Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. Paulina nadal wychodzi z tym boksem regularnie, a ja jej zwykle pomagam, dlatego ona zna Tasmanię najbardziej i ogłoszenia powinny być na nią. Z czystym sumieniem, to nie zamierzałam zakładać jej wątku na dogomanii, bo to NIC nie daje, a już zwłaszcza jeśli chodzi o psa tego typu. Widać na przykładzie Kasjusza, który w porównaniu do Tasmanii o wiele bardziej nadaje się do życia w domu. A wątek na dogomanii nie dał mu nic a nic, a pies siedzi w schronisku ponad rok. A co do ogłoszeń, raczej na pewno bym ją ogłaszała, bo ogłaszam psy, z którymi wychodzę na spacery, jesli tylko mają zdjęcia. A Tasmania ma na pewno kilka zdjęć na picassie Dominiki, więc z tym nie byłoby problemu. A co do Beci, ja psa nie znałam, bo miałam ją tylko raz na spacerze, więc się nie wypowiadałam, skąd miałam wiedzieć, czy piszesz tak jak jest, czy masz informacje przestarzałe. A że znalazła dom, to bardzo dobrze i wszyscy się z tego cieszymy. Nikt nie chce przejmować wątku, ani go zamykać, tylko jak dla mnie, powinnaś przynajmniej wymienić się z Pauliną informacjami na temat Tasmanii, bo to tak, jakbym ja sobie nagle założyła wątek np. Dicie czy innemu psu, z którym wychodzicie i najlepiej go znacie, bez żadnego uprzedzenia Was o tym, w końcu byłam z nią sporo razy na spacerze. ;)
  2. trzymam mooooooooocno!! a jakieś szczegóły??
  3. no właśnie też zadaję to samo pytanie... skoro założyłaś wątek Tasmanii, to znaczy, że będziesz co tydzień w schronisku brać ją na spacer, tak? no sorry, ja tak to rozumiem, bo jeśli ja zakładam wątek psu, to wiem na jego temat bardzo dużo i wychodzę z nim regularnie, albo ewentualnie mam aktualne informacje, a nie zakładam, żeby było, a tak naprawdę w schronie jestem raz na długi czas, bo to mija się z celem... bo uważam, że troszkę masz przestarzałe informacje na jej temat, przy mnie wcale nie kuliła się w kącie boksu, a sama podeszła, oczywiście nie odważnie, ale bardzo powoli, bo chciała iść na spacer. i wcale nie idzie, bo musi, gdyby tak było, to poszłaby sobie na zewnątrz boksu i się schowała, a tak nie jest. boi się, fakt, jak się wejdzie to ucieka na pole, ale po chwili znów wchodzi do środka. ostatnio, gdy jest głaskana, ma otwarty pysk i wcale nie była aż tak przerażona, po chwili dotykania jej i spokojnego siedzenia przy niej, trochę się rozluźnia. a po wybiegu zaczyna chodzić i węszyć i nie siedzi przy drzwiach, tak jak to opisałaś. i ja uważam, że robi duże postępy. w tej chwili najwięcej o tym psie wie Paulina, więc przynajmniej kontakt w ogłoszeniach powinien być na nią jak dla mnie.
  4. no czyli pewnie Tairon Pauliny jest przeniesiony na X2, tak jak było w planach ;)
  5. Edi biedaczek siedzi i siedzi. :( co do tego ugryzienia, to ja bym nie zwalała winy na psa, bo słyszałam kilka rzeczy na ten temat. a biedaczek nie ma teraz prawie szans na adopcję, ludzie się boją psów, które kiedykolwiek wykazały agresję...
