-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pink'] PS Sandra ale Ty to zawsze "wyluskasz" tekst :evil_lol:[/QUOTE] :lol: no nie byłabym sobą jakbym nie wyłuskała :lol: -
:( Strasznie żal... :( Biegaj Borysie [*]
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pink']Mnie tez nikt nie wierzy, ze Hippo to jest ten pies z pierwszych fotosow :lol: Piekne dni wykorzystujemy na odchamianie wioskowych chlopcow i uskuteczniamy wedrowki po parkach miejskich :cool3: [B]Wczoraj bylo szczytowanie[/B] czyli otwarcie trasy biegowej w parku miejskim, ludzi tysiace, w tym setki dzieci i psow, megafony, muzyka i ogolne zamieszanie. Oskarle na poczatku panikowal dosc duzo ale z czasem mu przeszlo - Hippo pelny luzik. Paszczaki po takich wypadach sa tak padniete, ze Hipcio nie ma sily nawet na milosci i wzdychania do suczydla hihi [/QUOTE] No łądnie :diabloti: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To miejsce najgorzej załatwił Tazzman. Zerwał wykładzinę, listwy no i napoczął drzwi. Jak był chory jak ta trzustka mu się tak mocno rzuciła :shake: a tez nigdy nie niszczył... Idefix miewa takie "napady" z tymi drzwami, powinnam je wymienic ale jakoś nie moge sie za to wziąźć. Pink ja ide w srode do ortopedy znowu ciekawe co mi powie... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ja przepraszam to przedłużacz :loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']O mamo - demolkę masz niezłą... Przyznam szczerze, że w opowieściach to aż tak nie wyglądało dla mnie. Zaczynam doceniać mojego super spokojnego śpiocha. A nochal słodki - rozumiem doskonale, że gniew Twój gdzieś ucieka. [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2138Kopiowanie_zpsc498053e.jpg[/URL] W pierwszej chwili nie wiedziałam co to? :) A Tazziowi najwygodniej na podłodze :) Po co w ogóle wykosztowywać się na posłanko? Zibulec też ostatnio śpi na parkiecie, ale już niedługo. Po fryzjerze zacznie się domagać kocyka. :) [SIZE=1]Ząb mnie boli, wrrr[/SIZE][/QUOTE] No nie najlepiej wygląda;) Ale zaczał nie zjadac kupy czasem i jestem szczęsliwa :lol: Mnie też boli ząb a do tego plecy wciąż i wciąz mam dośc. [quote name='wilczy zew']Ulana,zęba współczuwam :shake: Fix jest rozpuszczony,kipisza wspólczuję. Takie wielkie legowiski a Tazzik spadł :-) Nie rozumiem jak można puscić psa bez adresówki,nasze zawsze miały.[/QUOTE] Nie Spadł tylko spał obok:) Nie powiedziałabym, ze jest rozpuszczony :) [quote name='ulana']Mój też rozpuszczony - niech ktoś powie że nie! - ale nie niszczy nico. Temperament tu gra rolę? Adresówka to takie zabezpieczenie dodatkowe dla mnie. I choć uczciwość ludzka zawodna jest, to jednak bez niej nie lubię go puszczać ze smyczy. Za współczucie dzięki...[/QUOTE] I wiek :lol: i przejścia :lol: Idefix ogólnie ma problemy ze soba niestety [quote name='wilczy zew']Nie niszczy bo już jest wychowany.[/QUOTE] Noooo ja anwet nie mogę opierdzielić :lol: ze niszczy bo niszczy tam gdzie sie załatwia... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']cwaniak kochany :loveu: taki fajny facet rozbrajający kobiety :evil_lol:[/QUOTE] zebys wiedziała jak mnie to denerwuje, ze ja się bez złości produkuje a on sie nie przejmuje :watpliwy: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
jak zdarzę zanim zacznie słodziakowac to opr zbiera :lol: ale on czuje ze ja juz zła nie ejstem... i nawet sie jak wsciekam a zła nie ejstem to on sie cieszy do mnie :mdleje: ja go zamorduje kiedys wrrrr I mówię do niego, ze nadal jestem zła... ale on sie juz nie przejmuje... pcha sie na kolana wtula nochala w ucho. i co z tego, ze go stracam każe isc na miejsce... Jak on juz sie nie przejmuje :mdleje: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fred niech uważa gdzie łeb wciska :lol: Aaaaaa podejrzewasz ze czekał z tym zygiem az sie ulożysz?:lol: A no i zapomniałam oficjalnie napisać, ze Chłopaki na 5 listopada do fryza idą :razz: Bo już niedzwiecie takie, ze Fix już cały grzbiet ma rudy heheheh :) A no i mnie własnie na FB szlag trafił... Ci co mnie mają to widza a Ci co nie mają to napisze :lol: Kurde w ciagu dzisiejszego dnia udostepniłam 4 info o zaginionych znalezionych psach... 3 znalezione i zaginiony... Czy to tak trudno piorunska adresówkę zamontowac przy obrozy do cholery :angryy: 3 z nich były by w domu juz jakby adresówki miały :shake: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']A gdzie kupowałaś to posłanie dla Tazzika?Drogie było?[/QUOTE] Na allegro kupowałam. 126 zł plus 15 zł wysyłka :) zdejmowalne całkowicie :) bardzo wygodne :lol: [quote name='Margi']Piękne te Twoje nochalki i duży i mały.:loveu: A kepiszu nie zazdroszczę.[/QUOTE] Dziękujemy:) [quote name='malawaszka']aaaaahahaha :splat: hahaha jak grzebień wygląda nie pamiętam :D ale w sumie dobrze, że tak zrozumiałaś :evil_lol:[/QUOTE] Ojej :lol: no ale widzisz są zdjęcia chociaż hahaha -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a w życiu! jak to wydedukowałaś? bo ja nei wiem o co kaman :lol: a foty cudne!!! też bym nie umiała się na nich gniewać :loveu:[/QUOTE] Noooo ja napisałam czy grzebien nie za duży dla Fixa a Ty, ze nie pamiętasz jak on wygląda :lol: -
[url]http://img62.imageshack.us/img62/2306/zb5w.jpg[/url] Nooo uroczy jest :evil_lol: ja nie wiem czy obcinac... moze zafarbować :evil_lol:
-
Furka jak łądnie pozuje;) Myslałam, ze dwa razy to samo zdjęcie ale tło rózne cudnie:loveu: Ależ ogrodzenie wielkieeeeeeee, duzy teren ogradzacie- fajnie :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
:cool3: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2247Kopiowanie_zps690681a1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2247Kopiowanie_zps690681a1.jpg[/IMG][/URL] Dusić Futrzaka :) dopiero wstałam więc :oops::oops::oops: Wielki łeb :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2255Kopiowanie_zpsa06144c0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2255Kopiowanie_zpsa06144c0.jpg[/IMG][/URL] Szczęśliwy pies... Poducha 150 x 80 x 25 cm... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2199Kopiowanie_zps58c65d24.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2199Kopiowanie_zps58c65d24.jpg[/IMG][/URL] I Fixo ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2197Kopiowanie_zps3ecd325a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2197Kopiowanie_zps3ecd325a.jpg[/IMG][/URL] Tadaaaaaaaaaaaaam :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
WSTAWAJ!!! [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2184Kopiowanie_zpsd135ebf8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2184Kopiowanie_zpsd135ebf8.jpg[/IMG][/URL] Nie wstajemy :loveu: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2204Kopiowanie_zpsc18e3729.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2204Kopiowanie_zpsc18e3729.jpg[/IMG][/URL] POZA- dumny pies [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2217Kopiowanie_zps8abc2e20.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2217Kopiowanie_zps8abc2e20.jpg[/IMG][/URL] Znowu zdjęcia?? :watpliwy: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2226Kopiowanie_zps6207c750.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2226Kopiowanie_zps6207c750.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2138Kopiowanie_zpsc498053e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2138Kopiowanie_zpsc498053e.jpg[/IMG][/URL] Tiaaaaaaa [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2165Kopiowanie_zpsb95595fc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2165Kopiowanie_zpsb95595fc.jpg[/IMG][/URL] Normalnie to się Tazzio nie da dotknąc Fixowi... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2166Kopiowanie_zpsab66b090.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2166Kopiowanie_zpsab66b090.jpg[/IMG][/URL] Tazzio menda;) Jakiś słodziakowaty sie zrobił :roll: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2174Kopiowanie_zps4e8e042a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2174Kopiowanie_zps4e8e042a.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Hmmmmmm :oops: [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21443159#post21443159"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] no ale nie pamiętam jak on wyglądał :-D [/QUOTE] NIe wiem czy dobrze zrozumiałam... ale Wasia chyba przytyk zrobiła do mnie więc.... Przywlekłam totalny misz masz :lol: Najpierw cudna robota małego białego zbója: To był kiedys cudny miły malusi przedpokoik... Jak się przyjzycie to jest nie zjedzona kupa tam :multi: [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2059Kopiowanie_zpsc3eac8cb.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2059Kopiowanie_zpsc3eac8cb.jpg[/IMG][/URL] Drzwi zaczał Tazz jak chorował ale zabija je notorycznie Fixiu... [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2060Kopiowanie_zps67495f59.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2060Kopiowanie_zps67495f59.jpg[/IMG][/URL] Ale jak się złościc na niegO :mdleje: No jak?? [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2158Kopiowanie_zps28a86d08.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2158Kopiowanie_zps28a86d08.jpg[/IMG][/URL] No a teraz dwójkami;) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2120Kopiowanie_zpsa7c517b0.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2120Kopiowanie_zpsa7c517b0.jpg[/IMG][/URL] :razz: [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/10-2013/DSC_2119Kopiowanie_zps7f68dabc.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/10-2013/DSC_2119Kopiowanie_zps7f68dabc.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']ze jakbys była ogarnieta to na dłuzej by została? to chyba wiem czemu u nas gości 'jak na lekarstwo' ;)[/QUOTE] podejrzewam ze tak :lol: