Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Oj Futrzaczku... Może coś się zmieniło u Ciebie? takie masz śliczne oczęta, za serce łapią ehhh pokaż się może
  2. [quote name='Fides79']piękny refleksyjny opis stada :p gdyby Twoje czarne kudłacze mogły to przeczytać z pewnością były by dumne i jednocześnie wzruszone :fadein:[/QUOTE] Popieram :)
  3. Ja też postaram się pomóc. Ale raczej w połowie października heh, śliczna dziewczynka.
  4. [quote name='eria'] Ale daniele nie zmieniają na zimę futra na białe. One albo rodzą się białe i takie zostają, albo rodzą się kolorowe i takie zostają ;) Mamy w parku jedną białą łanię. Jak się tam wybiorę to postaram się obfocić . Mnie się zdecydowanie najbardziej podoba ta ciemna wersja: [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8287258.jpg[/URL] [/QUOTE] Hmmm, przyznam się szczerze, że dałabym się pokroić, że jednak zmieniają... :eviltong: Nieważne ;) Lubię białe zwierzęta :loveu: Chociaż na takowe nigdy bym sie nie zdecydowała ze względu na uporczywą pielęgnację, ehh I jeśli mogę to ja zdecydowanie poproszę :modla: :p
  5. I ja poprosze w imieniu suni...
  6. [quote name='eria']Do czesania brody to ja polecam ludzki GlissKur - płynny jedwab ;) Używałam u Kreosia do każdego czesania, broda była potem mięciutka i puszysta, a do tego nie śmierdziała hihiih Duma moja [url]http://i55.tinypic.com/2rwwdao.jpg[/url][/QUOTE] Hu broda jak się patrzy :) My mamy strąki :( Staram się coś z tym zrobić ehh
  7. Ha wiedziałam, że czytałam ;) I zgadzam się z Tobą:)
  8. hmmm jakiś czas temu czytałam o tym, że prowokowanie psa (obcego) do ataku jest karalne. Niestety nie pamiętam w którym "kodeksie" to było ;/ Słyszał o tym ktoś jeszcze?
  9. Śliczne zdjęcia z FOXI z jesienną ekhm dekoracją(przepraszam, mam stopor intelektualny) A Daniele białe zimowe tez będą?:cool3::cool3: Ja bardzo proszę, bardzo je lubię w białym wydaniu :) Pozdrawiam serdecznie :)
  10. Ahhhhhh, chwilkę mnie nie było a tutaj tyle zdjęć :razz: Nasze piękne polskie zimne morze? Takie widoki, no przyznam się, że kolory chwilowo powalające, że aż oczy przecierałam czy aby na pewno to Bałtyk :crazyeye::crazyeye: Motylek żabka i słonecznik ahhh zwłaszcza ta żabka (jakoś lubię nie wiem czemu żabki ale tylko żywe brr) [quote name='jambi_'] im więcej zażywa kąpieli w słońcu tym więcej partii ma zrudziałych - bywało, że nie tylko wąsy, brodzie, ale i łapy - zwłaszcza przednie mnie się wydaje, że one, te czarne maja tak w większości ;) [/QUOTE] Mam to samo :) Tj futro moje ma nie ja :eviltong: a w sumie to ja latem tez troszkę :lol: Tylko on mi rudzieje jeszcze hmmm od zewnętrznej strony oka taki kawałek 1cm :cool1: I firanka pod brzuchem... Nie wiem jak to się dzieje. I Powstaje trocolor, bo do tego bardzo dużo ma siwych na ogonie i grzbiecie. A ja nie wyrywam bo i po co skoro nikt go nie ocenia :eviltong: Chociaż w sumie właśnie mnie denerwuje bo zostaliśmy sami na weekend a ten się zrywa co jakieś 30-45 minut i ujada jakby się ktoś włamywał a ja na zawał schodzę, ehhh (I po co oglądałam ten wczorajszy film? :placz::placz:) Sadystyczne zapędy właścicieli domowych kotów nie skomentuje bom zatkana :roll: Pozdrawiamy :)
  11. Na Twoim zdjęciu moja ulica wygląda tak ładnie :evil_lol::evil_lol: Niezapomniany spacer heh :mad:
  12. Ahhhh ile zwierząt kochanych futrowych, sierściowych i wogule :) Śliczny teren macie ;) Pozdrawiam
  13. Oczywiście przy rzepach, liściach, mchach itp to krótka lepsza ;) Tazz to mój pierwszy sznaucer także dla mnie wszystko jest nowe. Zresztą można to zaobserwowac oglądając brodę Tazza - w strasznym stanie jest ehhh nie moge sobie z nią poradzić. Ja się własnie zastanawiam kiedy przed zimą futro usunąć aby nie byc zmuszoną robić to w środku zimy bo się pewnie menda przeziębi :(
  14. Tak to jest jak się ma mieszane uczucia odnośnie jakiejś sprawy :) Ale to chyba dobry przykład jak się pisze dużo i jednocześnie nic :evil_lol: Hmmm nie wiem jak wyjaśnić to co czułam. Jak jest bezpośrednio po fryzjerze to jest taki ładny wychuchany i taki hmmm elegancki :cool3: Że az jak ide z nim na spacer to mam wrażenie żem nie godna :eviltong: A jadąc na wieś miałam świadomość obecności dwóch piesów na łańcuchu i do tego jeden trochę hmmm kudłaty i poplatany... Ehhh nie ważne :lol: Futro już zarosło :eviltong:
  15. A do kiedy ma opłacony ten hotelik? Może by zmienić temat? Wróciła, jest w hoteliku ale bez pomocy wróci na ulicę :-(
