-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']hahahaha Ty Sandra to udana jestes! smutno bo szalał wiercipiętek na spacerze? i to byly szelki a nie łańcuch...[/QUOTE] No były bo mi łatwiej go złapać niz za obróżkę :) I tak mi psizesz ze pomoc ze brudny mokry a Idz Ty ja mam wyobraznie powaloną, najchetniej bym go przytuliła a nie mgoe bo w robocie ejstem :razz: Szelki są do dupy, po ejdnym spacerze całe w błocie masakra do czyszczenia sie nadaja... a obróżki jak nówki ani pół brudu na nich :loveu: -
[quote name='ania0112']te taniochy moga byc chyba tez niebezpieczne co? zatnie sie i będzie ciągle psa raziło albo jakas awaria na wskutek mokrej trawy... ja bym chyba się bała...[/QUOTE] matko boska masakra. :mdleje: Ania Ty to masz dziś wizje normalnie...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']no chyba mi nie powiesz ze wygląda pięknie co? leży na ziemi w d[B]ziwnej pozycji, jest mokry, brudy[/B], szelki dają wrażenie jakby jeszcze coś mu się stało..[B] jakiś łańcuch wplątany, takie pęta no i ten pyszczek wyciągnięty wołający o pomoc[/B].... tylko ogon jakiś taki normalny :evil_lol:[/QUOTE] Ogon szczęśliwy :D I juz mi nie pisz tak bo mi sie go smutno zrobiło kurde :( -
[quote name='zerduszko']Z braku laku i kit dobry :eviltong:[/QUOTE] Ale co jej Zmorka pomoze? nic jej nie pomoże :lol:
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Tazzman z brody to jak z kranu, a jeszcze jak pije to się rozgląda rozchlapując na prawo i lewo. Zalewa pół kuchni i schody... Idefix nic a nic :) A jak ma mokra brodę to wyciera w wykłądzinę ewentualnie w kanape :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']Gdyby wyciąć czarne sznupy to to zdjęcie idealne by nadawało się na jakąs akcje przeciw znęcaniu się nad psami - jest szokujące a pies na nim wygląda jak wykręcona ściera :lol:[/QUOTE] :eek2: :obrazic: -
Hm... jesli zawodza inne metody... to pod nadzorem ja nic do OE nie mam. Do dobrej kosztującej pare stówek obroży elektrycznej bo te wsyztskie inne są nic nie warte. wywalone pieniadze w błoto. Kolezanka miała- po 30 sekundach się wyłączała... i zanim potem się włączyła to juz było po sprawie. Znam osobe która korzysta, rzeczywiscie przynosi efekt ale w momencie jak juz brakło mozliwości. A Tutaj no cóż, trzeba dac czas spróbować linke, łańcuszek, puszkę z czymś a ni od razu to po czym już nic nie ma :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']I to Tazz tak po braciszku chodzi? :lol:[/QUOTE] No Tazz Tazz :) Nie poznałaś? :lol: znaczy nie ejst tak źle :diabloti: I nie "po" a "nad" :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']ale piekny las :loveu: psy też żeby nie było ;) ja dla odmiany myslałam że Fix jest mniejszy :-o ale zwiercony mocno jest[/QUOTE] Fix w tej chwili wazy jakies 11 kilo ale to i tak troskzu przy mało ;) Nie ma co porównywac do zdjęcia jak 4 siedza/leża bo Tazzman sie rozjezdza tam :) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no nie no ściąć to szkoda :lol:[/QUOTE] Heheheheh Durna :D jak amsz sie wsciekac to zetnij. Albo wykop i oddaj koomus ;) Albo gnojowica opryskaj :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha ja nie mogę z tego zdjęcia - biały wycior :lol: jakbym Was nie znała i tylko takie foto zobaczyła to naprawdę mozna się zmartwić co się temu piesku stało :lol:[/QUOTE] Sie wyglebił :evil_lol: Ale nie wiem czy widzisz Tazziowe tylne łapki go omijają :) [quote name='wilczy zew']Fix umaszczenie zmienił :)[/QUOTE] Tia tez chciał być czarnym Duzym sznupem :roll: [quote name='WATACHA']Jakie szkitki ma Tazzik [URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31.0-8/10333539_4260233481076_6283200554832608904_o.jpg[/URL] Fixik cały? [URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10394581_850366344991266_2007277913698278883_n.jpg[/URL] Ania trzymam kciuki[/QUOTE] No Tazz jesczez taką pozycje przyjał durny :lol: Fix oczywiście cały ;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Flokati fajnie :) Wasia to zetnij :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']My wczoraj poszlismy w pole na Taki spokojny spacer, bo chcialam troche zielska na wywar nazbierac - Filip byl wniebowziety, bo mogl spokojnie stac i trawe zrec ale maly *******nik, byl zdezorientowany i nerwowy. "no chodzcie, dlaczego nie idziecie, co tam robicie, trzeba zobaczyc co tam sie dzieje, czas marunujecie, tam napewno jest ciekawiej a wy nic, ruszcie tylki" i tak biegal w te i we wte. Niby juz pobiegl zobaczyc ale tylko troche, bo moze jednak u nas cos ciekawego bedzie ale jednak moze tam zobaczyc i nie wiedzial biedny co zrobic.