-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='jambi'] praktycznie cały czas :) zamykamy tylko jak wychodzimy na dłużej ... tak do końca to ja tym kotom nie wierze... [/IMG] [/QUOTE] Ehh i dlatgeopisze, ze jak w raju, nie rozumiem jak można kupic sobie jakiegoś ptaszka i 3mac non toper w klatce ehh jak pies na łańcuchu heh
-
Tazz mi się zerwał wystraszony z podłogi na któej zaległ jakis czas temu i głowa zaczał kręcić :D Ciekawe co Felek tak wykrzykiwał :lol:
-
Papugi mają u Was jak w raju, otwarta klatkę :)
-
[quote name='lilo']hahaha , a za 100 lat napisza w madrych ksiazkach - rasa ta utworzona ok. roku 2011 przez wybitne znawczynie rasy zwane dogomaniaczkami - powstala z poloczenia ctra i sznaucera i na zawsze rozwiala watpliwosci ktory jest ktory :)[/QUOTE] Pacłam :lol:[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]
-
Najbardziej to mi się podobało jak się na końcu oblizywał :)
-
Łooo zdjęcia super ja już nawet nie wiem co napisac z zachwytu mi słów braknie :)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']podnoszenie też ważne :) jak wyjdzie ten bazarek ładnie to moze więcej takich będzie ... zobaczymy - mam taki pomysl mały ale narazie nie do zdradzenia :)[/QUOTE] to 3mam kciuki coby sie udało;) -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo'] bedzie bedzie bazarek - dla uzdolnionych plastycznie :) muliny, papiery kolorowe , wstążki i inne drobiazgi :)[/QUOTE] Łooo to ja podnosić moge bo ja dwie lewe ręce mam :) -
Filmik...? Super czekam :) Tfu tfu :) :kciuki:
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
Matko ale żeby fiołki pić kurczę :) Ooooo bedzie bazarek?:) Będe miała komu tekst ukraść jak pozwolisz bo i ja się szykuję :) Ale tak po 17 :) -
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/oko.jpg[/url] o matko :mdleje: moje guru :modla:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']Ten drugi filmik super! :) wyrazy uznania za odwage :lol: ze dwa razy miałam wrażenie, że zaraz niebo ujrzymy po tym jak wpadną na Ciebie i orła wywiniesz :lol: na mnie kiedyś Aron wpadł razem z dwoma dobermanami... gwiazdy to mało... ja już oczami wyobraźni widziałam szpital, karetke, wózek inwalidzki... ten mały rudy psiak tez odważniak! jak moje małe - zawsze za dużymi latały ale Tazzio widze jednak respekt czuje przed większym kolegą... wyraźnie widac było lekka niepewność ;)[/QUOTE] Bo Tazzio jest nieprzyzwyczajony, ze psy sa o tyle większe od niego ;) na wybiegu Imago spotkaliśmy drugi raz dopiero. Na szkoleniu kiedys był Dog ale to dawno było;) Czasem kaukaz się pojawi no i Rodezjany sa ale nie ma aż takiej różnicy wzrostu:) Z tym odskakiwaniem od nich to masakra była Bo jak Tazz biegnie to nie można się ruszyć tzreba stać w miejscu i w życiu na człowieka nie wbiegnie ale jak się ruszysz to lezysz- wybróbowałam raz niechcąco zapomniałam się. Myslałam, ze mi noge z biodra wyrwał:shake: Z koleji od Doga trzeba odskakiwac aaa miałam masakre :) Za to labki i goldeny zawsze na mnie wpadna heh a jest jeszcze jedna suczka "Hania" podajże co to robi slalom między moimi nogami jak mnie widzi :razz: Się zdziwiłam mocno:) Tazzio respektu nie czuł jak się rzucił na niego w obronie świnskiej nogi co ją przekazałam dla Pani Imago (bo Tazzio wymiotuje a przecież nie wyrzucę) musiałam go odciagać i prawie usiąśc na nim coby leżał ... Menda :mad: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']ok, już dojrzałam, zielona tez jest ;) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1093.jpg[/URL] - he he he helikopter! :roflt: [B] [COLOR=darkgreen]Tylko szkoda ze w błocie :lol:[/COLOR][/B] tak Ci sie tylko wydaje.... :diabloti:[/QUOTE] Tak tez właśnie mi się wydawało, ze dostane taką odpowiedź :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1076.jpg[/URL] - no a gdzie zielona obrózka hę? aaaaaaaaaa!!!!!! :loveu:[/QUOTE] No napisałam przecież, że [QUOTE]A po drodze z wybiegu do domu zachaczyliśmy na pocztę i oto co do nas przylizło :multi::multi:[/QUOTE] Wiec na wybiegu jeszcze jej nie miałam :D -
