Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. Rufus jest bardzo fajnym, miłym psiakiem, a jak dla mnie kobieta z dt nie mogła sobie z nim poradzić tylko i wyłącznie przez niekonsekwencję i złe prowadzenie psa. powinna od razu ustalić jasne zasady panujące w domu, bo potem pies nie wie o co chodzi. a być może, gdy Rufus poczuł się pewnie, chciał podwyższyć swoją pozycję w hierarchii. także wiadomo, że właściciel, który nie umie trzymać się zasad, i który w ogóle nie ma na to chęci, nie poradzi sobie z takim psem... a to nie jest wina psiaka. myślicie, że można już zacząć go ogłaszać, czy czekacie, co jeszcze powie treser?
  2. a to dziwne, przy mnie Krysia na nikogo jeszcze nie warknęła.. taka psytulanka z niej zwykle jest... ehh, w ogóle jestem wściekła, bo rudy, mały Borys z B10 wrócił z adopcji... :(
  3. nie było żadnego problemu. dziwna jest ta ruda, mi pokazała ząbki, pomimo, że sama przyszła na głaskanie. Sunia jak Sunia, pieszczocha straszna :)
  4. no ale Eustaś jest bardziej w typie sznaucera. ;) choć Nuką się rzeczywiście wszyscy zachwycają. niestety raczej tak...
  5. tak, na a7 jest Ciapuś. Krecia również jest w tym boksie.
  6. dzisiaj zacznę ogłaszać, myślę, iż Eustaś znajdzie dom szybko, bo jest bardzo w typie rasy, gorzej z Nuką, zwłaszcza, że niszczy w mieszkaniu :(
  7. TAAAAAAAAAAAK, tego :loveu: taaaaa, ale cała reszta reszta pewnie rozmazane? hahahaha
  8. [INDENT]wlasnie jak dla mnie Dakota ma nieładną budowę... ładną to miał Braun :loveu: oo, Taironem też nie pogardzę, kocham jego zęba hahahah :loveu: w ogóle patrzcie, ujawnił się mój talent fotograficzny (robiłam zdjęcia, na których jest Paulina) :evil_lol: [/INDENT]
  9. wklejam dzisiejsze zdjęcia Eustachego i Nuki z krakowskiego schroniska. ;) Nuka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/nunia.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8546/nunia.jpg[/IMG][/URL] Eustachy i Nuka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/sznaucerqi.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3796/sznaucerqi.jpg[/IMG][/URL] Eustachy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/eusi.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2791/eusi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/jeeeeeeeejeus.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5850/jeeeeeeeejeus.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/stask.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5052/stask.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='paoiii']Natalek licz się z tym że czasem Ci będe towarzyszyc podczas spaceru lub Ci podkradnę Dakotę, straszliwy z niej cukierek :D! [/QUOTE] haha jeśli w zamian będę mogła pożyczyć Astera, to nie ma problemu :D
  11. trzymam kciuki za jutro! nareszcie będzie bezpieczny...
  12. ooo, czekam na zdjęcia Wifona :D byłyśmy dziś z Paoiii na spacerze z Dakotą strasznie chudziutka jest. :( kochana z niej sunia, troszkę roztrzepana i rozkojarzona, ale to dlatego, że ma dopiero rok. no i tyle nowych zapachów, wszystko ją rozpraszało. :D będę z nią raczej na pewno wychodzić na spacery.
  13. tak, dokładnie, mówię o tym z P. nie wiem kiedy dokładnie, ale raczej niedawno, ostatnio jak rozmawiałyśmy z Pauliną na jego temat, to się nieźle zdziwił, bo ponoć zachowywał się baaaaardzo dobrze.
  14. wolontariusz od Nacji, niczego nieświadomy, był na spacerze z Tigerem. :-o i go nie zjadł, nawet nie próbował! zachowywał się jak normalny pies, z tego co mówił..
  15. no z ogłoszeń cisza niestety... :(
  16. myślę, że pojadę za jakieś 2 tyg., jak się psiak już trochę przyzwyczai do nowych właścicieli i nowego domu :) zmienili mu imię, mój Ramzes/Kasjusz ma teraz na imię Wolter :D
  17. Zumek pójdzie w miejsce Kasjusza do gazety. trzymam za niego kciuki, bo przekochany chłopak jest, nie może się poddać!!
  18. no właśnie myślę, że to ta pani :) zwłaszcza, że przychodziła już odwiedzać Julcię :D
  19. Abero, czy to nie jest ta pani, której kiedyś polecałaś Bertę i Julię? :)
  20. cudne wieści... ekstra!!! :D biedny Zumuś :( może poprosisz Foksię o ogłoszenie w gazecie dla niego? mogę odstąpić miejsce Kasjusza w kolejce do Dziennika, choć myślałam już o innym psie na jego miejsce.
  21. KOCHAM TEN TYDZIEŃ, TYLE MEGA ADOPCJI!!!! powodzenia Skarpecisko!! :multi:
  22. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :multi: nie wierzę!!! NIESAMOWITE!!!!!! jakiś cud!! :multi:
  23. mówiłam,że nie ma rzeczy niemożliwych :D jak już Kasjusz znalazł dom, teraz Julcia, to za chwilę znajdzie Maurycy i wiele innych!! :D
  24. CUDNIEEEEEEEE, UDAŁO SIĘ NARESZCIE!!! :multi: najpierw mój Kasjusz, teraz Twoja Julcia.... GENIALNIE!!! :multi:
×
×
  • Create New...