  6. super!! jaki uśmiechnięty pychol :loveu:
  7. jeszcze Nelsonowi mogłaś zrobić, bo po Amfim na spacerze był Nelson, ale może innym razem się uda. :) no i przy okazji zrobić zdjęcia weterance Robsonie :D
  8. nareszcie Tayron ma jakieś zdjęcie, na którym normalnie wygląda. on ma ADHD :D możesz dopisać, że Tayron był kastrowany i że Aman do dzieci nie. bo zdaje się, że został zrzeczony z powodu agresji do dziecka? i zapomniałaś dopisać przy Torze, że ma alergię :D
  9. a Heksiu na ani jednym zdjęciu nie postawił uszu... wygląda w tym kagańcu jak rasowy morderca (w różowej obróżce) :D paoiii, dzięki za zdjęcia! :loveu:
  10. żegnaj Falkusiu :( mimo wszystko, byłeś słodkim psiakiem, bądź szczęśliwy.
  11. tak, taka czasna astka, była kiedyś na V7, gdzie potem był Heks.
  12. tak, facet wyprowadza Robsonę, to właściciel schroniskowej Nacji i szkoleniowiec jakiś. ;)
  13. gość jest szkoleniowcem, więc może i by ugryzła, ale on do niej odpowiednio podchodzi, więc jest ok. ;) ładnie maszerowała na smyczy dziś :D to był jej drugi spacer, za pierwszym razem facet pół godziny siedział u niej w boksie, żeby wyszła z budy.
  14. matko, przeciez on nie moze wrocic do schroniska!!! :(
  15. to by się zgadzało... Kastor nie wiem czy nie jest w G1. średnio umie chodzić na smyczy. ostatnio 2 takie dość nowe wolontariuszki próbowały go włożyć do boksu i myślały jak to zrobić, by psy nie wyleciały, a tu Kastor przegryzł smycz i ucieka, a one się nawet nie zorientowaly od razu :evil_lol:
  16. [quote name='malawaszka']no to oby husky miała to czego rasa potrzebuje czyli duuuzo ruchu bo jak nie to dopiero da im popalić[/QUOTE] akurat o to się nie martwię, choć też z greatmadwomen miałyśmy wątpliwości. jednak dowiedziałyśmy się, że dziewczyna duuuużo spaceruje i chodzi ma min. 2 godzinne spacery z psiakami :)
  17. pozostaje mi tylko uszanować decyzję. ;)
  18. tak, właśnie do niej... więc i Nuka i Eustachy nadal czekają na dom...
  19. Eustachy nie poszedł do domu jednak... :( poszła sunia husky zamiast niego. szczęście w nieszczęściu, bo taka śliczna sunia mogła naprawdę źle trafić.
  20. jego spokojnie mozna wziąć pod pachę. no ale jeśli nie, no to trudno. w schronie są mikrusy, ale sporo starsze raczej...
  21. w takim razie Ciapek jest w boksie A1 i boi się smyczy, to by się zgadzało. czyli i Ciapek, i Mucha są z tych 18.
  22. [quote name='malawaszka']ooo kurcze a Nuka niszczyła podczas nieobecności opiekunów? coś więcej wiadomo? kiedy była ta adopcja i zwrot?[/QUOTE] greatmadwomen pytała o to, więc może wie coś więcej, pewnie tutaj napisze. wiem, że niszczyła w domu, dlatego właśnie wróciła z adopcji. i to raczej było dość dawno, nie w ostatnim czasie. edit. Eustachy z Nuką przyszły do schroniska w czerwcu 2010r., nie wiem kiedy Nuka poszła do adopcji, ale wróciła w grudniu 2010, tyle ze strony schroniska wiem po numerach ID..
  23. tak, dobrze Ci się jambi wydawało, ale jednak pojedzie Eustachy. Nuka jak się okazało, wróciła z adopcji z powodu niszczenia, a oni woleliby tego uniknąć. mają już 2 psy i jakby niszczyła to to byłby duży problem. no ale wiadomo, z Eustachym też nic nie wiadomo, jednak ona się w nim zakochała po uszy. :D
  24. będą opisy podobno, wolontariusze mają wysylac zdjęcia i opisy na maila.
  25. jak dla mnie taki zbiorowy wszystkich psów będzie bez sensu. taką rolę będzie spełniać nowa strona, o ile wreszcie ruszy. ;)
×
×
  • Create New...