :multi:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue] o widzisz i momy zabwa na kolejny zlot:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] my se zawsze zajęcie znajdziemy :diabloti:
-
ja ja ja ! kocham go :loveu: jakie zębiska ! i ten wilczarz :iloveyou: śliczny chłopczyk :) opowiedz coś o nim więcej :)
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no nie wiem zdaniem niektórych dwa lata temu na zlocie zagryz spanielka wiec hmm moc jest po naszy stronie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] chcesz zrobić walki psów? :diabloti: sprawdzimy który to taki słodziak :evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]avatar no aż strach tu wejś Hanibal normalnie:evil_lol: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz001-7.jpg[/url] słodki przymulas:loveu::loveu::diabloti: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz062.jpg[/url] sie zgubiło sie nurkuje:evil_lol: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz043-2.jpg[/url] a tam nawiasem Culineo mosz gustowny strój:loveu::loveu::loveu::diabloti:[/COLOR][/QUOTE] ma się bać osoba :diabloti: dziękować :loveu: strój wiadomo, jak zawsze :diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Tekla64']to trzymam kciuki coby sie udalo naprawde!!!!![/QUOTE] ja też, bo bardzo bym chciała :)