-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
[quote name='b-b']Nadal nikt nie odbiera. Dziewczyny postarajcie się tam dodzwonić bo ja teraz znowu znikam.[/QUOTE] Nikt nie odbiera, na SMS z prośbą o podanie terminu kiedy będzie można zadzwonić nikt nie odpisuje... istna tragifarsa...
-
Dzwoniłam, około 20.00, ale nikt nie odbierał, teraz to już chyba trochę późna pora. Jutro mnie nie ma cały dzień, będę późnym wieczorem na dogo. Jakby się coś wyklarowało, prosiłabym Lili o kontakt SMS - jak już jadę w piątek PKP z Kato to Bielska to może się na coś przydam...
-
I tu pojawia się problem...
-
W piątek będę robić trasę Katowice-BB, pociągiem, więc mogłabym psiaka przewieść. Ale musiałby ktoś tego psiaka mi "dostarczyć" na dworzec PKP, gdzie jadę tuż po 7.00 rano do Bielska. EDIT: O, nie zauważyłam, że Tobie, Lili chodzi o tego drugiego z okolic Cieszyna...:(
-
Ja się np. zapytałam radnego z gminy, będącego w "opozycji" do rządzącej aktualnie pani wójt - tak najszybciej da się program wysępić :P No i owocem sępiostwa jest "Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi". Niech go teraz tylko znajdę, to wstawię....
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Usunęłam Dropsia z podpisu (ot, wydumane wymogi Dogomanii), ale nie z pamięci... Nadzieja umiera ostatnia, trzeba wierzyć że ktoś kiedyś odczyta chip... -
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Jeeeezu, ale wtopa.... i to publicznie xD -
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Właśnie, właśnie... Co to za nieoceniona Cioteczka? :)[/QUOTE] Pewnie chodzi o cioteczkę ewu :) Bo raczej nie o mnie :P -
Tylko że w Polsce są tysiące niezrównoważonych labków na spacerach, a jakoś nikt je nie usypia za scysję z innymi psami. I pomimo tego, że polskie prawo jakie jest takie jest i mało kto przejmuje się konsekwencjami, to jednak - a o tym, droga xxx52 chyba zapomniałaś - w polskich schroniskach nie usypia się psa tylko dlatego, że po miesiącu nie znalazł innego domu. Inaczej pewnie też w Polsce byłoby po kilkanaście psów w schroniskach miejskich. Zawsze znajdą się czarne owce, w każdym środowisku. Nie powiesz, że w Niemczech nie ma psedohodowli poupychanych po piwnicach czy schronisk które de facto nie powinny istnieć.
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, w tych pierwszych boksach. Zauważyłam go dzisiaj dopiero jak wyciągnęłyśmy cały boks na spacer, dziś już zastraszony w budzie siedział... Już pogryziony... Jak będziecie jutro w schronie, zwróćcie uwagę na "piękne" pisemko przylepione na drzwiach szatni... od dyrekcji dla wolontariuszy :( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A dziś w schronisku wypatrzony przeze mnie... podobny do Dropsika psiak, oddany przez właścicieli... Niestety tylko podobny, bez łat na grzbiecie i pysiu... wzrost, uszy... wszystko się zgadza, ale to nie [B]ten[/B] Drops... -
Mogę poszukać suńki, ale nie sama. Jestem w Katowicach - Ligocie, na 14.00 mam zajęcia. Do tego czasu mogę być na dworcu PKP, poszukać tego czarnego psiaczka. Ale jakby ktoś podał więcej szczegółów, czy zaoferował pomoc to nie pogardzę. Mój tel. 796 920 231. Proszę o kontakt jakby co. za 20 minut wyjeżdżam z Ligoty autobusem 12, bezposrednio na dworzec.
-
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Weszłam na chwilkę z uczelnianego komputera... postaram się pod koniec miesiąca o jakieś zaskórniaki dla małej, bo na razie jestem goła i wesoła, z bardzo realną wizją kupna nowego komputera lub karty graficznej :( Bo mój 4-letni dziad odmówił posłuszeństwa... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Maja jest w DT u Agulli, nie chcę pokręcić z kontaktem, dlatego nie podawałam, jak dziewczyny wejdą to uzupełnią dane. -
[quote name='ewunian']Oglądam właśnie "Reportera Polski". Pseudo, którą tu pewnie kojarzą (ta z psiakami na tle fototapety z górami) rozbita. Szczerze powiedziawszy, to ja babę podziwiam za aktorstwo. Swoją drogą, musiała się nieźle postarać, by wywalili ją też ze stowarzyszenia "postyczniowego"...[/QUOTE] Uwaga, uwaga, uwaga, hit dogomanii nam się zapowiada :P Właścicielka wspomnianej "hodowli" zarejestrowała się na dogo i się użala jak to źle zrobili ze SdZ, bo jej, bidnej rencistce pieski odebrali :) (w podforum Okrucieństwo można poczytać wątek).
