Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Erhan']Jakiś gatunek "uczepu", ale jaki trudno powiedzieć, bo nasionka słabo widoczne ;) Posadź i zobacz co wyrośnie, niektóre są całkiem ładne :evil_lol:[/QUOTE] To nie nasionka wąłsnie jak dla mnie tylko okrywa nasienna :) W zyciu nic nie sadze :) [quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2295Kopiowanie_zps68692d0e.jpg[/URL] znam te nasionka aż za dobrze, to jest tragedia :shake: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2344Kopiowanie_zpscffd7cda.jpg[/URL] a ta fota mnie rozwaliła :)[/QUOTE] Tragedia maskra jak jeszcze pies ponad 4 miesiace po fryzjerze... Rozwarta paszcza :lol:
  2. Ja Ci mówię Wasiu, że... one wiedzą ze Ciebie trzeba szukac normalnie... Ładna dziewczynka... znajdzie się ktoś na pewno
  3. [quote name='zerduszko']No miałam pisać jak przeczytałam poczatek, że mógłby papugować qpanie na dworze ;)[/QUOTE] i sikanie i nie atakowanie innych :lol: Ale to Menda. eh
  4. [quote name='natija']Mam tak z Bella.Za to Bebe to zmarzluch :-)[/QUOTE] No takby jakby sie na jedno zdecydowac nie mozna było ;)
  5. [quote name='zerduszko']Co to one robią? Udają, że na łóżku nie leżą? :lol: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2360Kopiowanie_zps0c3c4a36.jpg[/URL][/QUOTE] Tazzman zawsze tak staje jak chce na łóżko ;) Albo jak chce zeby go pomiziać :) Albo jak w ogóle coś chce :razz: A Fix papuga jedna papuguje. Szkoda ze nie papuguje tego co trzeba heh
  6. [quote name='natija']Czarną spinke ma więc pasuje, mi się podoba taki kudlaty[/QUOTE] Ja tez go lubie w wersji niedzwiedziej :lol: nawet wole ale jemu jest już zdecydowanie za gorąco. większośc częśc dnia lezy tuląc się do sciany (zamiast do mnie) a nawet jak wąłzi do mnie na łóźko to tak strasznie zieje ze cały materac chodzi... Pomijając ze jak ma takie futro to mnie nie grzeje :) izoluje sie sam sobie a mnie ma gdzies :lol:
  7. Noooo może się sama ustawiła tak krzywo ze wygląda jakby Głowa od innego psa była :)
  8. [quote name='dorka1403']ogólnie jak by powiedział mój chrześniak.... no taka kukułacja (sytuacja) - ptaszek chce porwać ukochanego psiaczka a chłop się drze że to takie niesamowite :D[/QUOTE] boooo no wiesz... ze auto przejchało to się zdarza ale zeby w miescie jastrząb porwał :eek2:
  9. [quote name='Margi']A co to Tazzman ma kitkę na głowie? Facetowi taki numer zrobiłaś?:evil_lol:[/QUOTE] Nie tyle kitke co ma spięte bo już nic nie widzi... a ja nie chccę sama ruszac mu tej grzywki skoro we wtorek ich wioze na odfutrzenie...
  10. dobrze ze sie skonczyło jak skonczyło. psu mogła stac się większa krzywda a i ptak mógł mocno ucierpieć jak ratowali psa... [QUOTE]Sprawy by nie było, gdyby sami właściciele uważali swojego psa za psa - był zakaz wprowadzania psów.[/QUOTE] I to jest zasadniczo kluczowe... jakkolwiek idiotycznie to zabrzmi: wszędzie z tymi psami się wpychają :shake: Wrrrrrr u mnie do biedronki wchodzą z psami. Osttanio na ręce własciciel miał. a i Pani dwa psiaki w wózek wkłąda w to miejsce dla dziecka... Jak wsio kocham mam pecha bo zawsze TZ jest ze mna i mnie przytrzymuje zebym nie zrobiła awantury... ale ja też mojego psa ( a nawet dwa) władowac do koszyka i zobaczymy kurde :mad:
  11. O i zbliżenie czarności [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2357Kopiowanie_zps9d57a31c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2357Kopiowanie_zps9d57a31c.jpg[/IMG][/URL] CZarna plama :roll: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2363Kopiowanie_zpsbd9629ee.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2363Kopiowanie_zpsbd9629ee.jpg[/IMG][/URL] Tazzmanz awsze tak robił od małego.... A teraz Fix tez zaczał... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2360Kopiowanie_zps0c3c4a36.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2360Kopiowanie_zps0c3c4a36.jpg[/IMG][/URL] Iiiiii O proszę, słodziak... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/1383423215166Kopiowanie_zpsc2dffd44.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/1383423215166Kopiowanie_zpsc2dffd44.jpg[/IMG][/URL] I na tym koniec :)
  12. Młody i zeby [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2344Kopiowanie_zpscffd7cda.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2344Kopiowanie_zpscffd7cda.jpg[/IMG][/URL] Oooo jest broda :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2347Kopiowanie_zpsdf0191c6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2347Kopiowanie_zpsdf0191c6.jpg[/IMG][/URL] grunt to patrzec w jednym kierunku... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2351Kopiowanie_zps3cbdc34b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2351Kopiowanie_zps3cbdc34b.jpg[/IMG][/URL] I tak to wygląda, ze Młody jak co do czego to za Tazzem... :cool1: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2352Kopiowanie_zps6469274d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2352Kopiowanie_zps6469274d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2353Kopiowanie_zps867dfd73.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2353Kopiowanie_zps867dfd73.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ufoooo [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2332Kopiowanie_zps29e096ec.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2332Kopiowanie_zps29e096ec.jpg[/IMG][/URL] Tazzman w takim stanie ofutrzenia prawie się nie rusza heheh [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2333Kopiowanie_zpseb0e81c5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2333Kopiowanie_zpseb0e81c5.jpg[/IMG][/URL] Tylko leżyyyy [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2334Kopiowanie_zps5a38ec9b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2334Kopiowanie_zps5a38ec9b.jpg[/IMG][/URL] Albo stoi :) i zieje :razz: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2341Kopiowanie_zps935a9ee8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2341Kopiowanie_zps935a9ee8.jpg[/IMG][/URL] I z nochala mu kapie :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2343Kopiowanie_zps28995410.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2343Kopiowanie_zps28995410.jpg[/IMG][/URL]
  14. Z nadzieją... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2317Kopiowanie_zps78621df1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2317Kopiowanie_zps78621df1.jpg[/IMG][/URL] Udający myslącego :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2326Kopiowanie_zpscb12428e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2326Kopiowanie_zpscb12428e.jpg[/IMG][/URL] Nostalgiczny [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2329Kopiowanie_zpscd59fa6a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2329Kopiowanie_zpscd59fa6a.jpg[/IMG][/URL] Zainteresowany :razz: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2330Kopiowanie_zpsa23fe5f1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2330Kopiowanie_zpsa23fe5f1.jpg[/IMG][/URL] Górujący nad czarna plamą zwaną Tazzmanem :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2331Kopiowanie_zpsbc438611.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2331Kopiowanie_zpsbc438611.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='WATACHA']Tylko wychodź z tym niedźwiedziem na spacer, żeby Ci w domku nie nasrał.[/QUOTE] Na szczęście to Fix sra a nie niedzwiedź :loveu: Mam zdjęcia :) Dużo :) 27 dokładnie :) Całe sesje :lol: Zaczynamy ;) Na początku nieostre ale nie mogłam się powstrzymac;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2302Kopiowanie_zpsd84eb6c4.jpg[/IMG] Fixio u siebie spi jak zawsze;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2306Kopiowanie2_zpsd39860cb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2306Kopiowanie2_zpsd39860cb.jpg[/IMG][/URL] Zaraził Tazzia też... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2305Kopiowanie_zps8df8eed3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2305Kopiowanie_zps8df8eed3.jpg[/IMG][/URL] Idefixio ogólnie bardzo lubi zdjęcia :) Wyniosły [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2315Kopiowanie_zpsaa2d1b05.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2315Kopiowanie_zpsaa2d1b05.jpg[/IMG][/URL] Zrezygnowany [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2316Kopiowanie_zps6506284e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2316Kopiowanie_zps6506284e.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='wilczy zew']W Polsce to chyba nie wolno niedźwiedzi trzymać w domu :shake: :evil_lol:[/QUOTE] Nooo mam nadzięję, ze mnie nie zdradzicie :lol: nie wiem czy na Fotach będzie widac... ale jak sie ostatnio rozwalił pod ścianą... to jak spojrzałam na niego... to aż się zachłysnełam wielkością :splat:
  17. [quote name='malawaszka']musiałam Kenzucha zamknąć w kojcu bo szalał... cały mokry latał wokół kojca i szczekał... jak go zamknęłam to i on się zamknął i chyba wreszcie poszedł odpocząć... obłęd! obłęd w zachowaniu, obłęd w oczach...[/QUOTE] pieknie się nakręcił :shake:
  18. [quote name='WATACHA']:evil_lol: no mniej więcej.Dresiki, szczególnie polarowe tez to lubią :diabloti:[/QUOTE] wiem... miałam bluze z polaru na sobie wtedy ;shake: Mam zdjęcia Fixa i niedzwiedzia :eek2: Masakra jak mi pies zarósł... domowe zdjęcia :)
  19. [quote name='natija']chleb wyglada apetycznie,musze zrobic go kiedys :)[/QUOTE] Polecam bo jest cudny ;) [quote name='wilczy zew']Tazzik super spi :-) Nasionka znam z Kocykowej sierści ale dawno nie miał.[/QUOTE] On chłodzi się :) ale już nie długo :) [quote name='WATACHA']Gadałam z mężem skąd żeśmy łapali to badziewie.To jest jakiś krzaczek.Wiem gdzie to było, ale nie mogę sobie przypomnieć jak wygląda.Bartek mówi , że to były jakieś suche badyle.[/QUOTE] No tak sobie wąłsnie wyobrazam je. suche badyle z tymi "osłonkami" a jak pies odchdozi od nich to wtedy się ostają same badyle :lol:
  20. [quote name='Victoria']widzialam kiedys filmik jak jastrząb probowal porwać ok. roczne dziecko. uniósl na jakis metr. dał rade, pomimo ze takie dziecko juz swoje waży[/QUOTE] tez widziałam jak próbował dziecko porwac...
  21. OOoo jaka sliczna suczka :)
  22. [quote name='WATACHA']Czuby się zdarzają.Dziwnym przypadkiem wiedział skąd nadleci jastrząb, a ptak ma coś poobwiązywane wokół nóg, dzikie raczej takich rzeczy nie noszą.Jak ktoś chce niech wierzy, ja nie muszę.[/QUOTE] No ma te linki takie jak te "udomowione", "użytkowe"? Chociaz może wypuszczony się wymknał spod kontroli cholera wie... [B]I Do lekarza :)[/B]
  23. [quote name='wilczy zew']Twoja odpowiedź bardzo mi się nie podoba :mad:[/QUOTE] [quote name='Pysia']Ja tam chcę, aby było ciepło cały czas :) Mrozu i śniegu nie chcę.[/QUOTE] jej. ja tez nie chce mrozu i sniegu ale deszczu tez nie chcę bo Młody nie lubi wyłazić i musze go wywlekać :(
  24. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-vmhYJKgHRK0/UnUsSzCCnlI/AAAAAAAAFHY/zpCj6rAwu_4/s640/DSC_0104.jpg[/url] Dumy spojrzenie straszliwie mi się tutaj podoba :)
×
×
  • Create New...