-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
a no i czy nie polozyla sie na nich...
-
[quote name='Fides79']taaa, żeby się z tłem ładnie komponował :evil_lol:[/QUOTE] No całkiem ladnie Ci wyszło :loveu:
-
czekamy czekamy :)
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
tak zaglądam... -
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-PzhjuAIT6KU/UfTWk4uxfZI/AAAAAAAAEzI/YbuxSMBzY1I/w480-h640-no/DSCN6807.JPG[/url] oczka mu pomalowałas?:)
-
Fajny zakup ;) i 3mamy ;)
-
o ja Cię o ja cie :) miesiąc po terminie :razz:
-
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kurde.... nie znam człowieka. 3mam kciuki!! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='marako'] A Fixika nagranie masz Sandra? Czy tylko przypuszczenia oparte na poszlakach, że zjada.[/QUOTE] Nie mam jak zjada. ale ja wiem, że to robi bo nie wyjada dokładnie kupy z chropowatej podłogi -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']No smaczniejsza i zapachowsza, więc bardziej kusząca :lol: Ja słyszałam, że żwacze się podaje jak pies zjada kupy roślinożerców, ale jak swoje to nie słyszałam :shake: Wręcz że należy dawać coś co tą kupę zrobi mało smacznąi żeby karma była mocno przyswajalna, to pies ma mniejsze ciągoty jak tam już tylko popiół zostaje.[/QUOTE] nie mam pojecia co jemu moze nie smakować... on wsyztsko zjada :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A taka rzecz pod rozwagę, bo ja się nie znam, ale dumam - czy żwacze mogą sprawić, ze kupa jest lepsza?[/QUOTE] znaczy smaczniejsza?:lol: w dni kiedy nie dostawał tez zjadał. a po tych zwaczach "w całości" tych wysuszonych w kupie miał normalnie całe akwałki tego zwacza. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
zapomniałam :mdleje: kupie -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko'] Sandra, skąd wiesz ile on robi kup jak Cię nie ma, skoro je zjada? :lol: [SIZE=1]Wiem, że dla Cie to nie śmieszne pewnie, ale nie mogłam ;) [/SIZE][/QUOTE] bo widze po śladach, załatwia się na dyktę... i kupa zostawia taki specyficzny ślad... zakładam tez ze czasem nie zostawia i może robi fefnaście tych kup :( i zjada i znowu kupka i znowu zjada i kupka kupą... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ulana, ja z Tazzem miałam podobnie... tylko przez niego przelatywała karma robił wielgachne :shake: unormował sie własnie na jagniecinie. kupki zrobiły sie ładne, małe,fajne. Aktualnie ejst na łososiu bo na jagniecinie chudy był bardzo. Ale Fix robi dziennie od 5-6 kup w zwyż. 1-2 rano 2-4 jak zostaje w domu ( w domu) od 2 po moim powrocie z pracy :shake: -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
:mdleje: zamordowałabym.... :razz: :) tj tylko tak gadam ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Patrzyłam tego Orijena... ale wychodzi drożej jeszcze na miesiąc niz ten platinum... o parę groszy :lol: ale wole na raz wydac 186 niz 249 :diabloti: :mdleje: -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Nie wiem czy wymyślę coś innego niż ten tekst na poprzedniej stronie, spróbuję. [B]A jakie zdjęcia były?[/B][/QUOTE] wodne jak sie topił z rozpaczy :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No Idefix w maju wazył 10 kilo. z tym, ze o nprzecinek ejst jeszcze... tj jest umięsniony ale chudy :lol: ale w kłębie ma więcej ... -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ja nie umiem :mdleje: Zerce wierzę w Ciebie;) -
O jasne :lol: przedsionek drozszy niz namiot :lol:
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-igG3_bzEjI4/UfDTabhcqTI/AAAAAAAAEK8/LdLuUioAGzI/s640/DSC_0034.jpg[/url] :iloveyou:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
pro plana patrzyłam- duża dzienna dawka :shake: Doginka a Twoje mają problemy zołądkowe? Że łosoś? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
zasadniczo pet society wychodzi drozej niz ta 1... trochu bez sensu ;) nie mam juz sił dziś do tego :lol: