Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. a no i czy nie polozyla sie na nich...
  2. [quote name='Fides79']taaa, żeby się z tłem ładnie komponował :evil_lol:[/QUOTE] No całkiem ladnie Ci wyszło :loveu:
  3. czekamy czekamy :)
  4. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-PzhjuAIT6KU/UfTWk4uxfZI/AAAAAAAAEzI/YbuxSMBzY1I/w480-h640-no/DSCN6807.JPG[/url] oczka mu pomalowałas?:)
  5. Fajny zakup ;) i 3mamy ;)
  6. o ja Cię o ja cie :) miesiąc po terminie :razz:
  7. Kurde.... nie znam człowieka. 3mam kciuki!!
  8. [quote name='marako'] A Fixika nagranie masz Sandra? Czy tylko przypuszczenia oparte na poszlakach, że zjada.[/QUOTE] Nie mam jak zjada. ale ja wiem, że to robi bo nie wyjada dokładnie kupy z chropowatej podłogi
  9. [quote name='zerduszko']No smaczniejsza i zapachowsza, więc bardziej kusząca :lol: Ja słyszałam, że żwacze się podaje jak pies zjada kupy roślinożerców, ale jak swoje to nie słyszałam :shake: Wręcz że należy dawać coś co tą kupę zrobi mało smacznąi żeby karma była mocno przyswajalna, to pies ma mniejsze ciągoty jak tam już tylko popiół zostaje.[/QUOTE] nie mam pojecia co jemu moze nie smakować... on wsyztsko zjada :(
  10. [quote name='zerduszko']A taka rzecz pod rozwagę, bo ja się nie znam, ale dumam - czy żwacze mogą sprawić, ze kupa jest lepsza?[/QUOTE] znaczy smaczniejsza?:lol: w dni kiedy nie dostawał tez zjadał. a po tych zwaczach "w całości" tych wysuszonych w kupie miał normalnie całe akwałki tego zwacza.
  11. [quote name='zerduszko'] Sandra, skąd wiesz ile on robi kup jak Cię nie ma, skoro je zjada? :lol: [SIZE=1]Wiem, że dla Cie to nie śmieszne pewnie, ale nie mogłam ;) [/SIZE][/QUOTE] bo widze po śladach, załatwia się na dyktę... i kupa zostawia taki specyficzny ślad... zakładam tez ze czasem nie zostawia i może robi fefnaście tych kup :( i zjada i znowu kupka i znowu zjada i kupka kupą...
  12. Ulana, ja z Tazzem miałam podobnie... tylko przez niego przelatywała karma robił wielgachne :shake: unormował sie własnie na jagniecinie. kupki zrobiły sie ładne, małe,fajne. Aktualnie ejst na łososiu bo na jagniecinie chudy był bardzo. Ale Fix robi dziennie od 5-6 kup w zwyż. 1-2 rano 2-4 jak zostaje w domu ( w domu) od 2 po moim powrocie z pracy :shake:
  13. :mdleje: zamordowałabym.... :razz: :) tj tylko tak gadam ;)
  14. Patrzyłam tego Orijena... ale wychodzi drożej jeszcze na miesiąc niz ten platinum... o parę groszy :lol: ale wole na raz wydac 186 niz 249 :diabloti: :mdleje:
  15. [quote name='zerduszko']Nie wiem czy wymyślę coś innego niż ten tekst na poprzedniej stronie, spróbuję. [B]A jakie zdjęcia były?[/B][/QUOTE] wodne jak sie topił z rozpaczy :razz:
  16. No Idefix w maju wazył 10 kilo. z tym, ze o nprzecinek ejst jeszcze... tj jest umięsniony ale chudy :lol: ale w kłębie ma więcej ...
  17. ja nie umiem :mdleje: Zerce wierzę w Ciebie;)
  18. O jasne :lol: przedsionek drozszy niz namiot :lol:
  19. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-igG3_bzEjI4/UfDTabhcqTI/AAAAAAAAEK8/LdLuUioAGzI/s640/DSC_0034.jpg[/url] :iloveyou:
  20. pro plana patrzyłam- duża dzienna dawka :shake: Doginka a Twoje mają problemy zołądkowe? Że łosoś?
  21. zasadniczo pet society wychodzi drozej niz ta 1... trochu bez sensu ;) nie mam juz sił dziś do tego :lol:
×
×
  • Create New...