-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']Tak, tak wiem - jak ide do mojej wetki, to zawsze dostaje od niej jakies reklamowe. Ostatnio jak bylismy na szczepieniach, to dostalismy turkusowe ze srebrnymi napisami Dogi-Dog czy cos takiego i mieta pachna :roflt: co to juz ludzie nie wymysla ... ja to kupuje w Biedronie normalna rolke sniadaniowych workow i jest git. Fakt u Ciebie by sie nie sprawdzilo, bo Tazislaw jak narobi, to porzadna pojemnosc worek musi miec ale przy paszczakach starczaja.[/QUOTE] mi koleżanka ostatnio przywlekła różowe w trupie czachy ale nie pachnące... norlanie jej zwróce uwagę;) tj ejdna sztuke mi przyniosła :lol: Ja to musze mieć uszy żeby zawiązać :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']Gratki :multi: bosh, nawet specjalne worki psy dostaly :crazyeye: dobrze, ze moje wsiowe do tego male, to w sniadaniowki sie miesci - jeszcze worki kupowac trzeba by bylo :evil_lol:[/QUOTE] No wszedzie masz do kupienia worki na psie kupki... niektóre są kolorowe i pachnące...s erio :razz: Ja kupuje rolkę 500 szt w makro zwykłych jednorazówek :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Ja tam się nie dziwie, ze Tazzio wygrał. Mina jego tutaj jest fantastyczna, wyraz oczek i ten nochal. :) To szczęśliwy pies jest po prostu. A czemu szczęśliwy? Bo je odpowiednią karmę! ;) Poszalałaś na tej wystawie, ale pewnie ciut taniej było? Anka - zdrówka. :)[/QUOTE] Było taniej i to nie ciut :) Za ciastka 0.9 kilo 10 złotych w internecie po 14 (plus wysyłka) a w stacjonarnym pewnie w ogóle za 18 by były ;) Poza tym ja na wystawe cały rok czekam :) więc raz na rok :knuje: [quote name='3 x']Gratuluję ![/QUOTE] Dzięki ;) -
Pojechał Wojtek? A jak ten Palec?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No wiesz ile psów taka długa tura smaczkowa :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']nie wiem jakie to są te flauszowe? grubsze czy co? ja kocham polarowe bo u nas non stop musi być prane a polarki w kilka minut są suche[/QUOTE] u mnie te kocyki wychdoza wiecznie a tak za 10 zł to mi nie żal nawet jak podra czy trzeba wyrzucic juz;)
-
[quote name='wilczy zew']on jest w łapki [URL]http://www.bitiba.pl/shop/sklep_dla_psa/legowisko_dla_psa/poduszki_koce/381849[/URL][/QUOTE] wilcza dorzucisz pare złotych i kupisz polarowy 130 x 170... w makro selgrosie czy na allegro sa którzy z Ikei kupują - tylko do allegro koszty przesyłki. no chyb ze Ci zalezy aby był w łapki:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']A ja chora i od piątku zaleguje w wyrku... Gratki Sandra za fotkę. Tazzio taki mega zadowolony na niej :)[/QUOTE] Tazzio był rozbawiony :) [quote name='WATACHA']Ja to jeszcze nie gratulowałam więc; [COLOR=#00ff00]GRATULACJE [/COLOR]!:loveu: Najfajniejsze są takie zaskakujące niespodzianki. Ty poszalałaś na wystawie , a ja mam zamiar na allegro :evil_lol: A co to jest to małe,czarne z przodu ? [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/29/1908359_868089419885625_6692496004352919827_nKopiowanie_zpsda7bb021.jpg[/URL] AnkaG zdrowiej szybciutko[/QUOTE] A co na allegro szaleć bedziesz?:) to czarne to worki na psie kupki ;) -
Wilcza ile taki kocyk dla zwierzat w sklepie? z doświadczenia wiem ze za sam dopisek dla zwierzat jest 3x drozej :lol:
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ona jest mniejsza niż Ruda i Piździa... wow -
Pieknie zrobione pieski ;) Pięknie a czym WAsia jak pisałas ze Ci wzieły i padły maszynki? [url]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/Tina%20i%20Mondy%2029%20czerw%202014/DSC_0250.jpg[/url] [COLOR=#1C2722][FONT=Tahoma] znowu mamy Sznaucerkrótkobrody mało rozlewajacy wody ;)[/FONT][/COLOR]
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ona jest niemożliwa :lol: -
[quote name='malawaszka']nie - u missieek, u JOAPG (Asi) był Agent :D[/QUOTE] Ha! Wasia czy Ty and biurkiem masz taką wielką tablicę z informacjami na temat każdego sznupa?:D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ja zadowolona:) JA :lol: -
[quote name='malawaszka']Cygan był u Angeliki :D[/QUOTE] Ojjjjjjjj zesz no :) Ale itak sie ciesze :evil_lol: U JOAGAP znaczy? :razz:
-
[quote name='malawaszka']Dziś do nowego domu pojechał DŻEKULEC!!!!! :laola: już dostałam smsa, że są przeszczęśliwi i że będą go pilnowac jak oka w głowie - ach musi być dobrze :loveu: a tak go wczoraj z Ula odpicowałyśmy :loveu: [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/l/t1.0-9/10489988_798226413542302_7508906998098915105_n.jpg[/IMG][/QUOTE] O ja Cie i Cygan i DZeki???? To u Uli się dwa miejsca zrobiły? Ahhhhh!! SZCZECIA Psiaki:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A ja wczoraj poszłam poszaleć :loveu: POlizłam na wystawę ale żadnych zdjęć psów nie mam... zresztą nawet nie było sznupów bo sznupy w sobote zawsze na krajówce są w lubeiszynie a dzis dopiero w szczecinie ale ja dzis już nie psozłam :0 Za to rozbiłam bank :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/29/984129_869996979694869_8524291999365416365_nKopiowanie_zps5b35ca05.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/29/984129_869996979694869_8524291999365416365_nKopiowanie_zps5b35ca05.jpg[/IMG][/URL] Obkupiłam Chłopaków na mam nadzieję dłuższy czas ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']Tak, tak, paszczaki to tez duzo z miniaturami wzrostowo wspolnego nie maja, dlatego zawsze myslalam, ze Fix-a to wlasnie pod taka znacznie przerosnieta miniature mozna podciagnac. Kto to widzial, zeby miniatury po 38 cm mialy a Hippo to i wiecej moze miec - nawet nie wiem.[/QUOTE] [quote name='AnkaG']Pink dzisiejsze sznupy mini są większe niż kiedyś były... A Fisia widziałam i on wzrostem to taki średniak :)[/QUOTE] Zmierzyłam tą białą Mende i ma jakoś 46 cm w kłębie :) [quote name='ulana']No fakt, że sporo takich mini-wielkoludów widzę. A i na wystawach dużo maluchów w górnej granicy wzrostu... Ja tam wolę mniejsze - w końcu mini to mini, ale co tu robić, kiedy pojawia się taki ciut większy Ildefix i nie można się oprzeć, żeby tu nie zajrzeć do niego czy czego nie zmalował. ;) :)[/QUOTE] Idefix codziennie maluje :lol: I przylizłam w niedziele i sie pochwale na forum też dla AnkiG i 3x :) Jakiś czas temu wysłałam zdjęcie Tazzmana na konkurs firmy O'canis. Na zdjęciu miało być widać wyraz pychola a konkurs nie polegał na zbieraniu lajków więc stwierdziłam czemu nie :) Jakiez było moje zdziwienie gdy dostałam maila od nich ze wygraliśmy :) Tazzman na 30 dni został Ambasadorem na ich światowym profilu na fejsie :) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/29/22222Kopiowanie_zps6ec970b1.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/29/22222Kopiowanie_zps6ec970b1.jpg[/IMG][/URL] Zamienili swoje logo na zdjęcie Tazzia :) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/29/bbKopiowanie_zps70e5cb48.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/29/bbKopiowanie_zps70e5cb48.jpg[/IMG][/URL] Ogólnie firma ma całkiem fajne produkty :) Kangur, bażant, struś, kaczka, koza, jeleń, zając, takie niespotykane smaki :) Ogólnie jestem w szoku, że to Tazzio... takie łądne zdjęcia ludzie powysyłali... widac ze porządnymi aparatami porobili, poobrabiane no profesjonalne no:) A wygrał Tazzman... zdjęcie zrobione telefonem :loveu: Tutaj z nagrodami ;) Poszaleli trzeba im przyznać :) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/29/1908359_868089419885625_6692496004352919827_nKopiowanie_zpsda7bb021.