[quote name='malvaaa']jak dla mnie są cudowne i jaki duze juz :) kurcze ja nie umiem wstawiac zdjec na dogomanie, a obraczus przeslala mi reszte zdjec. jutro jak wroce z podrozy to zrobie suniom ogloszenia, oddzielnie, moze to cos da.[/QUOTE]
a ja dla odmiany nie mogę wstawiać zdjęć, coś mi się blokuje w komputerze i linki się nie wklejają :(