Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. [quote name='AgaG']Napiszcie coś więcej, jaka ona jest. zastanawiam sie, czy w nocy dziś jej tam nie szukać z wellington. ale muszę znać jakieś jej zwyczaje (ja mieszkam 2 osiedla dalej)[/QUOTE] Krecia jest przestraszona, najlepiej wziać jedzenie, bo może być wygłodzona. ogólnie boi się szybkich ruchów, trzeba do niej podchodzic bardzo spokojnie i najlepiej żeby znajdowala się, np. pod ścianą, bo na otwartej przestrzeni może uciekać. jak już sie do niej podejdzie, można spokojnie ją podłaskać i wziąć na ręce. to typowa, nakolankowa sunia, cały czas chce być głaskana, ale boi sie nowych miejsc/ludzi i dlatego obawiam się, ze będzie uciekać... tak kobieta mi powiedziała, że myślała, że krecie jest z jakimś panem bo szła za nim w jakiejś odleglości, jednak potem oboje poszli w różne strony. [quote name='MTD']nosz cholera! dopiero wróciłam, byłam na miejscu! :( powiesiłam 30 ogłoszeń między Pilotów, Meissnera i Chałupnika, żałuję, że wzięłam tak mało :([/QUOTE] dziekuję bardzo!!!
  2. czy ma ktos może numer do wtatary??? pilnie potrzebuję, zadzwoniła pani, która prawdopodobnie widziała Krecię pół godziny temu na ul. Młyńskiej!!
  3. a z Baksem coraz gorzej..... nie wychodzi z budy, jest osowiały, smutny, stanowczo za chudy, a oprócz tego zaczął BAAAARDZO kuleć na przednią łapkę... dziś nie byliśmy na spacerze służej niż 10 min., nie mogłam go dłużej męczyć, widać, że bolało go strasznie. zgłosiłam to wetom i zaniosłam mu dany przez nich w pasztecie lek przeciwbólowy. jutro prawdopodobnie zrobią mu badania: prześwietlenia, itd. być może to z powodu wieku, a oprócz tego schronisko mu bardzo nie służy, ale jednak pies nie może się męczyć i trzeba działać. tak mi go żal. :( co ja bym dała, żeby te ostatnie chwile spędził w kochającym domu.... :(
  4. okazało się, ze Krecia zaginęla 18.10.... biedunia :( co się z nią teraz dzieje...
  5. Ank@, Surfin Maurycy ma, lecz powoli się kończy. jest podejrzenie, że Maurycy ma nadczynnosć kory nadnerczy (o ile nic nie pochrzaniłam) i chcą mu zrobić na to badania, lecz nie wiadomo, czy dostaną na to pieniądze, bo to takie tanie nie jest. Ank@, myślę, ze powinnaś podejść do wetów i dowiedzieć się dokładnie co i jak, może będzie warto zrobić jakiś bazarek na te badania Wypłosza.
  6. widziałam dziś Bertę na Salwatorze na spacerze :loveu: cudooooooowna jest!
  7. bardzo dziękuję, że dzięki Pani Krecia jest w gazecie!! może ktoś wreszcie zadzwoni..... moskaliki, wieeeeeeeeeelkie dzięki, Tobie Ulaa równiez :loveu:
  8. faktycznie, również ma ogłoszenie na tablica.pl ;)
  9. wydawało mi się, że ktoś to już zrobił, ale nie mogę tego znaleźć na gumtree... jak chcesz Ola, to wstaw, oby się Kreciula znalazła.....
  10. okazało się, że ja też nie będę mogła w piątek. musiałabym być w 3 miejscach naraz w jednym czasie, i tak nie wiem co ja zrobię.. byłyśmy dzisiaj szukać Kreci z paoiii i Avaloth, ale uważam, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest rozwieszać jak najwięcej plakatów w Krakowie.
  11. [quote name='Foksia i Dżekuś']Dziewczyny nie moge odnalesc watku Maxa ,tego co pani wybrala w schronisku z ogloszenia o Sime . Nie pamietam kto sie tym psem opiekowal i kto znim był kiedy pani wybirala psy,a pani chce telefon do tych wolontariuszek ,chociaz jej powiedzilam ,ze nic młode dziewczyny jej nie pomoga. Pani ma z nim problemy od jakiegos czasu demoluje mieszkanie pod ich nie obecnosc ,dalam im tel. do Zuli i proponowalam zbudowanie kojca zeby go tam dawaly kiedy wyjezdzaja ale pani niby sie lituje ze wziela go po to zeby mieszkal w domu , a z drugiej ze kojec jest bardzo drogi( Panstwo bardzo zamozni) Powioedzilam ,ze lepsze takie razwiazanie niz powrot psa do schroniska, i że bardzo by go skrzywdzili.[/QUOTE] CZY MOWA JEST O MOIM UKOCHANYM MAXIE (weteranie z 2003r)???! przecież on nie może wrócić do schroniska!! :O kojec, duża klatka kenelowa, COKOLWIEK tylko nie zwrot psiaka!!!!