[/QUOTE] hahahah chciałaś dorbze a biedny się zdenerwował ;) Ania przepraszam dopiero załapałam teraz o co prosiłaś :splat: [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10394581_850366344991266_2007277913698278883_n.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Tak czy tak wypoczynek fajny ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A takz eby nie było wątpliwości IDefix na codzien ma BIAŁE łapy ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']no nic dziwnego, ze fix do prania jak duze nim las wycierały... wstaw to zdjęcie tutaj :)[/QUOTE] Sam sobą wycierał Durnowate Durnoty w bagno poleciały... :shake: Mam zdjecia postarams ie wstawić a tak na szybko prosze : Z FB Właścicielki Dwóch CZarnych ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31.0-8/10333539_4260233481076_6283200554832608904_o.jpg[/IMG] [quote name='marako']Świetny filmik, psy aktywne bardzo mimo upału (może dlatego, że nie codziennie się spotykają w tym zestawie, więc miały atrakcję). No i młode. Jednak moje 2 staruszki już na spacerach raczej chodzą tylko i Hondzie się nudzi odkąd maluchów już nie ma.[/QUOTE] NIe spotykają się to po 1. Po 2 Idefix zawsze ejst aktywny :lol: a po 3 Diorka to chyba z 8 lat ma o ile czegos nie mylę... A po 4 jak się Hondzie nudzi to trzeba jej maluchów :scared: -
Wciagneło Ją normalnie :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No spacerek wyjątkowo udany ;) CHłopaki moje wybiegane, szczesliwe i brudne jak nie powiem co... tj były bo po powrocie Fix zaliczył pranie i płukanie a Tazz samo płukanie :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[url]http://i160.photobucket.com/albums/t193/ania0112/WP_000403_zps4ef2f794.jpg[/url] strach się bac :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Oj przepraszam! [URL]https://www.youtube.com/watch?v=sEX74CavwOw[/URL] -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[url]http://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/027/955/27955411_800.0.jpg/zdjecie.jpg[/url] piekny dywanik ogródkowy masz :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']To jak to z Fixem i z innymi psami jest? Niektóre sa ok?[/QUOTE] No duze i zrównoważone sa ok. Małe i zrównoważone też... o ile nie miaj sie z nimi na ulicy :splat: [quote name='ania0112']właśnie chciałam pytać skąd wziełaś 2 olbrzymy które lbą fiza a co więcej on je? kim jest diora i poker? rodzina od tazza czy jak?[/QUOTE] Poker to młodszy brat Tazza. Ci sami rodzice tylko miot młodszy :) a Diora ejst adoptowana olbrzymka :) [quote name='malawaszka']ech jak Wy nic nie wiecie :evil_lol: a ja siędomyśliłam - na fejsie dopiero później zobaczyłam :lol:[/QUOTE] Heheheheheheeheheh :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie a filmu.... Poker i Diora byli z Wami???? :loveu:[/QUOTE] Już jest ;) Usuwałam głosy moje głupie :lol: I Tak z Pokerem i Diorką byliśmy :loveu: [quote name='wilczy zew']Masz jakieś przecieki :mad:[/QUOTE] Z FB :cool3: [quote name='AnkaG']No trzymajcie kciuki bo Keysi ma 14 lat i widzę, że jak upały to taka niemrawa jest.... No gdzie filmik?[/QUOTE] 3mamy ;) JUż jest ;) [quote name='Pink']Tazzik spoko, paputki mu tylko ciach-ciach i bedzie git . Z czasem bedzie coraz lepiej. Mowisz ze zagarnelas wszystkie eko? ale bedzie pokaz mody .... a te fiolety faktycznie atrakcyjnie wygladaja :loveu: a z Taksowkami to fajna sprawa, bo jak bylam ostatnio na imprezie w Warszawce, to kolezanka mojej kumpelki mowi oooo czy to nie sa przypadkiem Taksowki z dogo?[/QUOTE] Nie wszystkie nie wszystkie :) Super są !! Słuchajcie chłopaki po błocie bagnach a Obróżki nawet sie nie zakurzyły :loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']Sandra nic się nie przejmuj bo: a) ja na bank zrobiłabym jeszcze gorzej :eviltong: b) Tazz nie jest wystawowy więc nie musi być jak od liniki c) najważniejsze ze jem jest leżej a ty juz zaczynasz zwracać sobie koszta :) pytanie brzmi... kiedy kolej fixa?[/QUOTE] No wiesz jakby był wystawiany to bym go nie goliła maszynką :) O własnie własnie - koszta :) Jak najszybciej , własnie wrocilismy z lasu MASAKRA!!!!! [quote name='AnkaG']Umówiłam na jutro wieczorkiem Kisiolkę do dr Kosińskiej na przebadanie serducha. :)[/QUOTE] 3mamy! A jak wspomniałam własnie wrocilismy z lasu ;) W konfiguracji 3 plus jeden :) Znaczy 3 Olbrzymy Czarne i Idefix :) Mały filmik - [video=youtube;sEX74CavwOw]https://www.youtube.com/watch?v=sEX74CavwOw[/video] [URL]https://www.youtube.com/watch?v=sEX74CavwOw[/URL] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oooo Diabeł z niej wylazł :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)