Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. No filmik w sumie z sypialni jest:) Ale stałam na strazy łózia mego:D I hmmm no takak idziemy sobie to czasem mi się zdarzy nadepnac na klami stopowe:D Mój Tamis tez tak robił i jezcze udawał foke po dywanie:D
  2. [quote name='deer_1987']ledwo tam miejsce na niego jest do kapania :D[/QUOTE] Dlatego zawsze zalewam łązienke:D [quote name='eria']głupawka bombowa !!!!!! Uuuuuuu podejrzewam,że właściciele tego białego psa też nie mieli lekko:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Ta bombowa, cały telewizor i lapa miałam w ciapki:D A właściciele Daglasa nawet gorzej, bo to inna sierśc i jak tak rozmawialismy to im schodzi praktycznie cały szampon na jedno pranie :o
  3. [quote name='Fides79'][QUOTE]Brudas (dziś po spacerze idzie do prania, raz w roku by jednak wypadało:evil_lol: [URL="http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3122365.jpg"]http://i602.photobucket.com/albums/t...1/P3122365.jpg[/URL][/QUOTE] eee ja tu żadnego brudasa nie widzę, tylko uroczą, grzeczniutką sunieczkę :loveu::loveu: [/QUOTE] Ja włąśnie tez nie, chociaz w sumie mój brudas mi wystarczy właśnie zaliczyliśmy kąpiel/pranie znowu a ostatnio było dwa dni temu :D Mam nadzieję, że beda Foty Maskoty:D
  4. [url]http://img138.imageshack.us/img138/4808/dscn6698.jpg[/url] cyklop kurde :) Bardzo fajna dosłownie wariacja:D
  5. [quote name='westie_justa']taak..... no własnie po co robiłam :evil_lol: na razie mam 1 może później sobie zmienię... :eviltong: czarnuchy... mają sobie galerię, ale musze odświerzyć[/QUOTE] No tak ale miała baner do nich tez w sygnaturze stąd moje pytanie:)
  6. [quote name='westie_justa']aha... no ja czasem u cb nie jestem w temacie... ale możesz u nas jakąś fotke skomentować :eviltong:[/QUOTE] Skomentuję ale banerek:) A gdzie czarnuchy?:)
  7. [CENTER]I dalej: Udało mi się go przestawic coby się mieścił z łbem :D [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/12.jpg[/IMG] Ale szybko sie obrócił prawie spowrotem ehh [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/13.jpg[/IMG] Ale skoro mamy dzis ciag przyczynowo skutkowy... Oto skutek kąpieli czyli [video=youtube;LTIRZpFta98]http://www.youtube.com/watch?v=LTIRZpFta98[/video] Pokapielowa głupawka :D [B]THE END[/B] :multi::multi: [/CENTER]
  8. [CENTER]W związku z powyższym w domu musiało nastąpic znowu pranie Futra: Zobaczcie na kolor wody... A to już pod koniec... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/7-1.jpg[/IMG] troszku nas zadymiło.... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/8-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/10.jpg[/IMG] Heheh sie przytulił nooo :eviltong: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/11.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. [CENTER]Ogólnie szaleństwo było, ale ja niestety nie zdarzyłam nagrać :razz::razz: Ale filmik jest, z tym, że już spokojny :multi::multi: [video=youtube;JmPcgITfQIw]http://www.youtube.com/watch?v=JmPcgITfQIw[/video] I efekt końcowy całej szaleńczej zabawy: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/6-1.jpg[/IMG] [B]Utuke Futrzaka kiedys ahhhhh[/B] [/CENTER]
  10. [CENTER]Witamy się;) Bylismy na wybiegu, bo ja naiwna jestem :roll: I bardzo proszę, Panowie się witają: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/1-1.jpg[/IMG] Tazzio spotkał kumpla Daglasa, kt,óry był już po kapieli w błotku... Tazz zreszta też, ale chłopaki się pobawili: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/2-1.jpg[/IMG] Popodgryzali... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/3-1.jpg[/IMG] Prawie całowali :oops::oops: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/4-1.jpg[/IMG] I wywracali :mad::mad: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/5-1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. [QUOTE]westie_justa [INDENT] Hej Sandra!:multi: sorka że nie zaglądałam.... może fotki? Zapraszamy do nas mamy dużo fot:-P [/INDENT] [/QUOTE]Spoko foty zaraz a i filmik albo dwa się znajdą :D A do Was zaglądam, ale sie nie odzywam:)
