-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Nie chcem :) cały dzien siedzę przy kompie w pracy... dogo mi wystarczy[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']to jest nas dwie :D[/QUOTE] to nie dramatyzowac ze sie czegos nie wie;) -
3mam za Agenta i za Grace :) I za Indie też :) a i Marako dziś mnie olśniło skąd Twój nick się wział :B-fly:
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']nie panikuj ;)[/QUOTE] hmmmm doszedł do nas ten puder i pół ucha chyba zrobiłam hmmm [url]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/Bru10maj2014/DSC_0134.jpg[/url] przeurocza;) [url]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/Bru10maj2014/DSC_0479.jpg[/url] oko sobie wykolesz;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Zakładaj konto :) To nie jest trudne. Poprowadzimy Cię tam jak co robić gdy już będziesz miała ;)[/QUOTE] zawsze mozesz zajechac na kolejna wizyte :) i wsio Ci pokarze ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']miałaś rację-niepodoba mi się odpowiedź :p[/QUOTE] z galerią wpłynełyśmy... to może keidys po FB będzie szalała Wilcza czy też Kocyk z Uszatkami ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Chora???.....[/QUOTE] tak :( [quote name='zerduszko']Skacowana szczęściara :evil_lol:[/QUOTE] Nie czuję się jak szczęściara... [quote name='3 x']ruskie, jak romana, ukradli foteczki ?[/QUOTE] foteczki sa na telefonie. nie mam siły :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
pieknie się w domku prezentuje :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Szczeniaka???? Aaaaaaaaaaaa znaczy laleczka? oz esz.... a watek ejst ? Kto to szura?? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zerce dziecię cud :) Danyww Gratulujemy ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
ni ma :shake: na grilu byłam wczoraj a teraz w pracy jestem ale cos mi mówi, ze nie długo :splat: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Jaki lew ??? Chałabała przecie!!![/QUOTE] Kurdeeeeeeeeeee no moze i masz rację :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Sama, z tym, że łatwiej wychodzą.Jednak jak pies jest panikarz to samo to, że złapiesz za włosy powoduje darcie się.[/QUOTE] ehhhhhhhhhhhh :( zobaczymy jak będzie kurcze :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
A idz Ty bez Romana wracać! Fredzio Lew fajny ;) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Sandra co piłaś? Do ucha ha ha? Ja mam w żelu, wczoraj wzięłam na palec i po dziąsłach przejechałam[/QUOTE] Patrz no myslę jedno wiem drugie a pisze tzrecie oczywiscie :splat: O dziąsła mi chodziło oczywiście;) [quote name='ania0112']a co do pudru... czekać trzeba 5 do 10 minut - zasypałysmy i po 10 minutch chciałam rwać i duka, dosypałam mu tego więcej i po kolejnych 10 minutach znowu i nic. to ta firma na bank... po prostu na jego waciaki nie działa....[/QUOTE] Hmmmm.... wiecie co... ja tez zamowiłam... ale nie wiem czemu ja stwierdziłam ze on tak sam te włochy wyrwie... znaczy ze ja mam sama wyrywac te kłaki?? ja pitole -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaa duża rzeczka? Znaczy Monika tez się zwodowała aby Furke ratować?:) Ja nie toleruje zatrzasków u większych psów;) p oprostu im nie ufam... chociaż na Idefixie tez zatrzasku nie widze bo ten to parowóz taki ze hej :stupid:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oddycham:obrazic:
-
no nie przetłumaczysz. Na włąśnym psim przykłądem. Tazzman non toper nosił łańcuszek, ale wystarczyło troszkę mu podraznić NIE USZKODZIĆ SKÓRY aby rozdrapywał ucho u nasady czyli przy głowie do krwi i strupów. wiec jeśli zauwazyłas to po strzyżeniu to może byc tak ze sama sobie to zrobiłą.
-
[quote name='wilczy zew']To nie jest pokaleczone maszynka.[/QUOTE] NIe musi byc pokaleczone maszynką. Wystarczy ze lekko zostało zajechane a sama sobie rozdrapała :) Jak pisałam na poczatku Tazzio tak robi sobie...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Sandra wybacz, że to u Ciebie sięrozwinałtemat "mojej" kratki :oops: ale tak wyszło :roll: 3x a kiedy będzie moja???? ja chcę już... napaliłam się, że wreszcie bez stresu będę mogła zabrać edMundka do weta i nad jezioro[/QUOTE] Nie ma problemu ;) Cieszę się Twym szczęściem :) -
[quote name='wilczy zew']Nic jej nie przejdzie z wiekiem. Psa trzeba wychowac. Dobra jest komenda lezec gdy psa tak roznosi aby sie troche wyciszyl. Gdzy biegnie na nas,to dobrze jest zrobic zderzyc sie z psem robiac krok do przodu. [/QUOTE] Założę się, ze Monika próbowała leżeć:razz: bo o zderzeniu pisała ze próbowała - nie działa :lol:
-
[quote name='malawaszka'] a przed chwilą Bella uczyła mnie latać... przebiegła koło mnie i nie wiem co się stało - obudziłam się na ziemi... :mdleje: podcięła mi nogi tak, że rąbnęłam na biodro, łokieć i na... mały paluszek, który zsiniał i spuchł, ale złamany chyba nie jest bo się rusza... tzn ja nim ruszam nie że sam się rusza... masakra jakaś wszystko mnie boli znowu, co za durnota młoda... ona tak się cieszy na mój widok, że nie panuję nad tym kompletnie, a nie witam się z nią, nie wołam - NIC! ja jej nawet nie głaskam bo od razu zaczyna wtedy [B]fisiować[/B] i łapać za ręce i ubranie... odwracanie się tyłem poskutkowało ostatnio tym, że uszczypnęła mnie w dupsko...[/QUOTE] No wiesz :obrazic: Marako ja pierdziele...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O nie :shake: Juleczko żegnaj piesku :-(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
ja tez kupiłam Dentosept A ale kurde mówiłam ze w żelu a jak dotarłam do domu to sie oakzało, ze Pani mi w płynie sprzedała... ale jest w instrukcji obsługi, ze 3 x dziennie na patyczek do ucha i heja :) Ale to nie dla moichdzieki bogu :splat: -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ale ja własnie psize ze urocza jest taka rozczochrana :) "Moje:" obroże wczoraj wysłane rpwnie doleca po weekendzie;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Zobaczylam po ostrzyzeniu,to moze byc od drapania bo ma mniej siersci. Ona tylko sucha karme je wolno reszte wsysa jak odkurzacz.[/QUOTE] Tazzman sobie tak robił p ostrzyzeniu. na nasadzie ucha ze tak powiem. Wystarczyło troszkę mu tak podraznic przy strzyzeniu i sobie rozdrapywał, do krwi bleh No to paste łososiowa np bierzesz i powolutku wyciskasz, ona wylizuje a ty masz czas aby obejrzeć. Powololutko bo ona nie ma sie najesc tylko lizac i sie zająć;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)