-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='jambi'][B]mozna i z tej strony ;)[/B] mój TZ sam doszedł do takiego wniosku... nawet bardzo nie musiałam nad nim pracować, jakoś tak wyszło, że zdał sobie w pewnym momencie sprawe, że jak ja to w pakiecie z kudłatymi stworzeniami ;)[/QUOTE] ja juz nie miałam wyboru i w desperacji postawiłam sprawę jasno;)
-
[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]merrickmayfair[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17011400#post17011400"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A najbardziej dobijają mnie ludzie, którzy idąc z dziećmi widząć psa mówią " uważaj ! pies idzie ' i odciagają dzieci :roll:potem te dzieci wyrastają na dorosłych z psią fobią . [/QUOTE] Na widok mój i Tazza który był zmęczony i wlekł się łapa za lapa ledwo co za mną Pan idacy z dzieckiem naprzeciwko poderwał dziecko do góry posadził sobie "na baranach" i stwierdził Uważaj pies idzie. Nalezy dodac, ze dziecko nie spodziewające się nagłego podniesie się wystraszyło i krzykneło. A ja byłam na tyle miła, ze się zatrzymałam i grzecznie zwróciłam Panu uwagę, że nie ma co dziecko psem straszyć. Zwłaszcza, ze pies jest na smyczy i widac, że ledwo lezie. I takie tam pogadałam. Pan wysłuchał podziękował i powiedział ze przemysli "hmmmm"
-
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
Saththa replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='jambi']wieści jak wieści ale ta fota! :loveu:[/QUOTE] No tk nie wczytała mi się fota :roll: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']jak bez dźwięku jak wszyscy tam pisza o fajnych komentarzach? a nie było mnie bo od kilku dni próbuje przebrnąć przez wszystkie subskrybowane tematy :mdleje: za dużo tego... i na pierwszy ogien poszły psy w potrzebie, galerie sobie zostawiłam na później ... a do tego jeszcze ta akcja z emdziolkiem....[/QUOTE] Heh Bo Gocha zawsze gada za psy :lol: No cała akcja ratowania Zbynia mnie przeraziła... A później co jeden post to bardziej dobijała masakra. Dpbrze, ze mały już zabrany od weta idioty heh -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']że patrzy to nic... gorzej jak zaczyna szczekać.... :cool3: [/QUOTE] Piszczy wyje, i czasem podgryza stopy heh -
[quote name='jambi']Aron kiedyś wraz ze swoim kolegą Fosterem (ON) pomagali organizowac chrust do ogniska na plaży... no i niesli takiego badyla we dwóch, trzymając po obu końcach, w pewnej chwili musieli wyminąc panią, która szła na ich drodze, traf chciał, że jedne chciał ominąc z lewej a drugi z prawej... na szczęście akcja toczyła się na plaży gdzie miękko, no i trafiliśmy na fajną panią z poczuciem humoru... na szczęście.... ;)[/QUOTE] Ha się chłopaki nie dogadali :) I no dobrze, że pani z poczuciem humoru :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Mocno trzyma :razz:[/QUOTE] W sumie nie ;) [quote name='klaudusia0219']mam identyczna piankę :D[/QUOTE] Hmmm piankę? Jaką pianke :hmmmm: [quote name='weszka']A u mnie rozpadało się na dobre po pół dnia zastanawiania się i krążenia chmur i burzy. A chciałam iść z Vesperką na spacer :/[/QUOTE] U mnie tez na wieczór sie rozpadało. Koło 21. ;) I rano dziś tez padało ale teraz już znowu ciepło. [quote name='greatmadwomen']hihi nic nie staje na przeszkodzie :D ja niedawno wróciłam... może i cała mokra ale pies szczęśliwy :)[/QUOTE] Ahhh ja nie lubie moknąć ;) [quote name='omry']No ja z Toriką też. Ledwo wyciągnęłam ją z wyrka, a jak już wyszła, to wrócić nie chciała, mimo deszczu.