Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. dobrze ze się dało wysupłać :razz:
  2. [quote name='deer_1987']No dobrze sie dobraliscie :razz:[/QUOTE] hmmm ale w sensie, ze co? Bo to już sie podejrzane zaczyna robić:razz:
  3. [url]http://img18.imageshack.us/img18/8946/dscn3593v.jpg[/url] a co to za cholerstwo? :hmmmm: A co do zagadki to ja nie wiem :)
  4. [quote name='zerduszko']Pasujecie koleżanko do siebie :D[/QUOTE] Heheh dziękujemy :lol:
  5. Jak ja ładnie nie wychodze na zdjęciach :evil_lol: [CENTER]Prosze bardzo przypomnienie jak Tazzio wygląda... W tle ja :razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/jaitazz.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. [quote name='FredziaFredzia']Zapodaj zapodaj! Jeszcze nie wiem kiedy będziemy sędziowani, mam nadzieję że niedługo plan przyjdzie... ;)[/QUOTE] oj nie zauwazyłam Was :) No chwilowo jak pisałam nie moge zaparatu znaleźć... ale jak znajde to Tazzowi domową sesje uskutecznie:lol:
  7. [quote name='omry']Saththa, będziecie na wystawie? :)[/QUOTE] no ja się postaram z tym, ze nie wiem o której godzinie bo egzaminy mam :mdleje: Chciałabym i zrobię co w mojej mocy;)
  8. 3mam kciuki za szybką i bezproblemową podroż :kciuki:
  9. [quote name='zerduszko']Tak woleli uśpić sunię niż miałaby się tłuc po kolejnych domach, DS najlepiej z ich miejscowości. I ją uśpili. Bo nowy pan konkubent sobie psa nie życzył.[/QUOTE] :mdleje: a ja się "prawie" z narzeczonym przez Tazza rozstałam...
  10. Wszystkie sa cudo... [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/m38.jpg[/url] [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/m15.jpg[/url] Ale te dwie jak dla mnie sa cudo do kwadratu ;) A za spacer oczywiscie 3mam kciuki;)
  11. [B]Deer[/B] raczej nie te same :lol: [B]Doginko[/B], zapodam jak znajdę aparat... bo gdzies go włozyłam... i nie zapomne zabrac ze sobą na wybieg :lol:
  12. [quote name='ahedok'] tak więc wróciłam... przeziębiona i z zatkanym uchem od lądowania (burza była i długo krążył) ale wypoczęta i [B]opalona[/B] ;) [/QUOTE] Heh przeczytałam ogolona :lol: A Irek obudził za karę, że go zostawiłaś :evil_lol:
  13. kurcze juz ptaszek spiewa na dworzu :loveu:
  14. [quote name='klaudusia0219']jestem, dotarłam, Tazziorka obejrzałam :loveu: !!!! Jak ja dawno tego brudaska nie widziałam !!!! :)[/QUOTE] heheh :) Co ja zrobię, ze on lubi mieć 50 kilo błota w brodzie?:lol:
  15. koniecznie fotki, Sharki rośnie a Ty nam tutaj zdjęć nie pokazujesz :mad:
  16. [quote name='Doginka']:lol: Powinnam bardziej wyciąć pod piersią:razz:[/QUOTE] Hmmm skoro tak uważasz ja się kłócić nie będę mnie sie podoba;)
  17. [quote name='Kasi i Lena']Ja kupiłam worek 7,5 kg i na jakiś czas mam spokój:)[/QUOTE] Mi wczoraj przyszedł 15 kg worek :evil_lol: Za miesiąc znowu będę zamawiać :diabloti: Poczułam się w obowiązku pochwalić :lol:
  18. Łapki 1 klasa :)
  19. Hmmm a watek nie był zamknięty przez jakiś czas?
  20. no to się ciesze, ze zmierza do dobrego;)
  21. Ja Cię podziwiam!! Tyle pracy :o
  22. Oooo no to sto lat :loveu::)
×
×
  • Create New...