-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Na dzień dzisiejszy w Punkcie przebywają: -Yogi- ok. 3 lat, "trudny" psiak- potrafi dziabnąć ostrzegawczo przy dotyku, nie znosi dzieci - Baloo- ok. 6 lat, energiczny i bardzo miziasty, nie szuka zaczepki u innych psów -Candy- ok. 3 letnia sunia, dogaduje się ze wszystkimi samcami, z innymi suczkami bywa różnie... Kocha ludzi dorosłych,dzieci również Lucky- młodzik, ok. 10 miesięcy. Uwielbia ludzi, powinien być jedynakiem (bardzo zazdrosny) -Leoś- ok. 10 miesięczny podlotek, dogaduje się z Ozzym, z którym siedzi w kojcu, mogą jeść nawet z jednej miski - Ozzy- ok. 2-3 lat, miziasty, ale bardzo wybredny w jedzeniu Ładnie dogaduje się z młodym Leośkiem, z którym dzieli kojec, ale ma swoje sympatie i antypatie... -Bella- ok. 2-letnia sunia, kochana pieszczocha i łakomczuch Nie jest szczekliwa, czeka cierpliwie na spacer, mizianie i jedzenie I dwa szczeniaczki, jeden u mnie na dt, drugi na dt u innej wolo: -Neptun- 3 miesiące, typ śpiocha... Jak każde szczenię w jego wieku lubi gryźć, bawić się. Ostatnio nauczył się podnosić nogę podczas sikania i jest z tego bardzo dumny -Pusia- 2 miesięczna sunia, kochany przytulas, drobna (nie powinna być duża), kocha zabawę i dobre jedzonko- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Z nowych wieści: w ostatnim czasie domy znalazły: Czaruś- mieszka teraz w Katowicach Batman- zamieszkał w pobliskim Szydłowcu I dziś grono adopciaków zasilił Jowisz - od dziś będzie Krakusem- 733 replies
-
- 3
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dzisiaj Jowisz, ten kudłaty maluch pojechał do swojego domku do Krakowa Dziękuję bardzo Bo na chwilę obecną masę rzeczy muszę ogarniać sama- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Pomocy! Czy któraś z Was jest mi w stanie pomóc z Safe-animal? Poprosiła mnie ta koleżanka o pomoc przy "przerejestrowaniu" Lakiego na siebie... Nie mogę znaleźć takiej opcji na ich stronie, a nie chce płacić za założenie konta właściciela, jeżeli nie będzie tam opcji zmiany właściciela... Wiecie może czy w ogóle ona może to zrobić? Czy to pseudo-byly-wlasciciel może tylko zrobić? Pisałam do safe-animal, ale brak odpowiedzi Edit: Już chyba mam, zalogowałam się na swoje konto, ale proszę o potwierdzenie czy to będzie to?- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
To jest całkiem prawdopodobne- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Z tego co mi wiadomo, to mają kolejnego psiaka. Dlatego ten został oddany do dziadków- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Laki zostaje u tej koleżanki co go znalazła, bardzo się z nią związał i krzywdy tam nie zazna Śpi na kanapie, w łóżku, gdzie tylko ma ochotę- 733 replies
-
- 6
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
To bardzo szybko Pies z 2013r., dwa szczepienia od chorób wirusowych, na trzecie już się nie stawili. Nie wspomnę o braku szczepienia przeciwko wściekliźnie Zapytałam o to, odpisała: "Byl w zeszlym roku na dzialce gdzie bylismy latem ale dostalismy jedynie kartke z potwierdzeniem ktora niestety gdzies przepadla"... Brak słów- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Tak, powiedziałam jej to... Zobaczymy, dam jej dwa tygodnie, bo teraz paniusia odpoczywa w Zakopanem- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Myślałam tu bardziej o jakimś Toz-ie albo innej organizacji... Ale fakt, nie mam najmniejszych dowodów na to, że obecnemu dzieje się krzywda- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Agatko, z pokolenia na pokolenie przechodzi jak widać Dzwoniłam, baba chciała przywieźć jak będzie u rodziców po Nowym Roku Powiedziałam stanowczo, że ma dwa tygodnie na nadesłanie listem poleconym... Po dwóch tygodniach pojedziemy najwyżej na policję zgłosić fakt... Czy policja może wystąpić do safe-animal o dokładne dane właściciela? Bo ja widzę tylko ten nr telefonu... Ps. Zastanawiam się czy gdzieś tego nie zgłosić... Drugi psiak może skończyć tak samo jak będzie śmiał się zestarzeć- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Historia z wczoraj, będzie trochę długo... Napisała do mnie znajoma, znalazła yorka przy drodze, zabrała go do siebie. Prosi o pomoc w znalezieniu właściciela. Powrzucalam na grupy, podjadę- sprawdzę czy nie ma chipa... Podjechałam, chip jest! Wrzucam nr do wyszukiwarki safe-animal, wyszukało: pies Lucky, 8 lat itd, jest nr telefonu i miasto Chorzów. Dzwonię, odzywa się kobieta. Przedstawiam się, pytam czy nie zaginął jej piesek o imieniu Lucky... Cisza w słuchawce, po chwili pytanie: -A to po chipie Pani doszła? -Tak, Lucky jest zachipowany Znów cisza... Zaczyna się tłumaczyć, że ona mieszka na Śląsku, piesek jest u rodziców, tu w gminie Orońsko. Ona zaraz zadzwoni do taty. Za chwilę oddzwania, że tata otworzył bramę, piesek uciekł... (No cóż, nieodpowiedzialnie, ale zdarza się...) Tata zaraz przyjedzie, podałam adres, nr telefonu tej znajomej, ok- mogę jechać do domu... Mija godzina, dzwoni znajoma, że ludzie byli przyjechali... Córka mieszka na Śląsku, tam Lucky był, ale córka kupiła nowego pieska, a im przywiozła 8-letniego yorka A w sumie to oni go też nie chcą i czy piesek może zostać u tej znajomej? Anka przygarnęła, bo i co miała zrobić? Tylko teraz mi podpowiedzcie, bo ludzie nie zostawili nic: ani książeczki ani nic innego... Muszę zadzwonić do babsztyla i niech wysyła książeczkę i zrzeczenie (żeby potem nie było akcji, że dziewczyna im psa ukradła)... Tylko co w przypadku, jeśli nie będzie chciała oddać książeczki? Policja, TOZ? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, a Ania tym bardziej nie w temacie, muszę jej pomóc...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Sprawdzono, chipa brak odzewu na necie zero- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Zadbana jest i aż za dobrze odkarmiona. Dzisiaj sprawdzimy chipa, zrobimy może lepsze zdjęcia i porozsylamy na grupach poszukiwawczych- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Niestety, nikt nie mówił że będzie łatwo Jedynie pociesza mnie fakt, że nie odeszła sama wśród całej tej "schroniskowej" rzeczywistości....- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Niestety bądź stety natura nie znosi próżni i na miejsce Jagny trafiła nowa sunia Przyjazna, tyle że na chwilę obecną mocno zdezorientowana...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Nie za długo, bo troszkę ponad tydzień Ale nie odeszła sama i bezimienna- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dzisiaj odeszła Jagienka, starsza sunia Trafiła do nas z guzami na listwie mlecznej, ropomacicza brak. Jutro miał być robiony RTG płuc by wykluczyć ewentualne przerzuty... Nie zdążyliśmy Dzisiaj zastaliśmy ja w ataku padaczkowym, z wysoką gorączką. Na cito do lecznicy, tam kroplówki, zastrzyki, które drgawek nie zlikwidowały. Dodatkowo glukoza poza skalą, po podaniu insuliny spadła do 560 Nic więcej zrobić nie mogliśmy, podjęliśmy decyzję o eutanazji Biegaj szczęśliwa za TM, tam nie ma bólu- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Na chwilę obecną cisza- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję pięknie- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Tak dawałam ogłoszenia na olx, ale zbiorowe dla nich wszystkich, bez imion.- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
To zasługa Pani fotograf z Szydłowca, ona robi też foty Szydłowiakom- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: