-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ogoliłam Tazzmana :mdleje: Nie pokażę :splat: -
[quote name='wilczy zew']Nie widziałam postu :oops: Luzem lata.[/QUOTE] Moze warto jej podpiąć taśme niech lata z taśmą. Zawsze w razie wu można nadepnac na tasme. A Tak jak ona leciiiiiiiii a Ty ja wołaaaaaaaaaaasz a ona Leciiiiiiiiiii i dorywa piłki - nagrody to sie pieknie sama nagradza za nieposluszenstwo
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
3mamy i my :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy jak będzie ;) Nie mówię tak, nie mowię nie :) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']A Tazza weźmiesz?[/QUOTE] Szybciej, ale mi sie nie wydaje abym zjechała do Was :oops: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
No Idefixa jeśli bede jechac nie wezmę. Do każdego psa bedzie startował. -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']buuuahahaha :roflt: padłam :lol: taki jest Dżordż :lol:[/QUOTE] Kochany :iloveyou: -
Wilcza :) Coś dla Ciebie ;) [QUOTE][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Być może będziemy świadkami najpiękniejszego zjawiska astronomicznego tego roku. W sobotni poranek Ziemia przedzierać się będzie przez strumień cząstek pozostawiony w przestrzeni przez kometę 209P/LINEAR.[/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Według specjalistów strumień jest bardzo obfity. Pesymiści zapowiadają ok. 100 meteorów na godzinę. Realiści spodziewają się 200-300, a optymiści liczą nawet na 1000 spadających gwiazd w ciągu godziny.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Maksimum roju Kamelopardalidów spodziewane jest na godzinę 9-10 w sobotę. To dla nas w Polsce za późno ale doświadczenie obserwatorzy meteorów radzą, aby przed wschodem Słońca gdy u nas będzie jeszcze ciemno i tak obserwować północne niebo. Zdarza się, że czas wystąpienia maksimum zmienia się. Dodatkowo mogą pojawić się dodatkowe maksima o których nie wiemy i być może się na nie załapiemy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Kamelopardalidy to rój meteorów "wylatujący" z gwiazdozbioru Żyrafy na północnym niebie. W sobotę, ok. 2:00-4:00 znajdź ciemne miejsce oddalone od świateł miejskich. Połóż się lub usiądź wygodnie i skieruj swój wzrok nad północny horyzont. Omiataj wzrokiem to co widać dookoła gwiazdy polarnej w promieniu kilkudziesięciu stopni (wychylenie głowy w lewo, prawo lub do góry). Kierując się tymi wskazówkami po pewnym czasie z pewnością zobaczysz na niebie "spadającą gwiazdę"! [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Meteory z roju Kamelopardalidów będą wolne i jasne. Szykuje się piękne widowisko. NIE PRZEGAP TEGO! [/FONT][/COLOR] [URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10334476_726858190690095_8531617828939996672_n.jpg[/URL][/QUOTE]
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
może wiecie taka babiczka to se szła i mruczała, że juz ja Ci wnusiu pokaże... :razz: Tak, zarcik mały taki... :scared: -
Bleh! Współczuję wiem jak to jest. Nie puszczasz jej na lince czy tasmie?
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
i ja sie ciesze, ze jesteście :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Noooo cóż zero instynktu samozachowawczego :shake: -
[quote name='ania0112']wiem ze Tazz jest duży ale jakoś taki mi się delikatniejszy wydawał :loveu: No ale już się nie gniewaj - twój to seryjny morderca piłek :cool3: kup mu piłkę lakarską:P nie powinna strzelić :lol:[/QUOTE] Pozory mylą :diabloti: I nie seryjny bo nie kupuję hmmm niepewnych :lol: [quote name='Margi']Sandra u Weszki były takie piłki nie do przegryzienia.Zobacz może ma jeszcze.[/QUOTE] Wiem wiem te z lanej gumy. Mamy takie, ale ich sie nie da tak memlac jak tenisowych :evil_lol:
-
[quote name='ania0112'] Sandra no tazza chyba do amstafa też nie masz co porównywać bo twój Tazz potrafi byc taki delikatny dla fixa a stafka no cóz... kiedyś widziała jak z oponą od przyczepki latała jako zabawką :eviltong:[/QUOTE] Heheh potrafi byc delikatny dla Fixa a niedelikatny do piłek tak ze raz zamknie szczeke i piłka pęka. Chodzi mi o to, ze może trzeba znaleźć taką która wytrzyma zaciskanie nie będzie bardzo twarda bo te od razu moga pękać jak tylko się teko ją zgniecie. I wiesz, ja nie porównuje Idefixa do niej. Tylko dużego psa który jak chce to też potrafi latać z oponą... szarpać się oponą kiedys mu się zdarzyło przy zabawie z ONkiem ale tak na codzien to po co? :lol:
-
ja własnie szukam takiej coby nie dało się prosto zgryźć Tazzman zamyka paszczę miażdząc zębami piłke i zyją :) ale tylko niektóre :diabloti:
-
Wielu kolejnych lat razem :) I oby było tylko lepiej :)
-
[quote name='Pink']Zafiksowanie na jakims punkcie, to umarl w butach i mozna sobie pogwizdac z odwracaniem uwagi. A nawet jak juz sie natyrasz, narobisz, to i tak masz ciagle w czasce swiadomosc, ze moze wylezdz w jakims momencie. I nie wiadomo skad, dlaczego, jaki to mialo powod, zwiazek, sens, ot tak ni z gruszki, ni z pietruszki ... Oskar ostatnio wyzarl mi wielka dziure na srodku w nowym przykryciu na kanapie. Juz dawno nic nie pozarl... i nie to, ze jakas atmosfera byla spieta, czy pies mial stresa, luz-bluz - kapa za 600 zl poszla sie walic :mad:[/QUOTE] Kurde to już nie kupuj takiej drogiej :lol:
-
Skoro zapłaciłaś za piłkę to dlaczego jeszcze im oddałaś swoją? Ja wczoraj w decathlonie kupiłam tenisowa za 3,49. fajna miękka Tazzman memła i nic sie nie dzieje :loveu: Dobra piłka dobra :) Tak to wszystkie pękają po 1 zaciśnięciu szczęk ;) i zółto pomaranczowa łatwiej znaleźć;)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']wz chyba nie dokładnie czytasz :) już była mowa o tym ze Felix moze będzie na zlocie, na mojej liscie która zamieszczałam był wpisany :)[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']aaaaa...........[/QUOTE] heheheheh :evil_lol: -
Piekny pies to spojrzenie ma takie rpzejmujące ;) Wylizywanie smaka zamiast połknięcie ejst dobre;) Z Idefixem na szkoleniu przerabiamy łażę z serkiem śmietankowym :lol:i wielka drewnianą łychą :evil_lol:
-
[quote name='ania0112']pewne w wodzie glony i jakies inne rosliny były i dlatego, nie przejmowałabym się specjalnie :)[/QUOTE] w wodzie z kranu? W deszczu? :lol:
-
[quote name='ania0112']jak czuć glonem to znazy ze mokry jest :P od brokata śmierdzi właśnie szuwarkami... bo wróciliśmy z nad jeziora :)[/QUOTE] nie nie idefix ewidentnie glonem takim znad morza wali jak jest mokry :lol: nie mokrym psem tylko glonem :)