-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Arik na szkoleniu radzi sobie całkiem nieźle. trochę ma problemy ze skupieniem się, ale nauczył się już komendy "chodź", bardzo przydatnej z resztą. uczymy się "siad" metodą klikerową, trochę opornie mu idzie, ale damy radę. :D na razie mam prośbę, aby przez jakiś czas nikt inny nie zabierał go na spacery, bo cała praca pójdzie na marne, a chciałabym, żeby coś się nauczył. mam nadzieję, że to jeszcze bardziej zwiększy jego szanse na dom, a przecież o to nam wszystkim chodzi. :) trochę mieliśmy problemy z piłeczką. jednak to nie jest kwestia psów, nie było nikogo w pobliżu, a Arik zaczął na mnie niefajnie warczeć, gdy chciałam się zbliżyć. nie wiadomo oczywiście, czy to jest tylko takie straszenie, czy jednak mógłby zaatakować w obronie piłki. no i też czasem bez problemu można mu ją zabrać, a czasem ma "odpały", więc dlatego myślę, że do domu, gdzie są malutkie dzieci raczej się nie nadaje. ogólnie to przekochany i bardzo pocieszny psiur. :D edti. ogłoszenia dla Ariczka: [URL]http://tablica.pl/oferta/maly-piesek-w-typie-pinczera-szuka-domu-IDlMOd.html[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Arik-maly-piesek-w-typie-pinczera-szuka-domu-W0QQAdIdZ316994033[/URL] -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
super, że Misiu nareszcie zostanie zabrany stamtąd. bo ta ruchliwa droga mnie przeraża :( -
[quote name='Avaloth']No i tak ma być, w końcu zmieniłaś podejście do adopcji 'Twoich' psów :) tak zawsze było, 'on jest brzydki/nie wyróżnia się/stary nikt go nie weźmie', etc, teraz mam nadzieję że zmienisz podejście :) Jej, ale się naszej Kaśce udało :loveu: zdawaj potem relacje ze spotkania, i wymiziaj go od nas :)[/QUOTE] pewnie to tylko chwilowa zmiana podejścia, ale ludzie, KASJUSZ MA DOM! :multi: to jest coś niesamowitego!!! w nowym będzie dostawał gotowane jedzonko, ryż z mięskiem i marchewką, chodzi na długie spacery, jest baaaaardzo grzecznym psem :) cieszę się jak nie wiem co :multi: a oprócz tego, dowiedziałam się ciekawostki o Kasjuszu, o której nikt mi nigdy nie powiedział. Kasjusz był w schronisku 2 razy, ale za pierwszym został odebrany przez właściciela. "zgubił" się i cały dzień podróżował tramwajem po krakowie, aż wreszcie ktoś zawiadomił TOZ..
-
no byłoby super! ale pewna nie jestem, czy ci ludzie chcą go adoptować, czy jak, bo się nie dopytałam o to.. z Morganem jeszcze wychodzi z nim p. Mariola, a przynajmniej ostatnio z nim była na spacerze ;)
-
Kochany sznaucerek znalazł nareszcie super domek!
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
tak, tak, tak! genialnie :loveu: -
chyba ktoś się zainteresował Tayronem, dziś p. Zula go pokazywała, ale nic więcej nie wiem.. wolontariusz, który adoptował Nację, zaczął wychodzić z Morganem :)
-
Kochany sznaucerek znalazł nareszcie super domek!
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
trzymam mocno, oby to byli właśnie ci ludzie! :D -
[quote name='abero']A widzisz, niedowiarku?! Dopiero co byłaś załamana, że nigdy nie znajdzie domu, a tu masz, jak na zamówienie :-) Sonia - hura!! Widziałam wczoraj w komputerze dyżurnej wyświetloną jej kartę i tak się zastanawiałam, że pewnie ktos o nią pytał, a tu takie dobre wieści :-)[/QUOTE] nie mogę uwierzyć, KASJUSZ ma dom, mój kochany, najwspanialszy KASJUSZ :loveu: Sonia podobno trafiła dobrze. na razie nie będzie zostawać sama w domu, zawsze ktoś z nią będzie. dopiero potem stopniowo będą starali się ją nauczyć zostawania samej w domu. :D [quote name='Ank@']Natalia już dzwoniła. Ludzie bardzo fajni :)[/QUOTE] ludzie genialni, rozmawiałam z nową właścicielką Kasjusza pół godziny i co chwila słyszałam "on jest taki kochany, taki grzeczny, cudowny... jak ktoś mógł go oddać..." ludzie młodzi, bo kobieta jest na 3 roku studiów, ale wg mnie będzie miał u niej cudownie. jest odpowiedzialna i wie, na co się pisze, poza tym jest w nim zakochana po uszy, nawet w jego wyglądzie... opisywała mi jego cudną w dotku sierść, klapnięte uszka, mordkę... :loveu: Kasjusza wypatrzyła w schronisku. chodziła między boksami i rozglądała się. na końcu swojej 'wędrówki' po azylu zobaczyła zrezygnowanego Kasjusza, jego smutne oczy. stanęła i dosłownie, tak dotknięta czarodziejską różdżką powiedziałą "TO TEN!!". a Kasjusz, jakby wiedział, że jego wołają, podszedł do krat boksu.... aż się wzruszyłam. :loveu: naprawdę baaaardzo fajni ludzie, oczywiście umówiłam się na spotkanie. :D [quote name='paoiii']Jezu jak dostałam sms to aż podskoczyłam i uśmiech na twarz momentalnie!!! NALEŻAŁO MU SIE!!! :D!!![/QUOTE] ja chodziłam po całym schronisku i byłam w takiej euforii, że z 5 razy ludzie zapewne wzięli mnie za idiotkę, ale nie dziwię się. ;) szłam sobie przez sektor R i wolalam po imieniu kazdego psa, obok którego przechodziłam, a właściwie piszczałam na cały głos "łysoleeeeeek", "nelsoneeeeeeeek", itp. a tu w boksie Piernika siedzi Agnieszka. potem z kolei zaczęłam skakać po całym korytarzu, a koło dyżurki patrzyła się na mnie cała kolejka osób, w pokoju socjalnym to samo. i takie tam. :) ale takie coś nie zdarza się często, KOCHAM TEGO PSA najbardziej i tak się cieszę, że znalazł dom, że nie wiem co! nie ma rzeczy niemożliwych, teraz kolej na Heksia. :D
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ariś znajdzie dom na pewno. jest mały i niekłopotliwy. :) jutro psiaki z h5, w tym Arik, zaczynają szkolenie m.in. ze mną, także nie zostaną bez spacerów :D z banerka usunę, ale to jutro (a już właściwie dzisiaj). -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
już rozmawiałam z jego właścicielką. jestem w wieeeeeeeeeelkim szoku, GENIALNA kobieta, Kasjusz nie mógł lepiej trafić, jestem w 7 niebie!!!!!! :multi: -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
przybywam z dobrą nowiną, że mój ukochany Kasjusz z boksu Ariczka (i mojego banerka) ZNALAZŁ DOM!!!!!!!!!! :multi: zaczęłam wierzyć w cuda dzięki temu!!! :D Ariczkowi też się uda!!! -
BOŻE BOŻE BOŻE MÓJ KASJUSZ MA DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK :multi: jeszcze nie do końca to do mnie dotarlo. MOJA MYSZA NAJUKOCHAŃSZA, NAJBARDZIEJ PRZECIĘTNA NA ŚWIECIE MA DOM!!!!!! :loveu: podobno trafił bardzo dobrze, ja jeszcze się będę do tych ludzi dobijać oczywiście. NIE WIERZĘ!!! :multi:
-
jestem pod wrazeniem, że Cię nie zjadł :evil_lol: a tak poważnie, to może jest to po prostu psi dziadziuś, który ma swoje zdanie i pokazuje, jak mu się coś nie podoba, a ja akurat weszłam do boksu i zakłóciłam jego poobiednią drzemkę. ;) ale warto spytać też opiekunę o niego, bo zauważyłam, że z pracownikami jak gdzieś idzie, to w kagańcu.
-
Krk- Czarnuchy już nie czekają w schronisku!! MAJĄ DOMY!!
Noelle replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
ja tak mam u Kasjusza, dlatego przestałam pisać ;) super z tą Florą! :D -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
w ogóle psiaki z H5 niedługo zaczynają szkolenie. mam nadzieję, że to zwiększy ich szansę na adopcję.. :D -
Kochany sznaucerek znalazł nareszcie super domek!
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
jeszcze się ktoś zakocha - oby szybko.. -
Kochany sznaucerek znalazł nareszcie super domek!
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jambi']i jeszcze jedno, samo oglądanie programu telewizyjnego nie wystarczy aby przesiąknąć "wiedza na temat psiej psychologii"[/QUOTE] dokladnie, zgadzam się!! Skarpecisko hooop do góry! :D -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
iwoniam, jeśli dałabyś radę być kiedyś w sobotę, to napisz, wtedy wyszedłby na spacer cały boks w jednym czasie. nie lubię, jak z kilku psów z boksu wychodzi tylko jeden, a reszta siedzi w boksie, jakby były gorsze. :( wiem, że to akurat jest inna sytuacja, ale od razu np. poznałabyś resztę psiaków, i nie będą się czuły gorsze, bo Ariś wyjdzie na spacer, a one nie mogą... ;)