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/29/1908359_868089419885625_6692496004352919827_nKopiowanie_zpsda7bb021.jpg[/IMG][/URL] I jako ciekowostka w paczce były kości strusia ale nie wędzone tylko suszone :) wiec Tazzman mimo, ze delikatny i wędzonych nie moze po tych nie ma żadnych rewolucji :loveu: Chłopaki Moi zachwyceni :) kości mają około 27 cm :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/29/av_01-2Kopiowanie_zpsabd1f167.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/29/av_01-2Kopiowanie_zpsabd1f167.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/29/10449456_870016646359569_2066731869725013007_nKopiowanie_zps8e3c795d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/29/10449456_870016646359569_2066731869725013007_nKopiowanie_zps8e3c795d.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='malawaszka']Sandra sposób jest tylko jeden - musimy zebrać ekipę taką żeby wynająć wszystkie te domki na ogrodzonym terenie :grins: wtedy będa mogli sobie szczekać do woli i nikomu przeszkadzało nie będzie :loveu:[/QUOTE] tylko nam :lol:
-
[quote name='wilczy zew']nabijaj się nabijaj :mad:[/QUOTE] no przeciez się nabija;)
-
[quote name='Pink']Nie ogrodza i maja racje :cool3: wiesz jaki bajzel by sie zrobil jakby przyjechalo paru takich wlascicieli - wystarczy dwoch, ktorzy by nic innego nie robili tylko "spali" a psy luzem za ogrodzeniem na siebie by ujadaly 24 godziny na dobe :evil_lol: A tak jak chca "spac", to psy w domku i spoko.[/QUOTE] No żesz w pewna częśc ciała.... pewnie masz racje... znaczy dla mnie wyjazd nieosiągalny niestety :(
-
Zibuleccccccccc Najpsiejszego ;) [IMG]http://sklep.apet.pl/product_picture/full_size/10da11f5adf4da2d372e794a1bcc7de9.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka']Monika jedź koniecznie - należy Ci się choć parę dni zmiany otoczenia. Ja uwielbiam polskie morze ale poza sezonem. Jeżdżę właściwie co rok, ostatnio mamy takie wypady weekendowe pociągiem, bez psów ale z Dirki też byłam w Pobierowie i było cudnie. Kusi mnie to miejsce bo fajnie wygląda i psio-lubne [URL]http://www.lwiechaty.pl/[/URL][/QUOTE] jejku... jakby jeszcze ogrodzili każdy pojedyńczy domek... to już bym w aucie siedziała... :razz:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']A to musialo mu sie ciutke urosnac, bo jak mowisz ze szkieletor a moj Hippo 11 wazy, to musi byc wyzszy od niego. Tak wlasnie cos mi sie teraz w oczy rzucilo, bo przewaznie, to albo lezace albo siedzace foty ma ... no albo osobno i porownania z duzymi nie ma a teraz prawie jak bialy sredniak wyglada - czad :loveu:[/QUOTE] A to nie on zawsze był większy niz miniatura :) No i on bezowo biały :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']jakim konkursie i kto cie zaskoczył? znow cos na fb?:mad: czy slepa i leniwa jestem i nie doczytałam ?:oops:[/QUOTE] [quote name='AnkaG']Podpisuje się pod przedmówcą ...[/QUOTE] Nie był ona forum będe sie chwalic w niedziele :) [quote name='Pink']Ale sznupow :crazyeye: duzo, duzych sznupow ... tego jednego malego nie licze, bo on juz nie taki maly. Czy mi sie wydaje czy Fix urosl deczko? Jakis taki duzy jest teraz[/QUOTE] Dużo dużych i czarnych :) 3 skubańce ;) A Fix... no wazy 11 kilo i jest szkieletorem... ale chyba juz nie rośnie... a bynajmniej ja nie widzę... chudnie a i owszem ale juz chyba nie rośnie ;)