-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
na mnie nieprzyjemnie szczekał przez kraty i ogólnie nie miał zbyt dobrej opinii w schronisku, ale np. innej wolontariuszce dał się głaskać przez kraty. ale ostatecznie okazało się, że to szczekanie przez kraty i pokazywanie zębów, to tylko takie straszenie, zaryzykowałam, weszłam i miło mnie powitał, a potem już wchodziłam do niego bez problemu. choć nie wychodziłam z nim na regularne spacery, tylko inna wolontariuszka, ale ona też mówiła, że to bardzo miły, kontaktowy pies. ehh, uwielbiam takie podejście ludzi.... totalna nieodpowiedzialność... pewnie, lepiej żeby wreszcie kogoś obcego pogryzł i rządził wszystkimi w domu, niż zastosować kilka prostych rad, żeby wszystkim żyło się lepiej... nie rozumiem niektórych ludzi...
-
szkoda, że ta kobieta od razu jak widziała, że pies zaczał sprawiać problemy, nie zgłosiła się do specjalisty. a jak już to zrobiła i dostała jakieś wytyczne, co ma robić, a czego nie, to powinna zadać sobie pytanie, czy na pewno chce dalej pracować z tym psem, czy zamierza olać rady fachowca... wtedy lepiej by było od razu dać psa do hotelu, a teraz jest podwójnie źle, bo pies przeżył rozstanie z tę kobietą, bo się do niej mocno przywiązał, oraz nie zna jasnych reguł w kontaktach z ludźmi i panujących w domu, które powinien przestrzegać. teraz trochę potrwa, by wyprowadzić psiaka na prostą.... jednak wierzę, że Tarzan znajdzie swoich ludzi. pamiętam go ze schroniska, jakim był cudownym psem, aczkolwiek chyba trochę nieufnym na początku. jak kogoś poznał, z chęcią rozdawał buziaki, słodziak :D
-
mają podobneuśmiechy :loveu: super widzieć Nację poza schroniskiem :D
-
nie ma niestety, rozmawiałam z kilkoma osobami. ona jest trzymana do szczepien na tyczce i ogólnie opiekunce sektora też jej zal, ale jak czlowiek do niej podchodzi to szaleje, ucieka na oslep, zalatwia sie pod siebie. poza tym i tak nikt nie wyrazi zgody, by próbowac z nią cos robic, a jak dla mnie w jej przypadku to jest dodatkowy stres, a i tak efektów nie będzie. oby się ośmieliły, bo są śliczne i gdyby nie to,że są dzikie, już połowy z nich by w schronisku nie było.
-
Krecia to wcielony cukierek :loveu: tak, wychodzimy z B10 za pozwoleniem opiekunki, ale nieregularnie. jak jest czas, to bierzemy te psy na spacery. wychodzi 4/5 psów, gdyż jednej, podpalanej suczki brać nie wolno, z nią się wiąże cała historia, ale po prostu jest tak dzika, że nie ma dla niej szansy. Eustachy i Nuka to wycofane i lękliwe sznupy, Nuka wróciła z adopcji z powodu niszczenia w domu. Rudy pies jest genialny, 3letni przytulak, choć podobno musi kogoś poznać. ale przy mnie i Paulinie od początku był świetny, jest baaaaaaaardzo kontaktowy, cały czas siedziałby na kolanach :loveu: i jest jeszcze jedna, starsza sunia, którą swego czasu miałam w A2, bardzo miła, ma zdaje się 7 lub 8 lat. obawiam się, że te dzikie szczeniaki skończą jak Indra :( :(
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
hoooooop Misiu! -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
nikt go nie adoptował, Avaloth była dziś z nim i psiakami z jego boksu na spacerze na moją prośbę. -
Koczowała pod opuszczonym domem, z głodu jedząc gałązki.....
Noelle replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jaka piękna sunia.... -
szkoleniowca złapał za nogę i nie chciał puścić, lecz na szczęście nie za samą nogę, tylko przez spodnie, wiec nic się nie stalo. nie mam pojęcia, czekam na zdanię fachowców.
-
nakręca się w boksie, a dziś prawie wylądował na trzeciej obserwacji.. allegro super! :loveu:
-
[quote name='Ank@']Kiedyś w schronisku była Liza. Suka mix charta. Może Paoiii ją kojarzy. Ten pies wyglądał jak żywy szkielet, sama skóra i kości. Z tego co pamiętam w badaniach nie wyszło nic ciekawego, była zdrowa. Kiedy trafiła do hotelu a potem do domu zaczela przybierać kilogramy i teraz wyglad jak pies. Wiem, bo mieszka u mnie na osiedlu. W schronisku naprawdę wyglądała jak głodzony tygodniami pies....[/QUOTE] wiem, że tak jest, dlatego mówię, że to pewnie wina stresu. a z zachowaniem Heksa dzieje się niestety coś niedobrego... :(
-
całkiem możliwe, że na tle stresowym... ma też straszny łupież :( ja mu zawsze staram się przynosić coś dobrego do jedzenia, ale w schronisku go przecież nie głodzą, więc przyczyna musi być inna..
-
[quote name='paoiii'][B]HEKS[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/img9204a.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9690/img9204a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jeju jaki słodziak, no nie mogę :loveu: :loveu: swoją drogą, zobaczcie jaki jest chudziutki... zdjęcia tego nie oddają, ale wszystkie żebra mu widać :( ostatnio z jego zachowaniem w boksie się pogorszyło, przez co nie poszedł na spacer biedak, ale mam ogromną nadzieję, że tylko miał zły dzień i już będzie ok..
-
ja może i bym dała radę, gdybym miała kogoś do pomocy. a na chwilę obecną, jestem sama. Paulina wzięła sobie tyle boksów zewnętrznych, że trudno nawet nasze boksy wyprowadzić... i tak już a3 biorę w tygodniu sama, pojedynczo... może jutro uda mi się wziąć a7, bo będę z Asią po przerwie, ale regularnie nie mogę się określić, że będą je wyprowadzać (choć bardzo lubię te psiaki)... ostatnio niestety nawet moje h5 trochę zaniedbałam, bo ich nie da się w 2 osoby wyprowadzić, przez co drugi tydzień te psy są bez spacerów, bo w sobotę kosili na wybiegach trawę i nie można było wchodzić, a na małym leżał Morgan, więc nie było jak ich wziąć...
-
może Karol nie jest taki zły, tylko np. kiedyś, jednorazowo potraktował niemiło obcą osobę i została mu przypięta łatka. warto z nim próbować. ;) Ania, będziesz nadal wyprowadzać A7? strasznie mi ich żal, bo nie mają u nikogo spacerów... nie chciałabym, żeby przejął te psiaki ktoś obcy, bo na pewno nie będzie wyprowadzał Balbiny i Kreci, a one bardzo tego potrzebują... :(
-
Kochany sznaucerek znalazł nareszcie super domek!
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
mocno trzymam kciuki za Skarpetkę :D -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
i cisza z ogloszeń??