Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. Mam huskiego do adopcji jakby ktoś chciał :shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206813-M%C5%82ody-Maks-w-typie-husky-do-adopcji-we-Wroc%C5%82awiu?p=16777185#post16777185[/url] zapraszam chociaż do odwiedzin i podnoszenia wątku...
  2. Historia Maksa jest dość typowa - wypad z dziećmi do Zakopanego, śliczne puchate szczeniaczki u bacy w koszyczku, "Tata, kup pieska!"... Potem powrót do domu, szkoła, praca, brak czasu i ochoty na wychowanie szczeniaka, który szybko wyrósł na całkiem sporego psa - za dużego, żeby dzieci prowadziły go na smyczy, bo przecież ciągnie...Tata czasem pójdzie z nim na spacer, ale zdecydowanie za rzadko jak dla tego typu psa. Maks ma swój kojec i budę, czasem sąsiadka weźmie go na spacer ze swoją ON-ką. Jest zaszczepiony, ma ok. 1,5 roku (urodzony niby 30.12.2009 - piszę "niby", bo baca nie założył książeczki, nie zaszczepił, nie odrobaczył i pewnie nie do końca widział z którego to szczenię jest miotu :shake:) Właścicieli Maksa znam osobiście i na ich prośbę (trochę po wpływem mojej sugestii) szukam mu nowego domu. Wiem, że takich psów jest masa... Zrobiłam mu już allegro, piszę też maila do huskyadopcje.pl Oto Maks: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/852/dscn5808q.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://img822.imageshack.us/i/dogofy.jpg/%20target=_blank%3E[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9008/dogofy.jpg[/IMG][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9008/dogofy.jpg[/IMG]
  3. co z formalnościami? rozmawiałyście ze schronem?
  4. hehe :) fajna blondyna :) oby szybko domek znalazła
  5. [quote name='Eden']Karma do oddania Wrocław: [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/735/[/url][/QUOTE] nieaktualne
  6. [quote name='wieso']a on ma swoj watek ? bo nie bardzo kojarze ?[/QUOTE] W sygnaturce Koperka jest banerek ;)
  7. :new-bday: Zdrówka życzymy! i duuużo energii do spacerków ;)
  8. [quote name='Poker']Czy on naprawdę jeszcze jest w DT?[/QUOTE] dobre pytanie, Poker. Strasznie trudne to bycie DT...planowaliśmy innego psa, ale... póki co, zrobiłam chłopakowi allegro, ale dom musi spełnić tyle wymagań, że chyba trzeba cudu :cool3: [URL]http://allegro.pl/emir-terier-prawie-irlandzki-wroclaw-i1581342647.html[/URL]
  9. Dokładnie to samo bym napisała, biegaj Kaju teraz za TM - tam nic już nie boli :-( Jak to dobrze, że nie musiał odchodzić w schronie...
  10. [B][COLOR=darkgreen]Emirek czuje się świetnie, życzy wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych i oczywiście jest chętny na jakiś poświąteczny spacer! [/COLOR][/B] Ma jeszcze chłopak zaczerwienione okolice szycia, ale nic się nie sączy, więc mam nadzieję, że jest ok. Tylko to srebrne cholerstwo nie chce zejść - czym to się zmywa? (poza miejscami gdzie sam dał radę się "wymyć")
  11. [B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Kochanym, czyniącym dobro cioteczkom życzymy wesołych, spokojnych Świąt Wielkanocnych[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen] [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]:krolik:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen] w gronie rodzinnym, z kochanymi czworonogami u boku :dog::kociak: [/COLOR][/SIZE][/B]
  12. Ja też, ja też! :lol: - przede wszystkim cioteczkom, które doprowadziły do tego szczęśliwego końca, Kulkersonom i oczywiście Jeżuniowi - życzę Wesołych, ciepłych, rodzinnych Świąt:krolik:
  13. [quote name='habits']A co zainteresowany powinien zrobic?[/QUOTE] myślę, że przede wszystkim zawiadomić schronisko o chęci zaadoptowania suni i wyjaśnić co i jak - panie w biurze wtedy podpowiedzą jak to załatwić. Dodzwonić się do schronu jest bardzo trudno, ale niektórym szczęśliwcom się udaje
  14. wielkie dzięki sunia2000 :loveu: jak się uporam z obiadem, to powklejam info przy zdjęciach
  15. ogonek2, myślę, że takich kobit może być nawet więcej ;) ale nie straszmy Kulkersonów :)
  16. no, balsam dla duszy normalnie taka mina Jeża :)
  17. może bazarek ktoś na pannę zrobi? cegiełkowy chociaż?
  18. spanielki do góry! czy któraś cioteczka się wybiera do schronu w najbliższym czasie? może by się udało jakieś info o tych spanielkach wydobyć z biura?
  19. [quote name='bros']kochane wstawię jutro ja dziś już padam, razem z Asią lecę w wieczna krainę ułudy :) Nika to dzielna dziewczynka :)[/QUOTE] no dobra, poczekamy do jutra, sweet dreams :loveu:
  20. [quote name='olivetshka']Bo to jest kocur mojej mamy ;) Mój to ten puchacz, który do złudzenia przypomina Twojego - kojarzysz?[/QUOTE] no kojarzę, ten Twojej mamy podobnie umaszczony, to myślałam, że to ten sam :evil_lol:
  21. [quote name='diuna_wro']w schronisku, przy mnie, przyszły młode dziewczyny ze wsi, chcące oddać szczeniaki swojej suki. Biuro odesłało je gdzie? NA PLAC! I tym sposobem kolejne osoby poczuły zysk, dziewczynki za niedzielny utarg kupiły sobie pewnie nowe dżinsy, a przy następnej cieczce same zatroszczą się o zapłodnienie swojej suczki ...[/QUOTE] bez komentarza :shake: z takim podejściem biura, to daleko nie zajdziemy... szczerze mówiąc, wątpię aby ludzie z placu jechali do schronu od razu, to jednak dosyć daleko. Może by w tygodniu przyjechali, ale godziny otwarcia, przy korkach też nie za fajne. Schron powinien chociaż raz w tygodniu być otwarty np do 18 (niektóre schroniska tak mają) Ale generalnie idea jest super, warto w tych ulotkach mocno podkreślić aspekt zdrowia szczeniąt - że w schronie są odrobaczane, pod opieką weta itp - ludzie się może przestraszą, że taki z placu będzie chory. A fakt, że te niekupione trafią do schroniska to może nie taka najgorsza rzecz, w tym sensie, że handlarze na tym nie zarobią i może się niektórzy zniechęcą do "biznesu"
×
×
  • Create New...