[/QUOTE] Bo jej dobrze było :lol: [quote name='weszka']A jakoś w deszczu tym razem mi się nie chciało ;) Odczekałam i przeszło i poszłyśmy na mokre łąki. Plusem jak jest taka pogoda jest to, że nie ma zbędnych przechodniów ;)[/QUOTE] U mnie jak taki gorąc teraz to mamy cały wybieg dla siebie;) kolo 19 dopiero sie pojawiaja czasem;) [quote name='ania90']ladnie pasujecie do siebie :) filmiki tez ladne :)[/QUOTE] Dziękujemy;) [quote name='jambi'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/jaitazz.jpg[/URL] tej foty nie będe komentować, bom ją już skomentowała :megagrin: ino w innym miejscu a filmiku to sobie musze w domu obejrzeć, tu cholibka dźwięku nie mam[/QUOTE] Alez to nie trzeba dzwieku :) I wogule bardzo się cieszę, ze jesteś bo dawno Cie u nas nie było :-( -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:evil_lol: patrzy jak patrzy - gorzej jak pomyśli, ze pańci się krzywda dzieje i ruszy na ratunek :roflt:[/QUOTE] Właśnie :mad: :oops: Ja też uratowałam żabę;) Wpadła mi w hmmm taką dziure przy oknach od piwnicy. A ja akurat tam sprzatałam ;) -
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
Saththa replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ooooo :) Wieści z domku :) -
[quote name='jambi']no dopóki weszka czegoś nie napisze to tak będzie....[/QUOTE] No taka kolej rzeczy;)
-
Ahhhh czekamy... Ide robić obiad bo zwariuje;)
-
Łoj się usmiałam jak szukała piłki w krzaczorach itylko zad wystawał jak ogonem zamiatała :)
-
Miałam zawał jak zobaczyłam Wasz wpis :lol:
-
[quote name='jambi'] ja nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna... w sensie, normalna wedle standardów otaczającego mnie społeczeństwa - a gdyby "mężczyzna życia" powiedział mi albo ja albo pies - wybieraj, to dla mnie wybór jest ino jeden, niedoszłego chłopa spuściłabym na drzewo w trybie natychmiastowym - kto nie szanuje zwierząt, kto każe mi dokonywac takich wyborów, nie zasłużył na moje pochlebne uczucia[/QUOTE] To bardziej ja powiedziałam, albo ja i pies albo nie masz nic ;)
-
[quote name='eria']Ariss kurde już myślałam,że jakieś wieści nam przyniosłaś :D każdy post mnie tu teraz ściąga :D[/QUOTE] [quote name='greatmadwomen']nie Ciebie jedną :) siedzę jak na szpilkach[/QUOTE] Nie Was dwie, ja jak widze jakikolwiek wpis tutaj to gnam i prawie sie łamię tak gnam :)
-
Kurcze.... ja nie wiem skoro ja się denerwuje to co Ty przechodzisz :)
-
Dziekuję za niesamowitą wycieczkę :iloveyou::)
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/21.jpg[/url] ja nie wiem jakies agresywne te psy :evil_lol: A ten tutaj proszę: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/2-2.jpg[/url] oaza spokoju :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']hi hi przy okazji ciut wyfroterowałaś kafelki Futrem :evil_lol:[/QUOTE] ale tylko trochę :lol: On został poniekąd zmuszony do szarpania ;)Jakby się szarpał tak jak zawsze to bym go 1 reką nie utrzymała :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']no cos zima byla dluga i lato jakos wczesnie... my tez nic nie robimy za goraco..[/QUOTE] no to mówie, ze dwie pory roku :lol Zapraszam na [B]SZARPANIE[/B] :lol: [video=youtube;BjBEWYrq2bE]http://www.youtube.com/watch?v=BjBEWYrq2bE[/video] -
[URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/kadk-1.jpg[/URL] alez mnie rozbiła ;) Kairossek szaleje w makach :loveu:
-
Widziałam radosna nowine u weszki;) no to gratulujemy :) Nich zdrowo się chowają;)
- 21590 replies
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Cały dzień mnie za słówka łapią , to ja idę spać w takim razie dobranoc ;)[/QUOTE] Dobranoc :)
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Foksikowa górą :):multi:[/QUOTE] nie górą a przodem :lol: