-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
też nie umiem powiedziec ile wazy, ale jest naprawdę malutki!
-
a może Perwuś?? http://www.dogomania.pl/threads/206970-Daj-mi-DT-DS.-Od-4-maja-w-schronisku.-Cioteczki-potrzeba-ogłoszeń-kto-pomoże
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
jutro prawdopodobnie do domu (do wolontariuszki) pojedzie Eustachy z krakowskiego schroniska :D -
[quote name='Asior']nie ma to jak Twoja interwencja w sprawie wizyt ;)[/QUOTE] ja prosiłam o przyspieszenie dla Lady, bo już drugi tydzień ludzi odsyłają od KTOZu, do schroniska i spowrotem... a ja nie wiem, co mam zrobić... Scoti nareszcie poszedł dziś do domu!!! :multi: byłam dziś z Heksiem na spacerze, jak na razie wszystko było ok. ;) Paoiii, możesz dopisać, że Hex ma 1,5 roku i był kastrowany. no i dzieci- nie. Hex został zabrany ze schroniska jako szczeniak i został zwrócony z powodu agresji. jego właściciele mieli go oddać już wcześniej, ale ostatecznie odwieźli go do schronu, gdy pogryzł sąsiadkę (?). Hex był tam bardzo bity, to raczej pewne. na początku, po powrocie z adopcji, gdy lekko podniosło się rękę do góry, przypłaszczał się do ziemii, dziś było podobnie, gdy podniosłam smycz, by go odplątać (zaplątał sobie łapki). biedny, ma bliznę pod przednią łapą, która być może jest skutkiem bicia... przy okazji, Kanał ma 7 lat, a Tayron do psów jest jak do tej pory raczej ok.
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avaloth']Jeszcze zapomniałam o Puni, ona nadal w schronie?[/QUOTE] szczerze mówiąc nie wiem co z Punią, jak będę w piątek, to sprawdze, czy jest ;) -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
ekhm, może nie mówmy o próbach ugryzień i ugryzieniach? :D mnie nawet stary dziadek Bazyl chciał zaatakować ;) ledwo uciekłam z boksu z prędkością światła :evil_lol: a Aga faktycznie jest przesłodka :loveu: -
[quote name='Foksia i Dżekuś']byłam w czoraj w odwiedzinach u Skajłokera i innych psiaczkow w niepołomicach.Skajłoker zachowuje sie jak szczeniak na widok człowieka ,skacze ,przytula sie ,wylizałby człowieka na smierc. Skajłoker jak sie okazalo jest szkolonym psem ,podaje lapke ,siada ale tez umie ladnie prosic ,jest boski, napweno nie z wygladu ale z charakteru. Kotów nie goni bo od wczoraj zamieszkal w domu bo musiał zrobic miesce przywiezionemu colakowi z Olkusz.niestety na psy warczy jak podchodza do człowieka bo on chce miec go na wyłacznosc.[/QUOTE] cudne wieści!! :multi: w schronie Skajłoker był taki zrezygnowany, że patrzeć nie mogłam :(
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
hooop do góry! -
Krk- Czarnuchy już nie czekają w schronisku!! MAJĄ DOMY!!
Noelle replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
Dominika, wytłumacz mi, dlaczego KAŻDY Twoj boks ogólny, za którego się zabierzesz, chodzi na szkolenie? :evil_lol::evil_lol: -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
tak jak podejrzewałam- Anashar jest na wyjeździe i wraca prawdopodobnie w czwartek... wtedy mam nadzieję, że zdjęcia wyśle. ;) -
ehh, jeszcze wczoraj dość brutalnie zostały potraktowane psiaki z h5. :( tak się na mnie z wyrzutem patrzyły, zwłaszcza Kasjusz że mi ich tak żal było, że nie mogę. :( niestety inaczej nie mogłam, bo musiałam SAMA wyciągnąć z tego boksu Batora, a każdy kto był w h5 wie, jak te psy się wypychają, inaczej się nie dało... :( a i tak uciekł mi Drops... krótszy tekst: Kasjusz jest energicznym, 4 letnim psiakiem. Jest nauczony czystości, gdyż mieszkał kiedyś w bloku. Z innymi psami raczej dobrze się dogaduje. Psiak potrzebuje dużo ruchu. Uwielbia spacery i zabawę piłeczką. Idealnie nadałby się dla osoby, która lubi aktywnie spędzać czas. Jest przyjaźnie nastawiony w stosunku do ludzi i bardzo potrzebuje kontaktu z nimi. Schronisko nie wpływa na niego dobrze; przez kraty boksu szczeka, by zwrócić na siebie uwagę, czym nieświadomie odstrasza wszystkie osoby chętne na adopcję. Kasjusz na swój nowy dom czeka już ponad rok. Z każdym tygodniem staje się coraz bardziej zrezygnowany i smutny. Powoli umiera w nim nadzieja na lepsze życie. Czy ten uroczy kundelek znajdzie wreszcie kochający dom, który wreszcie doceni jego urok i niezwykłość? Kontakt w sprawie adopcji: tel. 668 289 029[B][SIZE=2][COLOR=#49535a][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#49535a][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]e-mail: [URL="http://poczta.o2.pl/?cmd=compose&[email protected]"][email protected][/URL]
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
tak, rozmawiałam z kobietą. bardzo fajni ludzie. :) generalnie przyszli po szczeniaka, a wyszli z Gemanią, fajna rodzina, nawet dzieciaki grzeczne! Państwo chceli wszystko wiedzieć, na co trzeba głównie zwrócić uwagę po adopcji, jak postępować. Germania fajnie trafiła :D no oprócz nich chyba jeszcze jakieś 3 niezidentyfikowane... dopytałabyś się ile lat ma Aga i o tą czarną z D6? -
Red poszedł dziś do domu :multi:
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Germania poszła dzisiaj do fajnego domku! :multi: -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Też czegoś nie rozumiem , pojawiła się osoba oferująca chyba dt (?) , natalek obiecała zdjęcia.......... i cisza. Jest fajny nowy tekst i nie możemy ruszyć do przodu. Jak mu można pomóc ?[/QUOTE] przepraszam bardzo, ale to nie moja wina. napiszcie do Anashar w takim razie, bo to on robił te zdjęcia i on je ma. wysłał mi jedynie zdjęcia Kasjusza, ciągle czekam na Arika i reszty boksu, a nie mogę się z nim skontaktować, a wysłałam mu już kilkakrotnie przypomnienie o tym. może gdzieś wyjechał, NIE WIEM. myślicie, że mi nie zależy na tym, żeby Arik poszedł do domu?! jest w moim boksie, wychodzę z nim na spacery i również, tak jak Wy czekam na zdjęcia, żeby go ogłaszać... Kasjusz ma dzięki zdjęciom od Anashar ogłoszenie w gazecie dzisiaj i Arik też mógłby mieć w najbliższym, gdyby nie właśnie brak zdjęć. a szkoda, żeby pies tak czekał w schronisku, mogłoby coś ruszyć. przepraszam, ale ja niestety nie umiem robić dobrych zdjęć i nie mam sprzętu, dlatego poprosiłam Anashar... -
Falko ['] do spłacenia 245 zł!!! Pomóżcie, proszę....
Noelle replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
udostępniłam już Falkusia na fb :D -
[quote name='karusiap']Tylko Ci dwaj jego kompani mogliby sprawiac sympatyczniejsze wrazenie;)[/QUOTE] jeśli jest na B7 to spokojnie możecie do niego wchodzić, Aszanti stwarza tylko nieprzyjemne pozory :D dla porównania, zobacz sobie na rudego psa z B1 - przez kraty wygląda OKROPNIE, jakby miał zeżreć w całości. a jak się wejdzie - cud, miód piesek :loveu:
-
super zdjęcia, sunię masz śliczną! :loveu: nareszcie coś się dzieje na wątku Wiki :D