-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
[quote name='AgaG']Napiszcie coś więcej, jaka ona jest. zastanawiam sie, czy w nocy dziś jej tam nie szukać z wellington. ale muszę znać jakieś jej zwyczaje (ja mieszkam 2 osiedla dalej)[/QUOTE] Krecia jest przestraszona, najlepiej wziać jedzenie, bo może być wygłodzona. ogólnie boi się szybkich ruchów, trzeba do niej podchodzic bardzo spokojnie i najlepiej żeby znajdowala się, np. pod ścianą, bo na otwartej przestrzeni może uciekać. jak już sie do niej podejdzie, można spokojnie ją podłaskać i wziąć na ręce. to typowa, nakolankowa sunia, cały czas chce być głaskana, ale boi sie nowych miejsc/ludzi i dlatego obawiam się, ze będzie uciekać... tak kobieta mi powiedziała, że myślała, że krecie jest z jakimś panem bo szła za nim w jakiejś odleglości, jednak potem oboje poszli w różne strony. [quote name='MTD']nosz cholera! dopiero wróciłam, byłam na miejscu! :( powiesiłam 30 ogłoszeń między Pilotów, Meissnera i Chałupnika, żałuję, że wzięłam tak mało :([/QUOTE] dziekuję bardzo!!!
-
czy ma ktos może numer do wtatary??? pilnie potrzebuję, zadzwoniła pani, która prawdopodobnie widziała Krecię pół godziny temu na ul. Młyńskiej!!
-
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Noelle replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dlaczego???????? :( -
a z Baksem coraz gorzej..... nie wychodzi z budy, jest osowiały, smutny, stanowczo za chudy, a oprócz tego zaczął BAAAARDZO kuleć na przednią łapkę... dziś nie byliśmy na spacerze służej niż 10 min., nie mogłam go dłużej męczyć, widać, że bolało go strasznie. zgłosiłam to wetom i zaniosłam mu dany przez nich w pasztecie lek przeciwbólowy. jutro prawdopodobnie zrobią mu badania: prześwietlenia, itd. być może to z powodu wieku, a oprócz tego schronisko mu bardzo nie służy, ale jednak pies nie może się męczyć i trzeba działać. tak mi go żal. :( co ja bym dała, żeby te ostatnie chwile spędził w kochającym domu.... :(
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
okazało się, ze Krecia zaginęla 18.10.... biedunia :( co się z nią teraz dzieje... -
Ank@, Surfin Maurycy ma, lecz powoli się kończy. jest podejrzenie, że Maurycy ma nadczynnosć kory nadnerczy (o ile nic nie pochrzaniłam) i chcą mu zrobić na to badania, lecz nie wiadomo, czy dostaną na to pieniądze, bo to takie tanie nie jest. Ank@, myślę, ze powinnaś podejść do wetów i dowiedzieć się dokładnie co i jak, może będzie warto zrobić jakiś bazarek na te badania Wypłosza.
-
bardzo dziękuję, że dzięki Pani Krecia jest w gazecie!! może ktoś wreszcie zadzwoni..... moskaliki, wieeeeeeeeeelkie dzięki, Tobie Ulaa równiez :loveu:
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
faktycznie, również ma ogłoszenie na tablica.pl ;) -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
wydawało mi się, że ktoś to już zrobił, ale nie mogę tego znaleźć na gumtree... jak chcesz Ola, to wstaw, oby się Kreciula znalazła..... -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
okazało się, że ja też nie będę mogła w piątek. musiałabym być w 3 miejscach naraz w jednym czasie, i tak nie wiem co ja zrobię.. byłyśmy dzisiaj szukać Kreci z paoiii i Avaloth, ale uważam, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest rozwieszać jak najwięcej plakatów w Krakowie. -
[quote name='Foksia i Dżekuś']Dziewczyny nie moge odnalesc watku Maxa ,tego co pani wybrala w schronisku z ogloszenia o Sime . Nie pamietam kto sie tym psem opiekowal i kto znim był kiedy pani wybirala psy,a pani chce telefon do tych wolontariuszek ,chociaz jej powiedzilam ,ze nic młode dziewczyny jej nie pomoga. Pani ma z nim problemy od jakiegos czasu demoluje mieszkanie pod ich nie obecnosc ,dalam im tel. do Zuli i proponowalam zbudowanie kojca zeby go tam dawaly kiedy wyjezdzaja ale pani niby sie lituje ze wziela go po to zeby mieszkal w domu , a z drugiej ze kojec jest bardzo drogi( Panstwo bardzo zamozni) Powioedzilam ,ze lepsze takie razwiazanie niz powrot psa do schroniska, i że bardzo by go skrzywdzili.[/QUOTE] CZY MOWA JEST O MOIM UKOCHANYM MAXIE (weteranie z 2003r)???! przecież on nie może wrócić do schroniska!! :O kojec, duża klatka kenelowa, COKOLWIEK tylko nie zwrot psiaka!!!!
