-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='jambi']aaaaa! skumałam :-D- chodzi Ci o to zestawienie postów? :evil_lol:[/QUOTE] Tak właśnie o to :D [quote name='Tekla64']a mowilam wam ze dzis nie bylo mrozu z rana??? i ze zaczal wiac znowu wiatr dosc mocno ale jest cieply!!!! wieje cieply wiatr ale ziemia jeszcze nie rozmarzla buuu Sandra no to juz teraz wiem czemu chcialas zejsc ... ale nie rob tego szkoda zycia hihihi[/QUOTE] Kurczę niby jestes niedaleko ode mnie ale pogode mamy rożną bardzo:) I zeszła ze smiechu i zaskoczenia ale już weszłam spowrotem:) [quote name='jambi']Agmarek, jak do tacy to mam inny: Ksiądz chodzi z tacą po kościele, zbiera pieniądze od parafian. Podchodzi do staruszki, a ona grzebie w portfelu. Ksiądz: Te grubsze babciu, papierowe.. Babcia: Aa nie.. te grubsze mam na fryzjera.. Ksiądz: babciu, ale Maryja nie chodziła do fryzjera. Babcia: Taak?? A Jezus nie jeździł Mercedesem... i juz uciekam bo mnie Tekla pogoni :evil_lol:[/QUOTE] :evilbat::evilbat: hyhy
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[B]jambi[/B] to był prezent na dzięn dobry :) [B] Tekla[/B] a skąd wiesz, że słodkie? próbowałaś? Tak z ciekawości sie pytam:) [B] Deer[/B] dziekujemy wzajemnie;) A wiecie, jestem beznadziejna, ranoi miałam wstać do posredniaka isc i zaspałam;/ -
[quote name='Tekla64'] Sandra a czmu mialas umrzec???? bo nie bardzo wiem ?! [/QUOTE] Bo mi się bardzo podobało:) [QUOTE][B]zycie lubi nas zaskakiwac!!!![/B][/QUOTE] i zaraz poniżej doopka sznupka :D
-
Kurcze źle sie dzieje Klan mi spadł na drugą stronę w subskrybcjach... To zem se musiała podnieśc Was :D
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']ale czasem sie oderwij od tej nauki i [B]zapodaj choc troche zdjec[/B]!!! ale mimo wszystko uczyc sie trzeba hihihi kto musi i chce[/QUOTE] Dobrze prawi! Polać jej :D- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Tekla64']nie wiem czy dobre czy nie ale nie badz taka pewna ze cie moze nie czekac?! [B]zycie lubi nas zaskakiwac!!!![/B][/QUOTE] Ja przepraszam :lol::lol::lol: Ale ja umarła... Zycie lubi zaskakiwać iii... Dupka hyhy zaraz poniżej [url]http://images8.fotosik.pl/1389/379dd5019d0b3afe.jpg:oops::oops:[/url]
-
[quote name='Doginka']Może jak złapie już ten tygodniowy urlop, to zapoda nam więcej fot;-):hmmmm:[/QUOTE] Dwie:) No trzy coby nas nie rozpieszczać :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazz bardzo lubi zółte mlecze- zjada, do mojej róży się dorwał kiedyś- bez komentarza :D a kwiatka u mojej babci metodycznie skubał:D Podejrzewam ze tyulipek by nie przeżył:D -
[url]http://i53.tinypic.com/8wl08x.jpg[/url] Lotos zalotnik :)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Felciu, ależ piękny kwiatuszek - DZIĘKUJEMY, tzn. ja dziękuję od siebie, ale pewnie inne ciocie zrobią to samo:buzi: A z tego Dnia Dziecka to siedzę i chichram:roflt:[/QUOTE] I ja te,ż i ja też :) Tj dziękuję i hihi też:D A czemu Feluś storczyka w pysiu nie ma?:D
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jutro :oops: niech nocka minie spokojnie :kciuki: jak zawsze się boję o te pierwsze dni[/QUOTE] To zaciskamy troszku dalej:0 -
[quote name='malawaszka']ja myślę, że może być bo szkoda czasu - a jakby się dziewczyny czegoś nowego dowiedziały to będą mówić przez tel jakby się ktoś zainteresował- tak pisz, że jest na Śląsku, chociaż to jest Zagłębie, ale lepiej pisać Śląsk - szerzej :lol:[/QUOTE] Dobra. Rozumiem, czyli biore się do roboty za jakieś 2-3 godziny:)
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1389/5d8dcf8e0805ab95.jpg[/url] hahaha :D:D
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to trzeba zmienić tytul wątku:D -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC08274.jpg[/url] genialne, ogólnie zdjęcia Mayi to bym chyba wszystkie zacytowac musiała piekne są, tj Ona jest piekna ajeszcze to niebieskie niebo tło boszzz ahhh cudo. zbliżenia na oczka cudne! wogule cudo!! -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Hura Hura :multi::multi::multi::Cool!::Cool!::laugh2_2::sweetCyb: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/dddd.jpg[/URL] [B]Tazio zamiast tej kostki powinien mieć tulipana !![/B] Ja dziś wymyziałam olbrzymka (tartakowego) w klinice, boże ,aż mi się kolana ugięły z tej radości, rozczulenia, tęsknoty za brodą :loveu:[/QUOTE] Tiaaa tulipana... Tulipana to on by zjadł zanim bym zdąrzyła włączyć aparat :) Nie możemy uznać, ze to taka jego wizja? :D Jak do Tekli pojedziesz to będziesz Done olbrzymkową miziać;) [quote name='Marta_Ares']dziekuje ślicznie za życzenia:loveu: :loveu:[/QUOTE] Proszę:) -
[url]http://images8.fotosik.pl/1389/31c4b21ed642a7b5.jpg[/url] jak ja lubie takie koślawe zdjęcia :) A co do urodzin to mi tez gadu gady wyświetlało, ze masz urodziny...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='greatmadwomen']A ja tak bezczelnie się tu wtrącę :oops: i powiem że zapisuję sobie cudnego olbrzyma :D[/QUOTE] Witamy serdecznie po raz pierwszy i oczywiście serdecznie równiez zapraszamy:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Kurde rzeczywiście jest... a ja naprawdę go nie widziałam... Hmm albo cos z dogo nie tak albo ja do okulisty iśc muszę... No już nie chciałam pisac, że zazwyczaj ciocie to kobiety :D -
Dziekujemy :)