-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='DominikaAnna'] Hehe, to u niej chyba zima cały rok trwa :D[/QUOTE] E tam trzeba dbac o siebie i nie dac się zaskoczyć zimie :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Tekla64'] ina z ta krowa i wlasnym mlekiem to moze byc kicha.... ten co ma takowe to nie bardzo bym polecala a reszta to w zasadzie te rolniki inaczej , juz nawet kur na wsi malo, takich malych stadek mam na mysli wies nam sie europeizuje i nie wiem czy to takie calkiem dobre choc napewno ekonomiczne[/QUOTE] I to jest wielki ból dla mnie... Kiedyś z 10 at temu dobre na pewno na ulice moja przyjezdzał pan z bankami mleka ehhh i można było kupic... teraz to nawet jak na wieś pojechałam specjalnie zaznaczam i szukałam krów to nawet jak znalazłam to ludzie nie sa chętni... Ja wiem, że mogli pomyslec, że ja z sanepidu czy coś... Ale ja nawet proponowałam, ze ja na miejscu wypiję... Żadnego wyworzenia mleka nic... To ludzie mi takie dosłownie bzdety wciskali, że mi (zootechnikowi) włosy deba stawały... :crazyeye::crazyeye: W każdym razie walnełam chyba z 200 km a mleka nawet nie powąchałam:placz::placz::placz: A nawet mi głupie myśli przychodziły do głowy, że może się podkradne do krów na pastwiskach i sama sobie węzmę:diabloti: Ale nie zrobiłam tego:razz: A co do kotów to i ja moge mieć problem.. Bo jak uciekają to sa fajne... Tak jak nie cuiekają to w porządku, zreszta u weta kiedyś kot się ocierał o łapy Tazziora:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miałam zawał hehehe
-
[quote name='Spanielkaaa']:D Patrzała na moja rękę. ;)[/QUOTE] jej to może jej tak nie rób :D
-
[url]http://img843.imageshack.us/img843/3315/dscf0629m.jpg[/url] Hhehehe jakie oko... Ona już chyba nie chce zdjęc :D
-
[quote name='DominikaAnna'] Hehe coś duża ta żaba i grubawa trochę :evil_lol:[/QUOTE] E tam :) Na zime zapasy zrobiła;)
-
Bo ja ogólnie ostatnio się podejrzanie ciekawa swiata zrobiłam... :)
-
[quote name='klaudusia0219'][B]Santha[/B]banerekkk jest !! :) [/QUOTE] Widze :) I napisałam o tym :D Wczoraj o 22.13 :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Natula']widze taki ładny banerek , wchodze oglądać to zaśnieżone futro a tu nie ma zdjęć :razz: na tych z paru stron wstecz wygląda jak moja Amelka teraz :D normalnie identycznie (ona to czarny terier, tylko ma 7 mies i zgolona na sznupka jest teraz wiec gabarytowo i z wygladu przypomina ) śliczne futerko :loveu: bede wpadać częściej[/QUOTE] Dziekujemy:) Zdjęć chwilowo nie ma bo już ze sniegu dużo nie zostało sam lod ichlapa, okropieństwo brrrr -
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
Witam. 4 strony galerii ale zawartość spora. Przykro mi w związku ze stratą dwóch psiaków... Teriery świetne :) [url]http://www.fothost.pl/upload/09/32/ceb1cff5.jpg[/url] hyhy ilez miał ten szczeniaczek?:D Pozdrawiam, miziam psiaki i zapowiadam nastepną wizytę;)- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[URL]http://img132.imageshack.us/img132/6826/dscn4530n.jpg[/URL] Połozyłaś się do robienia zdjęć? :razz:
-
[quote name='eria']nie żartuj !!!! jak to ??????????????? czyżby jakieś sprostowanie napisali do pomyłki kalendarzowej ?[/QUOTE] Hehhe Foxi sie zaczeła ujawniac a Pani o tym nic nie wie... Normlanie się rozbrykała Foxsiasta:) [quote name='Fides79']nie bede się tłumaczyć z tego niedoczytania :oops::eviltong: pozostawmy to bez komentarza[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3::cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oka :lol:
-
[quote name='Spanielkaaa']I znowu po 24 ;) [/QUOTE] A bo ja tak mam, że nie moge zasnąć:) Zreztą co się dziwić siedząc przed kompem :D
-
[quote name='Kama & Diana'] A w zoo to i byłam nie raz :p Dziękuje.[/QUOTE] Legowisko kupowac :D
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/009.jpg[/url] jakie duże oczyska :) I widac je wogule :) U Taza nigdy oczu nie ma ehhh tj są ale pod katem:)
-
[quote name='jambi']no ja chętnie, ino trzeba poczekac na jakieś lepsze pogodowo czasy, cieplejsze dni ;)[/QUOTE] Ja też chętnie bym odpoczeła od tego syfu w mieście... A jeszcze jesli masz w okoicy jakiegos gospodarza z dojna krową to już wogule szał dla mnie bedzie :) A tak z ciekawości się zapytam, jak Toja Sfora reaguje na przyjezne psiska?
-
[quote name='Fides79']jambi [INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Fides79[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16091187#post16091187"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] a co do dojazdu, to ja chyba na miotle bym musiała przylecieć :evil_lol: [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16091526#post16091526"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Fides przecież nic nie stoi na przeszkodzie :evil_lol::evil_lol: buahahahahahahaaaa.... :roflt: saththa.... rządzisz! :roflt: :nono: co za złośliwe babsztyle :eviltong::obrazic: [/INDENT][/QUOTE] Złośliwe czy nie... Ważne, że już masz transport załatwiony :D
-
[url]http://images49.fotosik.pl/522/ad86e15ff08fe147med.jpg[/url] Znalazłam futrzastą żabę na dywanie :)
-
[quote name='Spanielkaaa']Witamy :loveu::loveu: Dziękujemy za komentarz [/QUOTE] A prosze i również się witam... Znowu :)
-
Ha, ja tez zrozumiałam, ze w zoo byłaś:) Legowisko fajne, i fajne kolorki;)
-
[quote name='Fides79']hmmm zboczone?? toż to czysta miłość i troska o małą psią popierdułkę:loveu:[/QUOTE] Nie zboczone...:cool3::cool3: tylko zaborcze :lol:
-
[quote name='Fides79']taaa trza mieć z czego :roll: a co do dojazdu, to ja chyba na miotle bym musiała przylecieć :evil_lol:[/QUOTE] Fides przecież nic nie stoi na przeszkodzie :evil_lol::evil_lol:
-
Juhu :) [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Zdjcie0798.jpg[/url] hyhy oczka jeszcze widac :) A co do banerka to się udałO:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']ale ja robiłam tak jak w instrukcjach 1000 razy i nic :shake: ja nie wiem moze hmmm...:hmmmm:[/QUOTE] [quote name='klaudusia0219']udało się? ;-)[/QUOTE] Udało:) wystarczyło 1001 raz spróbować :) -
[url]http://img515.imageshack.us/img515/1164/dscf0584d.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jaki nosek:loveu::loveu: