mam słabość do boksiowatych , a tego to aż chcę się na zdjęciu przytulić i wytarmosić :)
Ewa Marta trzymaj się dzielnie.
w ramach pocieszenia powiem Ci , ze Guliwer ( też z dogo ) od kilku dni spuchniętę szczękę ma , jak balon , w środę będzie się pocił u dentysty. Więc bądźcie dzielni oboje