-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='klaudusia0219']grrr.... ten kabel to mi chyba na złość robi :shake::shake:[/QUOTE] Takia własnie mentalnośc rzeczy martwych jest. Lezy gdzies na wierzchu i się z Ciebie smieje pewnie heh;) Ale jak Cie to pocieszyto Ci cos napiszę-opowiem:) Mam tendencję do gubienia pendrive'ów.. Pierszego zgubiłam p oroku czasu, dostałam nastepnego, zbiegło się to w zcasie przyjscia Tazza do domku i któregos pieknego dnia wyciagnełam mu tego pendrve'a z pyska. A nalezy zaznaczyć, że o n nie był mały tylko w formie gumowej bransoletki na reę koloru niebieskiego. Po wyciagnieciu go z pyska tazza schowałam go gdzieś wysoko aby pies już nie znalazł... I Tak pendrive nr2 zaginął w akcji... Mimo najszczerszych prób nie mogłam go znaleźć... Kupiłam pendrive nr3... naprzyczepiałam do niego smyczy różnego rodzau, grubości i koloru coby go nie zgubić przypadkiem... Nie zgubiłam... ale Tazzior go dorwał... uratowałam, pendrive mimo sladów zebów działał... Myślę sobie uratowany :D Po jakims miesiącu się zepsuł... Szlag mnie trafił ponowiłam poszukiwania poprzednich dwóch-bez skutku... Kupiłam pendrive nr 4... tego mam do dzis :D Ale ale na tym moja historia się nie kończy gdyz nawet miesiąc nie minął od zakupu- pewnego pieknego dnia zaglądam na półkę z czasopismami... a tam no prosze jest mój niebieski pendrive nr2... lezy sobie spokojnie i się uśmiecha... Nie musze wspominać, ze sprawdzałam tak z 10 milionów razy? No to mam dwa pendrive'y :D Pare dni po cudownym odnalezieniu nr2... zadzwonił mój wujek który przejął po mnie samochód... Z cudownymi wiadomościami, że ma cos mojego... Pendrive nr 1 się znalazł... I w ten spsób mam 3 pendrive'y... Nr 1,2 i 4... Koniec świata :D Szukaj kabla... Albo kup nowy a stary na pewno się znajdzie :D Ahhh trochę mi to miejsca zajeło;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']jejku czyzbys zle zrozumiala moje slowa???? ja mialam na mysli bys zawsze byla w takiej euforii, zawsze tak zadowolona i szczesliwa!!!!! to mialy byc zyczenia na zas, dobre zyczenia na zas dlugie wspolne lata!!!! co do wyboru nigdy nie kwestionowalam ze ci sie tak zdarzylo, poza tym wiem jak bardzo go kochasz i sie z niego cieszysz!!! sorki jesli sie zle , niezrozumiale wyrazilam!![/QUOTE] Nie nie :) Może ja tez źle napisałam :) W każdym razie mimo, że prawdziwie to napisałam tak trochę z przymróżeniem oka :) Chociaż może miało w tym udział to, że czesto sie zdarza wśród moich "znajomych", że się w głowe pukają i pytają czy nie żałuje i wogule, że jak to ze młoda a się wpakowałam na lata... W każdym razie Teklo nie odebrałam twych słów jako przytyk:) Chyba po prosty się wyraziłam zapobiegawczo :) EDIT A my już rok temu do domku jedziemy RAZEM :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']no to brawo :klacz: gratulacje :lol: Tazz prawie nic się nie zmienił ;)[/QUOTE] Prawie :D [quote name='malawaszka']nooo to jeszcze 100 lat razem :laola:[/QUOTE] Dziękujemy :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Szczylek bez oczu :D I zawsze będe mowić tak. Bo pomimo tego jak czasem doprowadza mnie do pasji szewskiej i mam ochote włosy z głowy rwać... To on zawsze będzie mój, kochany i wychuchany chociaż menda czarna :D To był mój przemyślany wybór i tak jak rok temu tak i teraz jestem pewna, że chcę aby przy mnie pozostał do końca :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ahhh wiecie dziś szczęśliwy dzień :) Równo rok temu i 4 godziny później Tazzman był już Tazzmanem a nie Etonem i był MÓJ :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: I jest MÓJ do dziś :) okragły roczek Ahhhhh :multi::multi::multi: Pamietacie? [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00231.jpg[/IMG] A dziś wygląda tak: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/leb1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/leb.jpg[/IMG] MÓj czarnuszek, móje kochane wredne czarne psisko :loveu::loveu::loveu::loveu: Ahhhhhhhhhhhh FUTRO MOJE :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Doginka']Chociaż nie lubię ptaszydeł, to ta czarna kurka z rudą szyjką jest śliczna:loveu: Szkoda tych kffiatuszkóffffff, co to zimę z wiosną pomyliły, bo jeszcze mrozy mają wrócić i kwiecień ma być zaśnieżony i mroźny, tak, że na święta wielkanocne będzie można na narty się wybrać;-)[/QUOTE] O cholera... :mdleje::mdleje::mdleje:Musze jechac do castoramy po sól i po piach... :mdleje::mdleje::mdleje:
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1171057.jpg[/url] ahhh jak zielono :) A Foxi jak zwykle niezwykła :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6525.jpg[/url] hahaha super fotka!!!![/QUOTE] Przekazane autorowi i modelowi :D Dziekują :D -
[quote name='klaudusia0219']późno jest ... mój mózg pracuje na zwolnionych obrotach :lol::lol::lol:[/QUOTE] Ty sie nie wymiguj tylko szukaj:) Ja dlatego życze konsekwencji i cierpliwości-DUŻO :) Ja z każdym dniem odkrywałam coraz to nowe pokłady cierpliwości do smarkacza:) I musze przyznać, że jak się tak zasnanawiam to kurde normalnie w szoku jestem, że i pies i ja mamy zdrowe zmysły :D Ale najbardziej dał mi się w kość w 10 miesiącu... potem jak rok miał... i jak 6 miesięcy miał... Hmm dużo tego :D W sumie to wiecznie mi menda czarna za skóre zachodziła :) Ahhh szczeniaczki sa słodkie i kochane... ale u kogoś :evil_lol::evil_lol: Więc szukaj kabla i dawaj zdjęcia :razz::razz:
-
A no Tazzman miał ograniczony. Po tygodniu albo półtora jak nam pozwolili iść na kwadrans na wybieg to krwiak się zrobił. On miał bardzo npuchniętą moszne normalnie jakby jajka dalej były. I stan zapalny się robił heh. Ale skoro tekli mogły gadać to ja już sama nie wiem:) Zapytaj weta najlepiej;) A co do metody raz niech ma, to ja tez nie polecam. Jak juz raz zazna to juz wogule abstrakcja będzie... zresztą co tu mówić dużo, nawet reproduktory sa kastrowane tak mi moi powiedzieli (wet i hodowca w 1:)) na "starość"
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']u nas odwilż ciąle :shake: ale dzisiaj nam pogoda zrobiła niespodziewanke i cały dzień świeciło przepiękne słońce i było ciepło prawie ja na wiosne :loveu:[/QUOTE] Tylko nie mów gło,sno o tej wiośnie bo już wogule Tazza nie wyciągne z tej wody :D -
Ta ruda koleżanka to rozumiem, że ten wiewiór :D Ahhh przy tym polownaniu zdjęcie genialne;)
-
[quote name='Fides79']nooo, to Twoje szczęście :razz:;)[/QUOTE] Ufff więc już nie będzie karnych kapieli?:) I ehh może już zakończę off[I]topić[/I] :D u Jambi:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']obie :eviltong:[/QUOTE] No z racji tego, ze mamy je juz za sobą to może być :) Chociaz myśle, że jutro tez bedzie... i pojutrze... nochyba ze to zamarznie albo wyparuje :D -
Oooo kurde nosisz 17 kilo psa na miejsce? Hu to masz krzepe :) Ahhh szczenior sprawdza Cie i wypróbowuje:) Konsekwencji i niewyczerpywalnych pokładów cierpliwości... :)
-
[quote name='Fides79']no a Ta znowu się ze mnie śmieje :mad: zaraz się pośmieje z Ciebie i kąpieli Taziorka :eviltong:[/QUOTE] Ajjjj ja przepraszam, ale ja sie nie smieję z jego zachowania tylko z tego stwierdzenia... :)
-
Hmm to może i ja się na temat kastracji wypowiem gdyż mam to za soba i ja i Tazz zreszta tez :) Tazz miał skończone 10 miesięcy. Zabieg bezproblemowo, wybudzenie tak samo, gdybym nie wiedziała to i ibym nie poznała. U nas sie niesttey trochę paprało. Jakies hmm 2,5 tygodnia trwała cała rekonwalescencja. W między czasie przewineły się dwa stany zapalne i jeden krwiaczek... Po psie nic nie można było poznać. Tak samo pełny energii jak zawsze. Ale ograniczony ruch miał tylko na spacer siku i to drugie i do domu. [QUOTE]sorki ze sie wcielam choc pytanie nie bylo do mnie i u mnie [/QUOTE] Jako i ja przepraszam za to:) Tak samo jak Nikus Tekli wyciągnął sobie 1 szwa, gdyz mimo, ze zainwestowałam w satelitarny kołnierz to go nie używałam.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']ta kąpiel to była kara, że się śmiejesz z innych w niektórych wątkach :diabloti::lol:[/QUOTE] Ahhh ale ta sobotnia czy ta dzisiejsza?:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Do szału... Hmmm raczej nie. Raczej do rezygnacji;) Bo z iście anielskim spokojem i zrezygnowaniem zostałam ejscze na wybiegu coby się troche wytzrepał :D -
hhehe to tak Jak Tazz :0 Jak go wziełam 3,5 miesiąca miał i tez 16 kg wazył :) Ajjj przestaje mówisz pachnieć... No przyzwyczaisz się. Prawie grzeczny?:D
-
[quote name='Fides79'] PS. Chciałam Cię Kasieńko jeszcze dopytac w kwestii kastracji, w jakim tempie Aron doszedł do siebie po zabiegu? Bo normalnie temu mojemu Głupkowi jak nie wytnę jajek, [B]to mi wybzyka całe wyposażenie mieszkania[/B] :evil_lol::shake:[/QUOTE] Padłam normalnie:mdleje::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']eh coz ja mam teraz powiedziec ze .... ja mam to na codzien bo mam kaluzowejezioro na swoim terenie[ zalewa nas na potege] nie zdazy wyschnac a wracajac do deszczu to tyla ile ja jestem tyle one sa ze mna i wcale im to nie przeszkadza, toz samo z darciem ryja przed brama, tez deszcz nie dziala ale jak naprawde leje to zadne nie chce siku hihihi i jak ja musze isc w ulewe to wtedy dopiero ze smutnymi minami ale ida wcale nie namawiane ale jak ja ide to one tez nie wazne warunki,toz samo bylo z zamieciami i z burzami , wylaczajac z burz Borysa choc czasem zapomina ze sie boi. a co do dobrych stron to jak widze jaka radoche maja w taplaniu staram sie nie myslesc o tym co bedzie na podlodze po powrocie hihihi w ten sposob widze ino dobre strony[/QUOTE] No to można powiedzieć, żes już przyzwyczajona :) Ja po wybiegu zlądowałam niedawno w domu z znowu mokrym Tazzem a jakże :) Przez półtorej godziny udało mi się uniknąć kapieli w jego wydaniu to jak już wychdozilismy już przy furtce bylismy to się wziął i wykapał :D -
[quote name='Fides79']a ja sie w robocie użeram z rozwydrzonymi dzieciorami:evil_lol:, rozwydrzonymi rodzicami:diabloti:, kiepsko mi płacą a na doktorat to nie mam tu szans chyba ze z panowania nad sobą i ćwiczenia cierpliwości:razz::mad:[/QUOTE] Oooo A moge sie dopytac czym się zajmujesz? A już teraz zaczynam stawic pomnik za cierpliwość :D
-
[URL]http://images8.fotosik.pl/983/dd49e26659d9d2ac.jpg[/URL] Łaaaa ale futro :D [URL]http://images8.fotosik.pl/983/5c45720c7cf14010.jpg[/URL] Jak namalowany :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/983/6171e53885499ebd.jpg[/URL] OGROMNIASTY:-o [URL]http://images8.fotosik.pl/983/ae3f399191c9f5e6.jpg[/URL] Ahhhh:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Krokusiki i te wszytskie inne to raczej abstrakcja. Tuz znowu mrozy przyjsc maja i je zniszczą :( Teklaa powiedz im coby poczekały jeszcze :):evil_lol: