Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. Czy mieszka ktoś może w okolicach Ugorka? Krecia prawdopodobnie była tam dziś widziana. niestety nie ma tam rozwieszonego ani jednego ogłoszenia... w razie czego paoiii ma wydrukowane ogłoszenia, gdyby ktoś mógł na dniach podjechać i porozwieszać, byłabym baaaaaaaardzo wdzięczna... ja mogłabym to zrobić dopiero w sobotę, a do soboty trochę czasu jest :(
  2. [quote name='Ank@']Natalia co z Rodim? Wiadomo już coś - wraca czy ludzie będą z nim pracować? A jak Max?[/QUOTE] dostali numer do P. Ewy Tybury, mam nadzieję, że będą współpracować!! P. Beato, a mieli oddać Maxa??? ja nic o tym nie wiem......
  3. trochę Lady z nowego domu :loveu: : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/ladinka.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2356/ladinka.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/ladissl.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5877/ladissl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/ladyyyyyyyk.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5880/ladyyyyyyyk.jpg[/IMG][/URL]
  4. no wlasnie dlatego się zdziwiłam.. szczerze mówiąc nie mam pojęcia, bo nie wychodzę z nią na spacery tylko inne wolontariuszki, ale raczej nie miała wielkich kołtunów, przynajmniej tak mi się wydaje..
  5. nie mam i raczej nikt nie ma, bo dopiero dzisiaj została ostrzyżona, nawet jej na własne oczy nie widziałam, tylko słyszałam od pracownika. akurat nie miałam czasu podejść, ale jak będę następny raz to chcę ją zobaczyć, bo jestem ciekawa.
  6. [quote name='malawaszka']ooo a druga to była Laila? a coś z adopcji wyszło?[/QUOTE] co do Laili, została dziś ostrzyżona na sznaucera :D choć nie wiem, czy to dobrze, bo jest zimno :(
  7. na Zbycha już są chętni, więc prawdopodobnie niebawem pójdzie do domu ;) edit. a Państwo od Dakoty lub Tayrona są zdecydowani na Tayrona. oby wszystko bylo ok!!! :D
  8. Eustachy zostaje, właściciel mieszkania nie wyraził zgody na jakiegokolwiek psa..............
  9. [quote name='salibinka']Anashar wczoraj pisał mi, że jest Pani, która włączyła się i rozkłada jedzenie i wodę. Anashar, jak masz do tej osoby kontakt, warto poprosić ją, żeby uwzględniła te miejsca. (brama działek, rudera z zapadniętym domem). Dobrze, żebyśmy my wiedzieli też, które to miejsca, wtedy nie będziemy ich mnożyć nadmiernie, tylko kłaść w te same.[/QUOTE] ja mam kontakt, bo Pani dzwoni do mnie wlasciwie codziennie, ale Anashar tez powinien miec. ;)
  10. ogolnie przestraszone psy nie nadają się do domu z dziecmi. ;) a nuka juz tak ma, w przeciwienstwie do Eustasia moglaby zlapac.
  11. ok zrobię, na drugi raz zastanę ich w takiej słodkiej pozycji, jak tylko na czas wyciągnę telefon :) ale jak to zobaczylam pierwszy raz to mie zatkalo, takie to bylo urocze :loveu:
  12. wiem, że Pani, która mieszka tam niedaleko porozstawiała miski z wodą, tylko, że w różnych miejscach. ciągle chodzi i jej szuka. też właśnie o tym pustostanie pomyślałam, tylko tam nawet nie da się za bardzo wejść...
  13. to jest koszmar, 7 psów mam w boksie... nie dam rady chyba... ostatnio ciągle gdy przechodzę przed 17 przez boksy, Maurycy śpi na Czarku, dosłownie- TO JEST DOPIERO GENIALNY WIDOK :evil_lol: warto zobaczyć :loveu:
  14. Eustachy ma również szansę na fajny domek, trzymać kciuki :D
  15. Krecia byla widziana w czwartek na rogu ul. Swojskiej przez młodego faceta, który szedł ze swoim psem.... uważa, że to na pewno Krecia. ona się cały czas tam kręci, kurczę..... :(
  16. no i okazało się, że Dżako pójdzie do super domu do innych ludzi, a ci co dziś przyjechali wzięli Pluta! :multi:
  17. Jezu jak się cieszę :multi: nareszcie Max w domu!!!! :D
  18. taaaaaaaaaaaaaak, tolka ma dom!!!!!! :multi: Paulina zdobyła dla mnie maila do ludzi! ALE SIĘ CIESZĘ!!! co się dzieje, jaka dobra passa!!!!!!!!!!! :D
  19. pani będzie jeszcze do mnie dzwonić, nie jest z Krakowa. przyjedzie zobaczyć Eustasia (jeszcze nie wiem kiedy, ma się ze mną kontaktować) i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to go wezmą. będę o wszystkim informować tu na bieżąco :)
  20. [quote name='Soema']A podchodziła do kogokolwiek z domowników, wolontariuszy, czy pracowników schronu?[/QUOTE] siedziała w kącie i się trzęsła, ale gdy się do niej podeszło w boksie, to po chwili ładowała się na kolanka. :D tylko, że to był boks, a tu jest otwarta przestrzeń...
  21. [quote name='malawaszka']oby tym razem był to NAPRAWDĘ SUPER DOM!!!!!!! :kciuki:[/QUOTE] oby!!! Pani zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie, powiedziałam jej jaki Eustachy jest, bez żadych bajeczek, że to będzie łatwa adopcja - ale pani jak na razie nie zraziła się. :)
  22. trzymam mocno kciuki!!!
  23. pojawiła się szansa na super dom dla Eustachego, może tym razem!!! proszę o trzymanie kciuków!!!
×
×
  • Create New...