  16. Pomocy pomocy, jeden dzionek 8 złoty.
  17. [quote name='jambi_'] a to ostatnie ujęcie to po bagienku czy konsumpcji? :evil_lol:[/QUOTE] To ostatnie już po tarzaniu zjadaniu i po wyschnięciu. To było kopanie wielkiego doła wraz z zaprószaniem sobie i tak wiecznie zaprószanych oczu i moim zawałem ;) A dołek kopany wraz z kumplem- Dołkiem :) [quote name='eria']uwielbiam takie zdjęcia, jak to wspólne po prawej , oddające więź ;)[/QUOTE] Tak zdecydowanie to zdjęcie oddaje więź między Futrem a saszetką z żarciem na moim pasie :evil_lol::evil_lol: [quote name='Tekla64']witajcie wiele mi to przypomnialo ,rok temu tyz sie tak cieszylam ze wsiego co mialo wspolnego z Dona[ tez ze Szczecina se ja przywiezlismy hihihi] ale ja protestuje , czemuz to z eleganckim psem nie mozna do gnoju sian itd , znaczy na wies??? moje staram sie caly czas utrzymywac eleganckie!!!! mimo ze codziennie maja z sianem i cala ta reszta do czynienia!!!! ale fakt ja tne je maszynka , zwlaszcza Done bo ja by byla eligancka to co dwa tygodnie bym musiala hihihi. berdzo mi sie Tazz podoba i jesli moge bede czesciej zgladala[/QUOTE] Witamy tekla64 :) Już wyjaśniam. Prawdą ponad wszelką prawdę jest to, że ja wolę jak Futro ma futro ;) Znaczy zarośnięty jest. Taki jak teraz (zdjęcia wyżej) :cool3::cool3: I pewnie stąd się wzięło, że było mi hmmm głupio to za duże słowo ale może trochę niezręcznie, za bardzo się tym nie przejmowałam i się z tego śmiałam ale było mi dziwnie ;) gdyby nie lato i te wszystkie fajne rzeczy wczepiające się w sierść to pewnie bym się nie zdecydowała :oops: :eviltong: Wolę jak Futro ma futro i jest kudłate, ale to oczywiście tylko moje zdanie :) No i Oczywiście zapraszamy i będzie nam bardzo miło w związku z zaglądaniem :multi:
  18. Zdjęcia dzięki uprzejmości Kataramy ;) Wizja tfoorcza moja :) Pełen zaskoczenia spacerek, zaliczona kąpiel w bagienku, tarzanie połączone z konsumpcją końskiej kupy i trochę posłuszeństwa :) [IMG]http://img534.imageshack.us/i/spac.jpg/[/IMG][IMG]http://img534.imageshack.us/i/spac.jpg/[/IMG][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5729/spacp.jpg[/IMG] I dobranoc i idę spać ;)
  19. Ja i tak już muszę chyba. W Szczecinie chyba trzeba w kagańcu... Chodziło mi o to, iż jak czytałam już powstała teoria, że pies nie był na smyczy, chodził luzem. A skoro to nie prawda postanowiła sprawę sprostować :)
  20. No proszę, pojawiła się przez przypadek :P Dobre. Dobrze, że się zrehabilitują chociaż można się było tego spodziewać.
  21. Ale przeciez ten pies był na smyczy. W artykule z pierwszego postu wyraźnie jest napisane, że: "Kobieta broni się: zwierzę było na smyczy, a chłopca nikt nie pilnował." Pies nie miał kagańca (wg artykułu): "Na dodatek pies nie ma kagańca - mówi Łukasz Zatorski, ojciec chłopca." Ale wg policji: "Rzecznik policji tłumaczy, że owczarek niemiecki nie musi mieć kagańca. - Zgodnie z przepisami nie jest to pies rasy uznanej za niebezpieczną, więc może spacerować z właścicielem na smyczy albo w kagańcu" Więc wg artykułu na którym się cała dyskusja opierała pies był na smyczy A właścicielka nie była prawnie zmuszona do prowadzenia psa w kagańcu. No chyba, że ktoś ma inne informacje.
  22. Ja jestem :) Oczka otwarte mam i czekam
×
×
  • Create New...