-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']chłopaki :loveu: Pleciesz juz na bazarek? bo ja pingwina chce!:lol:[/QUOTE] w standardowych kolorach chcesz? :) Takiego jak pokazywałam? To zaraz uplotę :) Właśnie skończyłam od wczoraj się męczyłam.... Pluto wyrósł mi :) Przed zdjeciem z tego plastikowego ustrojstwa... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-21181941Kopiowanie_zpsddc3c5a9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-21181941Kopiowanie_zpsddc3c5a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/loomKopiowanie_zpsa6a1acad.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/loomKopiowanie_zpsa6a1acad.jpg[/IMG][/URL] I Pluto Żaba :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-21184439Kopiowanie_zps60d7ccee.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-21184439Kopiowanie_zps60d7ccee.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
hmmmm ja widzę zdjęcie. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']pomimo tego, że gumki sa mega rażące nie dało się nie zauważyć chłopaków :) niezmiennie marzy mi się wybieganie z nimi Prodziaka ;)[/QUOTE] Tak się tylko upewniam :) Zapraszam do Szczecina :) [quote name='Pink']Super chlopaki :loveu: Fix lepiej wyglada jak ma bardziej zarosnieta mordke - Taki slodziak sie robi odrazu. Tazikowi znowu we wszystkim dobrze, czy zarosniety czy ogolony :cool3: Gumkomania rzadzi hihi[/QUOTE] [quote name='weszka']Tazz bardzo ładnie wygląda - gratuluję postępów fryzjerskich :)[/QUOTE] [quote name='marako']Spojrzenie Tazzika przykuwa wzrok, fajne foty.[/QUOTE] Dzię ku je my :loveu: -
Oj tam :) ładnie wymyslił sobie ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']popatrz tutaj: [URL]http://www.empik.com/zabawki/zabawki-kreatywne/bizuteria,377401,s[/URL] niewiem które to sa te 'Twoje'[/QUOTE] Dziękuję :) A zdjecia Chłopaków widziałaś?:P -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='danyww']5 do 8zł :lol:[/QUOTE] za 300?? [COLOR=#ffffff].................[/COLOR] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Fajnie Tazio obgolony :lol:.Przynajmniej chłodniej będzie chłopakowi.[/QUOTE] No już był niedźwiedź już trzeba było;) [quote name='zerduszko']Też mi się Tazz podoba bardzo![/QUOTE] :loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='danyww']Możesz kupić w EMPIKU. Ja kupiłam w zeszłym tygodniu bo robiłam wnuczce ..ale tylko na szydełku bo tego "krosna" nie mam.:shake: Były też takie gumki "perełkowe" (z takimi kuleczkami)[/QUOTE] OOOO Dzięki ;) a jak cenowo?:) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Czepiasz się szczegółów :P[/QUOTE] Ja tylko doprecyzowywuje :evil_lol: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Naprawdę, nie zorientowałam się :eviltong: [/QUOTE] przeciez pytałam co jest a nie co TO jest :) -
[quote name='WATACHA']Ugotowałam dzisiaj brokuła, w związku z tym, że się śpieszyłam zostawiłam wodę po nim w garnku na kuchni.Potem zapomniałam o tym.Przychodzi Bartek z pracy kręci się kręci, za jakiś czas słyszę "coś niedoprawiona ta zupa". Ja nic tylko się śmieję pod nosem.Po chwili słyszę "wypiłem, ale marna Ci wyszła":evil_lol:[/QUOTE] Nooo cud :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Iiiiiiii doplotłam :lol: Brokatowa :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-17063432jjj_zps34848c68.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-17063432jjj_zps34848c68.jpg[/IMG][/URL] Z wypustkami ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-17063341jjj_zpsa81598fd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-17063341jjj_zpsa81598fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-17063422jjj_zps9bed50aa.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-17063422jjj_zps9bed50aa.jpg[/IMG][/URL] I dla Trzylatki z motylkiem :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-17063527jjj_zps14e84192.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-17063527jjj_zps14e84192.jpg[/IMG][/URL] :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19151433jjj_zpsf8e3b5d3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19151433jjj_zpsf8e3b5d3.jpg[/IMG][/URL] I jaki zadowolony ;) Mam fotki Tazzia z oczami ;) I minkami :P [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-20121701jjj_zpse25b1a43.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-20121701jjj_zpse25b1a43.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-20121719jjj_zps52e2e16a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-20121719jjj_zps52e2e16a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-20121729jjj_zps2b11e6ed.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-20121729jjj_zps2b11e6ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-20121716jjj_zps9b283769.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-20121716jjj_zps9b283769.jpg[/IMG][/URL] :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazzio już był niedźwiedziem więc w piątek go wykąpałam a wczoraj ogoliłam... Mam wrazenie ze tera poszło mi szybciej... i lepiej :lol: Gorzej z uwoecznieniem tego ... :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19135209jjj_zps203b61c6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19135209jjj_zps203b61c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19135216jjj_zps26d50ea9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19135216jjj_zps26d50ea9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19135325jjj_zps6d27c792.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19135325jjj_zps6d27c792.jpg[/IMG][/URL] Idefix ukradł fote ;)\ [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19135344jjj_zps160bfe8c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19135344jjj_zps160bfe8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19151424jjj_zps1888b936.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19151424jjj_zps1888b936.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Kurde szukałam po necie nie moge znaleźć szarych gumek.... Zesz w pewną częśc ciała... -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Pogryziona ręka[/QUOTE] Noż przecież widzę.... :razz: Hormony to jednak straszliwa broń :shake: -
[quote name='AnkaG']Super wieści o psiakach :)[/QUOTE] Piekne podsumowanie :) Zgadzam się :)
-
[url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Kocyk/DSC_7880.jpg[/url] Jaki uśmiechnięty pychol :loveu:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry'][URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/10555045_736571396402609_1260419746_n.jpg?oh=48dee43c13bca8eb766a925ca8fe3dd0&oe=53CBB7D7&__gda__=1405869303_674a19127602ac4d68af867346c18a1a[/URL] Iwanek :loveu:[/QUOTE] ojej... co jest?? -
[quote name='malawaszka']tak dokładnie - sprzedaję go za pińcet na reproduktora do pseudohodowli DONków :grins:[/QUOTE] Tylko za 500?? :eek2: Taki ladny!! Daliby by ze 1500 :razz:
-
[quote name='ania0112']Żeby to człowiek musiał wchodzić na fb żeby się dowiedzieć taki newsów... Duszek leci jutro do nowego domku! Pepsi jedzie jutro do nowego domku! Fado jedzie jutro do nowego domku! Kochane psiaki szczęścia! Pysia, Monika i Marako jesteście najlepsze![/QUOTE] Właśnie!!!! az normalnie nie wiem c zy dziś nie 1 kwietnia :)
-
[quote name='ulana']Za życzonka nie dziękuję. ;) [/QUOTE] Szczerze to można :) 3 dni w trzcinach? wow....
-
Uuuuuuuua prawie miesiąc!!!! Zazdraszczamy i życzymy cudowności ;) i dobrych wiatrów :)
-
[quote name='ulana']Określenie 'nr 1 i nr 2' sugeruje właśnie taki odbiór. :)[/QUOTE] Zgadzam się. Nawet napisałam wcześniej posta ale chyba zapomniałam wysłać....