  12. E to dobrze, że jak widzą co się jednemu dzieje to, ze reszta nie ucieka...
  13. [url]http://img855.imageshack.us/img855/964/13032011009.jpg[/url] hehehhe widzę :D I widze też nowy banerek:D
  14. U mnie w karcerkowym ogródku przebiśniegi kwitną:D
  15. Jupi, super :) Bardzoi się cieszę :D
  16. [quote name='weszka']Przeważnie są jednak lżejszej kości. I mają mniej futra to i mniej ważą :D[/QUOTE] O no prosze ileż ja się ciekawych rzeczy dowiem dziś:) Mniej futra, ciekawe:o
  17. [quote name='weszka']Tydzień temu po imprezce też tak mówiłam ;) ale mi szybciej przeszło niż sądziłam. W razie czego zwalę na dogo, że mnie w nałóg wpędziła hihihi No to pod ten nowy domek![/QUOTE] Ja zazwyczaj mówie a raczej sie kle na wszystko ze juz nigdy więcej :D Tylko nigdy mi nie wychodzi, to teraz mowie, że "przez najblizszy czas" :D
  18. [quote name='weszka']Ładnie ujęte :) Mogę się podpisać ;)[/QUOTE] A dziekuję :loveu::loveu::oops:
  19. Hahhaha a ja się właśnie zdziwiłam, że niby weszka a jednak nie :D [QUOTE]No Tazz w końcu chłopak i czarnuszek to inna kategoria ;-)[/QUOTE] Pieprzne inaczej waża? Oczywiście pomijajac płeć?
  20. [quote name='Fides79']oooo mnie tez by sie jakiś przydał po praniu Felka i ostatnim cięciu :roll:[/QUOTE] Jej jakbym miała jeszcze go ciachać to juz bym się nie wyprostowała :D
  21. [quote name='weszka']Z nerwów robię sobie drinka ;)[/QUOTE] Ooo to zdrowie:D Ja alkoholu z tydzien nie rusze tak czuję yhhh :)
  22. [quote name='weszka'] No kocha, kocha. Kocha się przecież "pomimo", a nie "za" :loveu:[/QUOTE] Ja tam kocham [B]za[/B] to, że jest :D I [B]pomimo[/B], że mam ochote go utłuc czasem :evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Tiesto_kennel']Tak oczywiście tylko musisz apamiętać że ludzkie specyfiki mają inne PH, co więcej nie każdy ludzki specyfik ma taki samo PH. Inne PH odbija sie na skórze głównie czyli jeżeli jest za niskie to pies dostaje łupieżu (człowiek może również, mimo ze specyfik dla ludzi) jeżeli za wysokie to zatyka naskórek (robią się kaszaki - ja tak na to mówię, włosy mogą sie zybko brudzić i przetłuszczać). [/QUOTE] No tak oczywiście, nawet ktoś mi już to kiedyś tłumaczył. Ale wymysliłam sobie, że skoro dla dzieci jest to no nie wiem delikatniejsze heh o pH nie pomyslałam. Dziekuję.
  24. [quote name='Fides79']hi hi po tych atrakcjach to teraz by się Tobie SPA przydało :p[/QUOTE] O tak... jakiś masażysta bo plecy po takim maratonie kapielowym mi wysiadły:(
  25. [quote name='Fides79']hmm co do mgiełki to nie wiem czy spełni swoje zadanie, ale sprobowac mozesz ja o gliss kurze przeczytałam na e-sznaucerach, używam jej tez dla siebie a jak działa na Felka to widać ze zdjec z ostatniej kapieli[/QUOTE] Hmmm no puszysty F. był :) Znaczy rozczesany:) Zobaczę kupię jak coś to oddam dla3,5 letniej kuzynki :D
×
×
  • Create New...