  12. [quote name='Foksia i Dżekuś']Wroci do schroniska bo ta pani jej nie chce , bo ona myslala,ze beda sobie razem siedziec ,a ona sie bala i chowala sie pod szafke. Lepsze to niz ulica i byle sie tylko znalazła. rozmawiałam dziś przez tel. z tą kobietą, ledwo się powstrzymałam,żeby jej wykrzyczeć co o niej myślę... [quote name='moskaliki']Nie wiem, czy ktoś odebrał z Floriańskiej plakaty ws Kreci proponowane przez asior ? Jeśli nie, to ja dziś późnym wieczorem (ok 21) mogę się wybrać w okolice Pilotów i rozwiesić trochę przygotowanych przez mnie, tzn z 10 kolorowych, a reszta czarno - białe z karteczkami do urwania (podaję nr, kóry tu znalazłam czyli [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]668 289 029 )[/FONT][/FONT]. Albo mogę pomóc w rozwieszaniu tych z Floriańskiej. Proszę o info na komórkę (smskiem) czy jest jeszcze potrzeba : 600 76 99 71 niestety nie wysłałam Asior plakatu i nie odebrałam, bo nie wiem, czy ktoś da radę je rozwiesić? no nie ukrywam, że mam kawałek na Pilotów, a w tym tyg. już nie dam rady tam podjechać, zupełnie mi wyleciało z głowy, że ja przecież w piątek jestem umówiona na wizytę poadopcyjną... jeśli znajdzie się ktoś, kto mógłby te plakaty odebrać z Floriańskiej i przynajmniej część rozwiesić, to proszę pisać- to wyślę plakat Asior. a numer telefonu na plakacie jest do mnie (ten 668 289 029) ;) [quote name='wtatara']rozwieszone są w szkole na Grochowskiej,rozwieszę jeszcze przy almie i na St. ze Skalbmierza dziękuję bardzo!! przy Almie już rozwiesiłyśmy plakat i koło przystanku autobusowego, oraz na ul. Swojskiej i w najbliższej okolicy, jednak tego jest ciągle za mało...
  13. dzięki Ank@, wtatara- już przesłałam.
  14. Ank@, jeśli umiesz, to zrób taki. My nie umiemy, więc Dominika zrobiła normalny plakat.
  15. boję się, że z naszych jutrzejszych poszukiwań nic nie będzie... :( ale musimy sprawdzić... oby się znalazła żywa jak najszybciej.
  16. tak, bardzoo dziękujemy, ale jutro nie damy rady ich nawet odebrać, akcja bardzo na szybko, bo jedziemy tam po 15, wczesniej ja nie dam rady, a Avaloth jedzie do schroniska. nie chcemy jej potem szukać po ciemku, bo to nic nie da, a i tak nie mamy za duzo czasu... przejdziemy najblizszą okolicę i dokladnie wszędzie przeszukamy, choc nie znamy tamtych terenow.. jesli poszukiwania nie przyniosą efektow i nikt wczesniej nie będzie chcial rozwiesic ogloszen w okolicach Pilotow, to zrobimy to w piątek + jeszcze raz dokladnie przeszukamy tamtą okolicę. gdyby nas bylo więcej, z 8 chociaz, to moznaby bylo się jakoś rozdzielić, bo we 2 osoby naprawdę ciężko, zwlaszcza, ze naprawdę nie znamy tamtej części Krakowa...
  17. rozwiesimy na ul. Swojskiej (więcej nie mamy jutro możliwości wydrukować), ale bardzo prosimy o pomoc w plakatowaniu!!
  18. my jutro powiesimy plakaty na ul. Swojskiej (więcej nie mamy możliwości wydrukować) i będziemy jej szukać. jak znam Krecię, to myślę bardziej, że zaszyła się w jakimś kącie i tam siedzi. przejść i zobaczyć wg mnie warto mimo wszystko, jednak plakatowanie też jest ważne.
  19. jadę z Toba, tak jak Ci już napisałam na fb. Jeśli nic z tego nie wyniknie, to powtórzymy poszukiwania w piątek.
  20. no jak się znajdzie to wtedy będziemy się kontaktować z właścicielami. ale jak widać są to całkowicie nieodpowiedzialni ludzie.... za chwilę Krecia będzie na stronie chwiladlapupila, musi się znaleźć! jutro ja z Avaloth jadę na poszukiwania Kreci ok. 15, jeśli nic z tego nie wyniknie, powtórzymy poszukiwania w piątek. ona sobie nie poradzi sama :(
  21. kurde, piątek to trochę późnawo, byc moze jutro z Avaloth pojdziemy, najwyzej w piatek bedziemy kontynuowac poszukiwania, oby z pozytywnym skutkiem!!!
  22. Ania, powiedz tylko kiedy,to pójdziemy. dla mnie może być nawet jutro. wydarzenie Kreci na fb, bierzcie udział, udostępniajcie: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=168700253220789&pending&context=create#!/event.php?eid=168700253220789[/URL]
×
×
  • Create New...