-
To ta ze słynną w wielu kręgach fototapetą z Tatrami :) Jak już pisałam na innym wątku - trzeba było naprawdę nieźle się postarać, by wylecieć także ze stowarzyszenia "postyczniowego"...
-
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
To wstawiam na jamniczy wątek. Uzupełnijcie tylko tam, do kogo kontakt, bo nie wiem czy na Lili czy Pinczerkę :) Jeśli ma mleko w sutkach jeszcze, może warto zastanowić się nad podaniem Galastopu (nie jestem pewna nazwy). Przynajmniej opuchlizna jej z cyców zejdzie... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Verdana][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Imię: Maja[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Płeć: Suczka Wiek: 7 lat Miejsce: Bielsko-Biała [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Kontakt - podadzą dziewczyny na wątku.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Sterylizacja: Nie Wątek: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241996[/URL][B][FONT=Verdana][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=2] Opis: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][COLOR=#000000]Maja przyszła na świat wiosną 2006r. Trafiła w ręce osoby, która ofiarowała jej to co najcenniejsze dla psiej duszy - uwagę, miłość, ciepło dotyku. Wiodła szczęśliwe psie życie, ciesząc się każdym dniem, będąc oczkiem w głowie swojej opiekunki.[/COLOR] [COLOR=#000000]Dziś Maja ma 7 lat. Kilka tygodni temu jej Opiekunka zmarła. To już był cios dla suni - zwłaszcza, że od zawsze miały tylko siebie...[/COLOR] [COLOR=#000000]Tymczasem okazała się zbędna pozostałym członkom rodziny. Bez zastanowienia odwieźli Majkę do schroniska. Do mokrego, zimnego boksu dzielonego z kilkoma innymi psami. [/COLOR][B]Tak dla Mai, po 7 latach życia u boku człowieka wyglądało Piekło... [/B][COLOR=#000000]Maję odnalazłyśmy zdezorientowaną, wciśniętą w kąt boksu, zupełnie nie rozumiejącą sytuacji, w której się znalazła. Gdzie jej pani? Gdzie jej dotychczasowe życie? Psie serduszko nie potrafiło pojąć, dlaczego nagle to wszystko zniknęło i przyniosło ból... [/COLOR][COLOR=#000000]Maja na szczęście jest już bezpieczna.[/COLOR] [COLOR=#000000]Potrzebujemy jednak Waszej pomocy, aby pomóc jej powrócić do równowagi oraz odnaleźć wyjątkowy dom. [/COLOR][U][B][CENTER]Nie pozwólmy, aby w tej cudownej psiej duszy zgasła nadzieja! [IMG]http://i49.tinypic.com/10gd306.jpg[/IMG][/CENTER] [/B][/U] -
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Pewnie bo lepiej sobie zostawić szczeniaki niż psa w średnim wieku :angryy:[/QUOTE] No, ba, przecież srające wszędzie szczyle, które dopiero czeka nauka czystości itp, to najlepsze co można mieć :P A przecież "starego" psa się nie nauczy nowych rzeczy, według poglądów niektórych oświeconych... Lili, zastanawiam się czy nie wstawić jej na "jamniki w potrzebie". przecież Maja ewidentnie miała gdzieś w "bliskim rodowodzie" jamnika - co widać na tym zdjęciu w pierwszym poście... -
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Jestem u Majki. PS. To nie ciąża urojona, ona miała szczeniaki, tylko osoba oddająca ją do schroniska sobie je zostawiła. Taką informację otrzymałam od "pani Reni". -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Olkusz mam w subskrypcjach (wątek na Dogo) ostatnio były tam nowe zdjęcia psów, Dropiatego nie widziałam. Trzeba też brać pod uwagę, że niektóre gminy mogą mieć podpisaną umowę ze schroniskami nawet na północy Polski... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Trzeba mieć nadzieję, że Dropsiu trafi pewnego dnia na osobę, która pierwsze co zrobi po jego złapaniu, to chwyci za czytnik czipów... Bo o tym nawet ludzie zapominają, nie mówiąc o zgłaszaniu wałęsającego się, czy - o zgrozo - potrąconego psa. W sobotę przybłąkał się do mnie do domu psiak - jork czy inny taki kudłaty... niestety jedyne co wymusiłam na rodzicach (dzięki ci Panie za młodszą siostrę i jej (czasami wkurzającą) umiejętność beku na zawołanie) to to, że nie wywalili go w taki ziąb... Poszłam do lecznicy u nas by sprawdzić stan zdrowia psiaka - wetowi musiałam przypomnieć o czipie. Miał. Okazało się że pies uciekł z Choczni we wtorek... -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Fajna sunieczka... wydaje się taka jakby jamnikowata, może to wina ujęcia? Będę w piątek, i na 50% w sobotę w schronisku, może uda mi się fotografie jej jakieś zrobić.