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Wroci do schroniska bo ta pani jej nie chce , bo ona myslala,ze beda sobie razem siedziec ,a ona sie bala i chowala sie pod szafke. Lepsze to niz ulica i byle sie tylko znalazła. rozmawiałam dziś przez tel. z tą kobietą, ledwo się powstrzymałam,żeby jej wykrzyczeć co o niej myślę... [quote name='moskaliki']Nie wiem, czy ktoś odebrał z Floriańskiej plakaty ws Kreci proponowane przez asior ? Jeśli nie, to ja dziś późnym wieczorem (ok 21) mogę się wybrać w okolice Pilotów i rozwiesić trochę przygotowanych przez mnie, tzn z 10 kolorowych, a reszta czarno - białe z karteczkami do urwania (podaję nr, kóry tu znalazłam czyli [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]668 289 029 )[/FONT][/FONT]. Albo mogę pomóc w rozwieszaniu tych z Floriańskiej. Proszę o info na komórkę (smskiem) czy jest jeszcze potrzeba : 600 76 99 71 niestety nie wysłałam Asior plakatu i nie odebrałam, bo nie wiem, czy ktoś da radę je rozwiesić? no nie ukrywam, że mam kawałek na Pilotów, a w tym tyg. już nie dam rady tam podjechać, zupełnie mi wyleciało z głowy, że ja przecież w piątek jestem umówiona na wizytę poadopcyjną... jeśli znajdzie się ktoś, kto mógłby te plakaty odebrać z Floriańskiej i przynajmniej część rozwiesić, to proszę pisać- to wyślę plakat Asior. a numer telefonu na plakacie jest do mnie (ten 668 289 029) ;) [quote name='wtatara']rozwieszone są w szkole na Grochowskiej,rozwieszę jeszcze przy almie i na St. ze Skalbmierza dziękuję bardzo!! przy Almie już rozwiesiłyśmy plakat i koło przystanku autobusowego, oraz na ul. Swojskiej i w najbliższej okolicy, jednak tego jest ciągle za mało...
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
dzięki Ank@, wtatara- już przesłałam. -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :) -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Ank@, jeśli umiesz, to zrób taki. My nie umiemy, więc Dominika zrobiła normalny plakat. -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
boję się, że z naszych jutrzejszych poszukiwań nic nie będzie... :( ale musimy sprawdzić... oby się znalazła żywa jak najszybciej. -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
tak, bardzoo dziękujemy, ale jutro nie damy rady ich nawet odebrać, akcja bardzo na szybko, bo jedziemy tam po 15, wczesniej ja nie dam rady, a Avaloth jedzie do schroniska. nie chcemy jej potem szukać po ciemku, bo to nic nie da, a i tak nie mamy za duzo czasu... przejdziemy najblizszą okolicę i dokladnie wszędzie przeszukamy, choc nie znamy tamtych terenow.. jesli poszukiwania nie przyniosą efektow i nikt wczesniej nie będzie chcial rozwiesic ogloszen w okolicach Pilotow, to zrobimy to w piątek + jeszcze raz dokladnie przeszukamy tamtą okolicę. gdyby nas bylo więcej, z 8 chociaz, to moznaby bylo się jakoś rozdzielić, bo we 2 osoby naprawdę ciężko, zwlaszcza, ze naprawdę nie znamy tamtej części Krakowa... -
rozwiesimy na ul. Swojskiej (więcej nie mamy jutro możliwości wydrukować), ale bardzo prosimy o pomoc w plakatowaniu!!
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
my jutro powiesimy plakaty na ul. Swojskiej (więcej nie mamy możliwości wydrukować) i będziemy jej szukać. jak znam Krecię, to myślę bardziej, że zaszyła się w jakimś kącie i tam siedzi. przejść i zobaczyć wg mnie warto mimo wszystko, jednak plakatowanie też jest ważne. -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
jadę z Toba, tak jak Ci już napisałam na fb. Jeśli nic z tego nie wyniknie, to powtórzymy poszukiwania w piątek. -
no jak się znajdzie to wtedy będziemy się kontaktować z właścicielami. ale jak widać są to całkowicie nieodpowiedzialni ludzie.... za chwilę Krecia będzie na stronie chwiladlapupila, musi się znaleźć! jutro ja z Avaloth jadę na poszukiwania Kreci ok. 15, jeśli nic z tego nie wyniknie, powtórzymy poszukiwania w piątek. ona sobie nie poradzi sama :(
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
kurde, piątek to trochę późnawo, byc moze jutro z Avaloth pojdziemy, najwyzej w piatek bedziemy kontynuowac poszukiwania, oby z pozytywnym skutkiem!!! -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Ania, powiedz tylko kiedy,to pójdziemy. dla mnie może być nawet jutro. wydarzenie Kreci na fb, bierzcie udział, udostępniajcie: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=168700253220789&pending&context=create#!/event.php?eid=168700253220789[/URL]