Ale za to jak nadejdzie do Was to co mam teraz nad głowa to slicznie będzie :) Ale jutro znowu pada ehh
-
[URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_4118cc6d.jpg[/URL] hahahhaha przód w lewo tył w prawo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Powykrecana Foxi super :) A nowego zakupu gratuluję :)
-
Oooo Bedziecie w szczecinie? Suoper będe musiała Was odnależć coby Bibi pogłaskac :)
-
Kurcze dobzre, ze tylko jedno wstało;) Bo ja je po uszach rozrózniam :) Dziewczynki śliczne :loveu:
-
[quote name='lilo']no coś w tym jest , choc z drugiej strony wydaje mi sie ze wielu ludzi rasa zacheca do obejrzenia ogloszenia - bo to czy sie zakochaja w psie czy nie to inna sprawa - jak sie zakochaja to nawet jakby byl rasy megakundel to i tak go wezma :) a jak wpiszemy sznaucer rosyjski to niejeden uwierzy :)[/QUOTE] A potem na allegro pojawi się masa ogłoszeń ze sznaucerem rosyjskim w roli głównej :) Oczywiście porodowodowych :lol:
-
Heheh [url]http://img813.imageshack.us/img813/4732/cz12.jpg[/url] spojrzenie pełne wyrzutu :) [url]http://img62.imageshack.us/img62/1774/cz15y.jpg[/url] ahhh spełniony pies :lol:
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Keaira1.jpg[/url] alez ma długa szyję dziewczynka :) [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/606faa464abc1ea4med.jpg[/url] a takie były malutkie :loveu: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2514.jpg[/url] Super :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ariss']Przemiana Tazzowa powalająca:loveu: hiihhii, ale współczuje komuś pracy:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Dziękujemy :) W Sumie zeszło prawie 3 h na robieniu Tazza bo miał grabkami wyciagniety podszerstek rozczesane wszystko i potem juz maszynka jednak:) [quote name='malawaszka']o matko hahaha to po powrocie do domu kąpiel była? :lol:[/QUOTE] Tylko broda myta była bo się z reszty wykruszyło :) I to jest wielki plus opitolonego Tazza :D [quote name='klaudusia0219']Tazzik jaki wielki przy tm dogu ! a jaki szczuplutki po utracie futrerka i rzeczywiście ... dość lubi błotko [/QUOTE] Czy ja wiem czy wielki, mi się własnie mały wydaje hmmm On wode kocha nietstey baaaaaaaaardzo :) [quote name='Tekla64']no cudowny wybieg mieliscie hihihi ale sie nie dziwie z tak przystojnym chlopakiem musial byc swietny spacer zdjecia boma zwlaszcza te z woda widac ze Tazz mialy niesamowita radoche gdyby zyl nad woda hihihi nie wyciagnelibyscie go zniej za chiny mysle[/QUOTE] Wybieg zazwyczaj ejst cudowny Pare razy tylko się zdarzyło ze było nie fajnie :) A wczoraj na sam owyjscie z wybiegu Tazz znowu chciał się do kałuzy wpadkowac ale udało mi sie go odwołać :lol: [quote name='Fides79']ja apeluję o wiecej takich super zdjęć !! :modla: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1074.jpg[/url] :-o jakie łapiątko "malutkie" [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1086.jpg[/url] :p [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1089.jpg :loveu:och[/url] ja kocham błękitne dogi [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1093.jpg[/url] ooo kurna :crazyeye::eek2::mdleje: Filmiki też swietne, drugi w szczególności. Nie zostałąś staranowana? a mały szczekający biszkoptowy psiak jest po prostu nieziemski :laugh2_2:[/QUOTE] Zrobię wszystko co w mojej mocy : aby zdjec było wiecej :) I nie nie zostałam stranowana :) Ale momentami mało brakowało :) a biszkopcik to kolega Doga Tj mieszkaja razem, w cale się nie dziwie hehehe przy Dogu to już jedzenia dla innego psa nie odczujesz zwłaszcza jak taki malutki :) [quote name='Doginka']Hahahahaha, ten biszkopcik to labek pełną gębą:roflt: Ale Tazzman to teraz przystojniak:crazyeye::loveu: Pięknie go Pani Basia zrobiła:loveu::lol:[/QUOTE] No Labek nie wyszedł;) I Dziękujemy :loveu: -
Ja przepraszam a Balbina gdzie? Ze swoim "daj mu, daj mu':) Aron piekną ma głowę :)