-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
rowniez czekam na wiesci!! -
Rufus jest bardzo fajnym, miłym psiakiem, a jak dla mnie kobieta z dt nie mogła sobie z nim poradzić tylko i wyłącznie przez niekonsekwencję i złe prowadzenie psa. powinna od razu ustalić jasne zasady panujące w domu, bo potem pies nie wie o co chodzi. a być może, gdy Rufus poczuł się pewnie, chciał podwyższyć swoją pozycję w hierarchii. także wiadomo, że właściciel, który nie umie trzymać się zasad, i który w ogóle nie ma na to chęci, nie poradzi sobie z takim psem... a to nie jest wina psiaka. myślicie, że można już zacząć go ogłaszać, czy czekacie, co jeszcze powie treser?
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
a to dziwne, przy mnie Krysia na nikogo jeszcze nie warknęła.. taka psytulanka z niej zwykle jest... ehh, w ogóle jestem wściekła, bo rudy, mały Borys z B10 wrócił z adopcji... :( -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
nie było żadnego problemu. dziwna jest ta ruda, mi pokazała ząbki, pomimo, że sama przyszła na głaskanie. Sunia jak Sunia, pieszczocha straszna :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
no ale Eustaś jest bardziej w typie sznaucera. ;) choć Nuką się rzeczywiście wszyscy zachwycają. niestety raczej tak... -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
tak, na a7 jest Ciapuś. Krecia również jest w tym boksie. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
dzisiaj zacznę ogłaszać, myślę, iż Eustaś znajdzie dom szybko, bo jest bardzo w typie rasy, gorzej z Nuką, zwłaszcza, że niszczy w mieszkaniu :( -
TAAAAAAAAAAAK, tego :loveu: taaaaa, ale cała reszta reszta pewnie rozmazane? hahahaha
-
[INDENT]wlasnie jak dla mnie Dakota ma nieładną budowę... ładną to miał Braun :loveu: oo, Taironem też nie pogardzę, kocham jego zęba hahahah :loveu: w ogóle patrzcie, ujawnił się mój talent fotograficzny (robiłam zdjęcia, na których jest Paulina) :evil_lol: [/INDENT]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
wklejam dzisiejsze zdjęcia Eustachego i Nuki z krakowskiego schroniska. ;) Nuka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/nunia.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8546/nunia.jpg[/IMG][/URL] Eustachy i Nuka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/sznaucerqi.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3796/sznaucerqi.jpg[/IMG][/URL] Eustachy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/eusi.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2791/eusi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/jeeeeeeeejeus.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5850/jeeeeeeeejeus.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/stask.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5052/stask.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='paoiii']Natalek licz się z tym że czasem Ci będe towarzyszyc podczas spaceru lub Ci podkradnę Dakotę, straszliwy z niej cukierek :D! [/QUOTE] haha jeśli w zamian będę mogła pożyczyć Astera, to nie ma problemu :D
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za jutro! nareszcie będzie bezpieczny... -
ooo, czekam na zdjęcia Wifona :D byłyśmy dziś z Paoiii na spacerze z Dakotą strasznie chudziutka jest. :( kochana z niej sunia, troszkę roztrzepana i rozkojarzona, ale to dlatego, że ma dopiero rok. no i tyle nowych zapachów, wszystko ją rozpraszało. :D będę z nią raczej na pewno wychodzić na spacery.
-
tak, dokładnie, mówię o tym z P. nie wiem kiedy dokładnie, ale raczej niedawno, ostatnio jak rozmawiałyśmy z Pauliną na jego temat, to się nieźle zdziwił, bo ponoć zachowywał się baaaaardzo dobrze.
-
wolontariusz od Nacji, niczego nieświadomy, był na spacerze z Tigerem. :-o i go nie zjadł, nawet nie próbował! zachowywał się jak normalny pies, z tego co mówił..
-
Kochany sznaucerek znalazł nareszcie super domek!
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
KOCHAM TEN TYDZIEŃ, TYLE MEGA ADOPCJI!!!! powodzenia Skarpecisko!! :multi: -
Niesamowita Julia o pyszczku króliczkapo 4 latach znalazła NOWY DOM!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
CUDNIEEEEEEEE, UDAŁO SIĘ NARESZCIE!!! :multi: najpierw mój Kasjusz, teraz Twoja Julcia.... GENIALNIE!!! :multi: