Jump to content
Dogomania

Culineo

Members
  • Posts

    2489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Culineo

  1. dotarli i my :) szkoda pieska chociaż nie znałam. zawsze to ogromna strata :(
  2. ja karmie mojego sznupa olbrzyma Eukanubą i to mu jak najbardziej służy :)
  3. widzę lubi pływać :loveu: prawdziwy sznup ! :)
  4. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]do roboty zarabiać na swego zajebistego foksa:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] hahahhaha xd i dobrzee :D
  5. słodziaki ! :D dobrze, ze wróciły :)
  6. co ? gdzie ty jedziesz Ewka ?:D
  7. kazdy pies to ma deklu xd :D
  8. 2 lata jak pies był ileś tam razy golony i chce się wrócić do stanu sierści kiedyś :D tak słyszałam :) no na więź .. nie wiem :) mam nadzieje :)
  9. [quote name='Avaloth']Ładnie Wam idzie, będą z niego ludzie :) jedyny minus tego taki, że się jajek nie pozbędziecie :D ale dacie radę i bez tego. A co z tą sierścią, zdąży odrosnąć do początku roku?[/QUOTE] tak, sierść już za ok. 1,5 miesiąca :) ale te inne sprawy przemawiają za wystawianiem za rok :) a jajek na razie nie. bo w domu normalnie się zachowuje i gadałam z hodowczynią i mówiła, że to normalne w jego wieku :) [quote name='Doginka']Całkiem logiczna argumentacja;-)[/QUOTE] dzięki :)
  10. [quote name='#Etna#']Świetnie sobie radzisz:lol: Trochę ćwiczeń i faktycznie macie szanse na tytuły:cool3:[/QUOTE] dzięki :) miło mi [quote name='Doginka']A czemu zaczynacie dopiero od nowego roku?:hmmmm:[/QUOTE] bo teraz Shark był zgolony :) za 2 mc dopiero trymowanko, a składki do zwiazku są roczne nie ? to nie opłaca mi się na koniec roku płacić :D tak to rozumuje :)
  11. [quote name='Doginka']fajnie Wam to wychodzi;-):klacz: Pierwsze koty za płoty:lol:[/QUOTE] trochę treningu i będziemy mistrzami :D w międzyczasie pojedziemy obejrzeć 2 wystawy i poćwiczymy w tłumie :)
  12. troszkę śmiechu i rozrywki :D próby handlingu, bo chcemy zacząć zabawe od następnego roku :) vol 1 [video=youtube;FXO4hsF42x8]http://www.youtube.com/watch?v=FXO4hsF42x8[/video] vol 2 [video=youtube;yaO-1tHmdrE]http://www.youtube.com/watch?v=yaO-1tHmdrE[/video]
  13. ja mam nadzieje, że pójde na PT, bo przydało by mu się [B]Doginka[/B] zn tata byłby za.. ale te pozostałe czynniki ..;) a zaraz filmik z mojego domowego handlingu Sharka :roflt:
  14. masz podlinkowany banner koleżanko :diabloti: ja chce doga ! zawsze chciałam błękita :loveu: i karmie psa Eukanubą... ale zamówiłam wczoraj xddddddd
  15. [quote name='Doginka']Ze szkoleniem się uda, bo czemu niby miałoby się nie udać:niewiem::lol:[/QUOTE] bo tata bo kasa bo dojazd :lol:
  16. ja też widze sznupa i to bardzo udanego :loveu:
  17. rosnący sznaucer to jest naśmieszniejsze zjawisko :D najpierw łapy potem tułów potem głowa :D takie śmieszne to stworonko :) Frodo teraz ma długie łapy :loveu: ale podobny do wilczarza :)
  18. o ja pierdziele. nie jade. Czika nas pozabija
  19. eee mój młody :diabloti: za rok bd szerszy, bo będzie doroslejszy :loveu: w Bobolinie będzie masakra... :multi:
  20. [quote name='Tepes'][COLOR=blue] o widzisz i momy zabwa na kolejny zlot:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] my se zawsze zajęcie znajdziemy :diabloti:
  21. ja ja ja ! kocham go :loveu: jakie zębiska ! i ten wilczarz :iloveyou: śliczny chłopczyk :) opowiedz coś o nim więcej :)
  22. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]no nie wiem zdaniem niektórych dwa lata temu na zlocie zagryz spanielka wiec hmm moc jest po naszy stronie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] chcesz zrobić walki psów? :diabloti: sprawdzimy który to taki słodziak :evil_lol:
  23. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]avatar no aż strach tu wejś Hanibal normalnie:evil_lol: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz001-7.jpg[/url] słodki przymulas:loveu::loveu::diabloti: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz062.jpg[/url] sie zgubiło sie nurkuje:evil_lol: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz043-2.jpg[/url] a tam nawiasem Culineo mosz gustowny strój:loveu::loveu::loveu::diabloti:[/COLOR][/QUOTE] ma się bać osoba :diabloti: dziękować :loveu: strój wiadomo, jak zawsze :diabloti::evil_lol:
  24. [quote name='Tekla64']to trzymam kciuki coby sie udalo naprawde!!!!![/QUOTE] ja też, bo bardzo bym chciała :)
×
×
  • Create New...