-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Czy mieszka ktoś może w okolicach Ugorka? Krecia prawdopodobnie była tam dziś widziana. niestety nie ma tam rozwieszonego ani jednego ogłoszenia... w razie czego paoiii ma wydrukowane ogłoszenia, gdyby ktoś mógł na dniach podjechać i porozwieszać, byłabym baaaaaaaardzo wdzięczna... ja mogłabym to zrobić dopiero w sobotę, a do soboty trochę czasu jest :(
-
trochę Lady z nowego domu :loveu: : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/ladinka.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2356/ladinka.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/ladissl.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5877/ladissl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/ladyyyyyyyk.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5880/ladyyyyyyyk.jpg[/IMG][/URL]
-
no wlasnie dlatego się zdziwiłam.. szczerze mówiąc nie mam pojęcia, bo nie wychodzę z nią na spacery tylko inne wolontariuszki, ale raczej nie miała wielkich kołtunów, przynajmniej tak mi się wydaje..
-
nie mam i raczej nikt nie ma, bo dopiero dzisiaj została ostrzyżona, nawet jej na własne oczy nie widziałam, tylko słyszałam od pracownika. akurat nie miałam czasu podejść, ale jak będę następny raz to chcę ją zobaczyć, bo jestem ciekawa.
-
[quote name='malawaszka']ooo a druga to była Laila? a coś z adopcji wyszło?[/QUOTE] co do Laili, została dziś ostrzyżona na sznaucera :D choć nie wiem, czy to dobrze, bo jest zimno :(
-
na Zbycha już są chętni, więc prawdopodobnie niebawem pójdzie do domu ;) edit. a Państwo od Dakoty lub Tayrona są zdecydowani na Tayrona. oby wszystko bylo ok!!! :D
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Eustachy zostaje, właściciel mieszkania nie wyraził zgody na jakiegokolwiek psa.............. -
[quote name='salibinka']Anashar wczoraj pisał mi, że jest Pani, która włączyła się i rozkłada jedzenie i wodę. Anashar, jak masz do tej osoby kontakt, warto poprosić ją, żeby uwzględniła te miejsca. (brama działek, rudera z zapadniętym domem). Dobrze, żebyśmy my wiedzieli też, które to miejsca, wtedy nie będziemy ich mnożyć nadmiernie, tylko kłaść w te same.[/QUOTE] ja mam kontakt, bo Pani dzwoni do mnie wlasciwie codziennie, ale Anashar tez powinien miec. ;)
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
ogolnie przestraszone psy nie nadają się do domu z dziecmi. ;) a nuka juz tak ma, w przeciwienstwie do Eustasia moglaby zlapac. -
wiem, że Pani, która mieszka tam niedaleko porozstawiała miski z wodą, tylko, że w różnych miejscach. ciągle chodzi i jej szuka. też właśnie o tym pustostanie pomyślałam, tylko tam nawet nie da się za bardzo wejść...
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Eustachy ma również szansę na fajny domek, trzymać kciuki :D -
Krecia byla widziana w czwartek na rogu ul. Swojskiej przez młodego faceta, który szedł ze swoim psem.... uważa, że to na pewno Krecia. ona się cały czas tam kręci, kurczę..... :(
-
no i okazało się, że Dżako pójdzie do super domu do innych ludzi, a ci co dziś przyjechali wzięli Pluta! :multi:
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
taaaaaaaaaaaaaak, tolka ma dom!!!!!! :multi: Paulina zdobyła dla mnie maila do ludzi! ALE SIĘ CIESZĘ!!! co się dzieje, jaka dobra passa!!!!!!!!!!! :D -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
pani będzie jeszcze do mnie dzwonić, nie jest z Krakowa. przyjedzie zobaczyć Eustasia (jeszcze nie wiem kiedy, ma się ze mną kontaktować) i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to go wezmą. będę o wszystkim informować tu na bieżąco :) -
[quote name='Soema']A podchodziła do kogokolwiek z domowników, wolontariuszy, czy pracowników schronu?[/QUOTE] siedziała w kącie i się trzęsła, ale gdy się do niej podeszło w boksie, to po chwili ładowała się na kolanka. :D tylko, że to był boks, a tu jest otwarta przestrzeń...
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']oby tym razem był to NAPRAWDĘ SUPER DOM!!!!!!! :kciuki:[/QUOTE] oby!!! Pani zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie, powiedziałam jej jaki Eustachy jest, bez żadych bajeczek, że to będzie łatwa adopcja - ale pani jak na razie nie zraziła się. :) -
trzymam mocno kciuki!!!
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
pojawiła się szansa na super dom dla Eustachego, może tym razem!!! proszę o trzymanie kciuków!!!